
Bryan C. D. B. - Blízká setkání čtvrtého druhu (UFO)
- Brožovaná
- Počet stran 424
- Rok vydání 1996
nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, brožovaná, 424 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, brožovaná, 424 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…
Antikvariát u kostela

Žánr Detektivky, Krmi; Světová literatura; Nakladatel Knižní klub, Alpress Rok vydání / 1.vydání 1996 Edice nebo Série…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 390 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Grada, 1996, 1. vydání, brožovaná, 150 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 414 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Příběh americké cesty ke svobodě 2, nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Švarc - Šulc, 1996 lamino, 270 pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Polaris, 1996, 1. vydání, brožovaná, 263 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1996, první vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1996 brožovaná, 190 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Grafoprint-Neubert, 1996, 1. vydání, celoplátěná vazba, 535 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Samsa plus 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 293 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. And Classic, 1996, brožovaná, 237 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 144 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Larry Ross, nakl. Pragma, 1996, vázaná, s obálkou, 178 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 176 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1996, tvrdá vazba, 313 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, první vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub a Ikar, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, dobrý stav, v horním růžku obálky i desek drobné…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný, 1996, první vydání, vázaná, s obálkou, 361 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. And Classic, 1996, vázaná, s obálkou, 294 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Perseus, 1996, první vydání, vázaná, lamino, 261 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Beta, 1996, vázaná, s obálkou, 708 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. ABR, 1996, 1. vydání vázaná, 330 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Fragment, 1996, 1. vydání, brožovaná, 437 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Robouniversum Isaaca Asimova, nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 304 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. AF 167, 1996, 1. vydání, brožovaná, 285 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Robouniversum Isaaca Asimova, nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 344 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 1996, 1. vydání, brožovaná, 143 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1996, 1. vydání, vázaná s obálkou, 232 stran, pěkný stav, Případ bratra Cadfaela…
Antikvariát u kostela