
Wishart David - Ovidius
- Pevná / vázaná
- Počet stran 313
- Rok vydání 1995
nakl. Oldag, 1995, první vydání, vázaná, s obálkou, 313 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Oldag, 1995, první vydání, vázaná, s obálkou, 313 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Sfinga, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 529 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Oddych, 1995, vázaná, 410 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. First published, 1995, brožovaná, 141 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1995, první vydání vázaná s obálkou, 461 stran, stav - výborný…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, Argo, 1995, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1995, 1. vydání, vázaná s obálkou, 406 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1995 vázaná, lamino, 218 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. FIN, 1995, brožovaná, 320 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Návrat, 1995, vázaná, lamino, 259 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 316 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1995, 1. vydání, brožovaná, 336 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Rok: 1995; Vydavatel: Knižní klub, Alpress; Edice: Klokan; Velikost: 13,5 × 20,5 cm; Počet stran: 352; Vazba: pevná s…
Antikvariát u kostela

Robouniversum Isaaca Asimova, nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 296 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 321 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Třetí kniha Tamuli, nakl. And Classic, 1995, brožovaná, 405 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 224 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 326 stran, obrazový doprovod, dobové fotografie, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Papyrus, 1995, vázaná, lamino, 298 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Čtvrtá kniha Malloreon, nakl. Classic, 1995, brožovaná, 294 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1995, první vydání, vázaná, lamino, 183 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Altar 1995, 1. vydání, brožovaná, 315 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, bohatý obrazový a fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

První kniha Malloreon, nakl. Classic, 1995, brožovaná, 288 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1995, vázaná, lamino, 180 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Grada, 1995, 1. vydání, brožovaná, 360 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Magnet-Press, 1995, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 452 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 64 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Argo-Panda, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou , 242 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 1995, 1. vydání, brožovaná, 185 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav Kolymské povídky jsou kniha ruského…
Antikvariát u kostela