Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 996

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Neškodný až po smrti - James Hadley Chase

Neškodný až po smrti - James Hadley Chase

  • Čeština
  • Počet stran 398
  • Rok vydání 1996

Autoři: James Hadley Chase. Vydavatel: Beta-Dobrovský 1996. Použitá kniha. Počet stran: 398. Žánr: Knihy - Detektivky,…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Martin Les - Akta X Soumrak padá

Martin Les - Akta X Soumrak padá

  • Brožovaná
  • Počet stran 119
  • Rok vydání 1996

nakl. Talpress, 1996, první vydání, brožovaná, 119 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Na horách se nevraždí - Raymond Chandler

Na horách se nevraždí - Raymond Chandler

  • Počet stran 181
  • Rok vydání 1996

Autoři: Raymond Chandler. Vydavatel: Ametyst 1996. Použitá kniha. Počet stran: 181. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bradfordová Barbara Taylor - Láska v jiném městě

Bradfordová Barbara Taylor - Láska v jiném městě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 139
  • Rok vydání 1996

nakl. Alpress, 1996, vázaná, s obálkou, 139 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Daviesová Linda - Hnízdo zmijí

Daviesová Linda - Hnízdo zmijí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 1996

nakl. Alpress, 1996, vázaná, s obálkou, 326 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Roe Francis - Doktoři a jejich ženy

Roe Francis - Doktoři a jejich ženy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1996

nakl. Tiberone, 1996, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wertheim Hannes - Kardinál Satanův

Wertheim Hannes - Kardinál Satanův

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 446
  • Rok vydání 1996

nakl. Moba, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 446 stran, pěkný stav, vyřazeno z knihovny - razítka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moserová Milena - Ostrov uklízeček

Moserová Milena - Ostrov uklízeček

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 183
  • Rok vydání 1996

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 183 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konsalik Heinz G. - Smrtící ráj

Konsalik Heinz G. - Smrtící ráj

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 127
  • Rok vydání 1996

nakl. Knižní klub, 1996, 1.vydání, vázaná, s obálkou, 127 stran, výborný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hodina zvířat - Andrew Klavan

Hodina zvířat - Andrew Klavan

  • Thriller
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 1996
  • Pevná / vázaná

Žánr Literatura světová; Romány; Thrillery Nakladatel Alpress Rok vydání / 1.vydání 1996 Edice nebo Série Jazyk český Počet…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tři případy a Matthew Scudder - Lawrence Block

Tři případy a Matthew Scudder - Lawrence Block

  • Čeština
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 1996
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lawrence Block. Vydavatel: Oddych 1996. Použitá kniha. Počet stran: 366. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kaišó - Eric Lustbader

Kaišó - Eric Lustbader

  • Čeština
  • Počet stran 415
  • Rok vydání 1996

Autoři: Eric Lustbader. Vydavatel: Armex 1996. Použitá kniha. Počet stran: 415. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odvážný flirt - Marion Auer

Odvážný flirt - Marion Auer

  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1996

Autoři: Marion Auer. Vydavatel: MOBA 1996. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrtví bez tváře - Martin Cruz-Smith

Mrtví bez tváře - Martin Cruz-Smith

  • Počet stran 414
  • Rok vydání 1996

Autoři: Martin Cruz-Smith. Vydavatel: Mustang 1996. Použitá kniha. Počet stran: 414. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Silent Treatment - Michael Palmer

Silent Treatment - Michael Palmer

  • Rok vydání 1996

Autoři: Michael Palmer. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Výkupné za psa - Highsmith Patricia

Výkupné za psa - Highsmith Patricia

  • Čeština
  • Počet stran 253
  • Rok vydání 1996

Autoři: Highsmith Patricia. Vydavatel: Paralela 50 1996. Použitá kniha. Počet stran: 253. Žánr: Knihy - Detektivky,…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Už vím, jak ji zabiju - Milena Brůhová

Už vím, jak ji zabiju - Milena Brůhová

  • Rok vydání 1996

Autoři: Milena Brůhová. Vydavatel: Baroko & Fox 1996. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Další příběhy soudce Paoa, aneb, Jak se chudý student Jen vypravil ke státním zkouškám do hlavního města a co z toho vzešlo - Yukun Shi

Další příběhy soudce Paoa, aneb, Jak se chudý student Jen vypravil ke státním…

  • Čeština
  • Počet stran 115
  • Rok vydání 1996

Autoři: Yukun Shi. Vydavatel: Hrnčířství a nakladatelství Michal Jůza & Eva Jůzová 1996. Použitá kniha. Počet stran: 115.…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Block Thomas - Nebeská past

Block Thomas - Nebeská past

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 1996

nakl. Oldag, 1996, vázaná, s obálkou, 311 stran, výborný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Turow Scott - Přiznání viny

Turow Scott - Přiznání viny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 1996

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rendellová Ruth - Krkavčí krutost

Rendellová Ruth - Krkavčí krutost

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1996

nakl. Knižní klub, 1996, první vydání, tvrdá vazba, s přebalem, 256 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Michael Judith - Majetky

Michael Judith - Majetky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 1996

nakl. Ikar, 1996, vázaná, s obálkou, 392 stran, pěkný stav, lehce je cítit cigaretovým kouřem…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wingrove David - Říše středu I.: Chung Kuo 1. kniha

Wingrove David - Říše středu I.: Chung Kuo 1. kniha

  • Brožovaná
  • Počet stran 293
  • Rok vydání 1996

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání brožovaná, 293 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stewartová Mary - Okouzlený kouzelník

Stewartová Mary - Okouzlený kouzelník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 1996

nakl. Český spisovatel, 1996, 1. vydání, vázaná, lamino, 408 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Du Maurier Daphne - Paraziti

Du Maurier Daphne - Paraziti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1996

nakl. Dialog, 1996, 1. první vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pospíšil Ladislav - Ve znamení Halleyovy komety

Pospíšil Ladislav - Ve znamení Halleyovy komety

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1996

nakl. Naše vojsko, 1996, 1. vydání, brožovaná, 200 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Posledný don - Mario Puzo

Posledný don - Mario Puzo

  • Rok vydání 1996

Autoři: Mario Puzo. Vydavatel: INA 1996. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Radbuza přinesla smrt - Milena Brůhová

Radbuza přinesla smrt - Milena Brůhová

  • Počet stran 146
  • Rok vydání 1996

Autoři: Milena Brůhová. Vydavatel: Nava 1996. Použitá kniha. Počet stran: 146. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemné dědictví - Elizabeth Adler

Tajemné dědictví - Elizabeth Adler

  • Počet stran 510
  • Rok vydání 1996

Autoři: Elizabeth Adler. Vydavatel: Alpress 1996. Použitá kniha. Počet stran: 510. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

74 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hanebná kráska - Martina Cole

Hanebná kráska - Martina Cole

  • Čeština
  • Počet stran 751
  • Rok vydání 1996

Autoři: Martina Cole. Vydavatel: Středoevropské nakladatelství 1996. Použitá kniha. Počet stran: 751. Žánr: Knihy -…

97 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dolores Claibornová - Stephen King

Dolores Claibornová - Stephen King

  • Čeština
  • Počet stran 250
  • Rok vydání 1996

Autoři: Stephen King. Vydavatel: Odeon 1996. Použitá kniha. Počet stran: 250. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

98 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fantom chrámu - Robert Hans van Gulik

Fantom chrámu - Robert Hans van Gulik

  • Čeština
  • Rok vydání 1996

Autoři: Robert Hans van Gulik. Vydavatel: Perseus 1996. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

185 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mafián - Nicholas Pileggi

Mafián - Nicholas Pileggi

  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1996

Autoři: Nicholas Pileggi. Vydavatel: BB/art 1996. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

202 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stout Rex - Liga vyděšených

Stout Rex - Liga vyděšených

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1996

nakl. Knižní klub, 1996, vázaná, lamino, 255 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Michael Judith - Sabrina a Stephanie

Michael Judith - Sabrina a Stephanie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 345
  • Rok vydání 1996

nakl. Ikar, 1996, vázaná, s obálkou, 345 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steelová Danielle - Palomino

Steelová Danielle - Palomino

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1996

nakl. IKAR, 1996, 1. vydání, pevná vazba s obálkou, 320 stran pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brennan J. H. - Nostradamus vize budoucnosti

Brennan J. H. - Nostradamus vize budoucnosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 202
  • Rok vydání 1996

nakl. Votobia, 1996, brožovaná, 202 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brost Hauke - Mozkový superjogging

Brost Hauke - Mozkový superjogging

  • Brožovaná
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 1996

nakl. Talpress, 1996, 1. vydání, brožovaná, 175 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Calhounová B. B. - Fotomodelky Eileen Fordové: Hvězda večírků

Calhounová B. B. - Fotomodelky Eileen Fordové: Hvězda večírků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 1996

nakl. Motto, 1996, 1. vydání, vázaná, 164 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Volkman Ernest - Špionážní aféry

Volkman Ernest - Špionážní aféry

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 1996

nakl. Alpress, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 286 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cruz Smith Martin - Mrtví bez tváře

Cruz Smith Martin - Mrtví bez tváře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 414
  • Rok vydání 1996

nakl. Mustang, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 414 stran, pěkný stav v knize, na deskách ošoupané hrany…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konigsburgová E. L. - Čarodějka Jennifer

Konigsburgová E. L. - Čarodějka Jennifer

  • Brožovaná
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 1996

nakl. Albatros, 1996, 1. vydání, brožovaná, 112 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Allbeury Ted - Vážná hrozba

Allbeury Ted - Vážná hrozba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 1996

nakl. Dekon, 1996, první vydání, vázaná, s obálkou, 248 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hohlbein Wolfgang - Charity: V ruinách Paříže

Hohlbein Wolfgang - Charity: V ruinách Paříže

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1996

nakl. Moba,1996, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Laudanová Dorothy - Dr. Quinnová, Za hlasem srdce

Laudanová Dorothy - Dr. Quinnová, Za hlasem srdce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 1996

nakl. Ikar, 1996, vázaná, s obálkou, 175 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brownová Sandra - Odkud vane kouř

Brownová Sandra - Odkud vane kouř

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 1996

nakl. Knižní klub, 1996, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kirková Constance - Psychické zvládnutí diety

Kirková Constance - Psychické zvládnutí diety

  • Brožovaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1996

nakl. Alternativa, 1996 brožovaná, 216 stran dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Langer František - Malířské povídky

Langer František - Malířské povídky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1996

nakl. Kovalam, 1996, vázaná, s obálkou, 136 stran pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie