
Hercíková Iva - Klára, holub růžový
- Pevná / vázaná
- Počet stran 150
- Rok vydání 1996
nakl. Motto, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 150 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Motto, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 150 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Život starých civilizací, nakl. Knižní klub,1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 48 stran, bohatě ilustrovaná, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Nava, 1996, vázaná, lamino, 223 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, vázaná. s obálkou, 171 stran, dobrý stav, odřený spodní konec hřbetu na deskách…
Antikvariát u kostela

nakl. VIK, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 355 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 192 stran, bohatý obrazový doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 206 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Vlastimil Toman, nakl. Arca 1996, první vydání, vázaná, lamino, 97 stran pěkný stav, vyřazeno z knihovny - razítka…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1996, vázaná, s obálkou, 429 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1996, vázaná s obálkou, 364 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 1996, vázaná, lamino, 214 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Milan Fibiger, nakl. Toužimský a Moravec, 1996, vázaná, lamino, 185 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Tamtam, 1996, první vydání vázaná, 202 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1996, vázaná, s obálkou, 281 stran dobrý stav, obálka trochu zašlá…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1996, první vydání vázaná, 240 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1996, první vydání, vázaná, s obálkou, 165 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Eroika a Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, s.r.o., 1996, první vydání vázaná, 236 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Středoevropské nakl., 1996, vázaná, s obálkou, 205 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1996, vázaná, lamino, s obálkou, 184 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav knihy, obálka natržená a…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1996, první vydání, vázaná, s obálkou, 173 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Magnet-Press, 1996, 1. vydání, vázaná, 149 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Středoevropské nakl., 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 160 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Gravit s.r.o, 1996, první vydání brožovaná, 71 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Motto, 1996, 1. vydání, brožovaná, 206 stran výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. VIK Vimperk, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 185 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 215 stran, ilustrace, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Aurora, 1996, 1. vydání, brožovaná, 201 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Oldag, 1996, vázaná, lamino, s obálkou, 269 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl.Talpress, 1996, 1. vydání, brožovaná, 320 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. VIK, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, vázaná, s obálkou, 224 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Víkend, 1996 vázaná, 142 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Heihačiró Togó, Isoroku Jamamato, Tomojuki Jamašita, nakl. Naše vojsko, 1996, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 222 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

vydal Holding Medium, 1996, vázaná, lamino, 174 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1996, první vydání, pevná vazba, s obálkou, 450 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Středoevropské nakl., 1996, 1. vydání, vázaná, 752 stran, pěkný stav v knize, desky trochu zašlé, bez obálky…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 240 stran, bohatý fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka, 1996, 1. vydání, tvrdá vazba s obálkou, 188 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 205 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. And Classic, 1996, brožovaná, 240 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Forma, 1996, 1. vydání, brožovaná, 332 stran. velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1996, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Nava, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 272 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Český spisovatel, 1996, první vydání brožovaná, 312 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka, 1996, 1. vydání, tvrdá vazba, s obálkou, 174 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Najáda, 1996,1. vydání, brožovaná, 459 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela