Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 995

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Královna zločinu - Cole, Martina,Hora, Jiří

Královna zločinu - Cole, Martina,Hora, Jiří

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Cole, Martina,Hora, Jiří. Vydavatel: OSNA 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kubelka Susanna - Madame dnes přijde později

Kubelka Susanna - Madame dnes přijde později

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub a Ikar, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brentová Madeleine - Dědictví stínů

Brentová Madeleine - Dědictví stínů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 344 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konsalik Heinz - Letištní klinika

Konsalik Heinz - Letištní klinika

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 254 stran, 100% stav, zabaleno v původní fólii…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cato Nancy - Marigold

Cato Nancy - Marigold

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1995

nakl. X-Egem, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 168 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacDonald Ross - Třikrát soukromý detektiv Lew Archer

MacDonald Ross - Třikrát soukromý detektiv Lew Archer

  • Počet stran 576
  • Rok vydání 1995

vydal Grafoprint-Neubert, 1995,, celoplátěná vazba, 576 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mann Paul - Únos Britannie

Mann Paul - Únos Britannie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 229
  • Rok vydání 1995

nakl. Naše vojsko, 1995, první vydání vázaná, 229 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brandonová Ann - Prázdniny v Londýně

Brandonová Ann - Prázdniny v Londýně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 95
  • Rok vydání 1995

nakl. Egmont, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 95 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Expert

Francis Dick - Expert

  • Brožovaná
  • Počet stran 223
  • Rok vydání 1995
  • Detektivka

Detektivní příběh z dostihového prostředí, nakl. Olympia, 1995, 1. vydání, brožovaná, 223 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ vražedné hračky - Erle Stanley Gardner

Případ vražedné hračky - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Perseus 1995. Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Práskač - Raymond Chandler

Práskač - Raymond Chandler

  • Čeština
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 1995

Autoři: Raymond Chandler. Vydavatel: Ametyst 1995. Použitá kniha. Počet stran: 174. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ ženy za plotem - Erle Stanley Gardner

Případ ženy za plotem - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Ametyst 1995. Použitá kniha. Počet stran: 214. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

66 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ modelek s dlouhýma nohama - Erle Stanley Gardner

Případ modelek s dlouhýma nohama - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 361
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: AZ Tisk 1995. Použitá kniha. Počet stran: 361. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

69 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
V neděli zůstal rabín doma - Kemelman, Harry,Císař, Gerik

V neděli zůstal rabín doma - Kemelman, Harry,Císař, Gerik

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Kemelman, Harry,Císař, Gerik. Vydavatel: Zvon 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Karibské tajemství - Christie, Agatha,Hrubá, Eva

Karibské tajemství - Christie, Agatha,Hrubá, Eva

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Christie, Agatha,Hrubá, Eva. Vydavatel: Knižní klub 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

78 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední případ Phila Marlowa - Raymond Chandler

Poslední případ Phila Marlowa - Raymond Chandler

  • Čeština
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 1995

Autoři: Raymond Chandler. Vydavatel: Ametyst 1995. Použitá kniha. Počet stran: 180. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

81 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada sedmi ciferníků - Christie, Agatha,Klíma, Jan

Záhada sedmi ciferníků - Christie, Agatha,Klíma, Jan

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Christie, Agatha,Klíma, Jan. Vydavatel: Knižní klub 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

99 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Harvey Christine - Úspěch při získávání zákazníků

Harvey Christine - Úspěch při získávání zákazníků

  • Brožovaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1995

vydalo Infotmatorium, 1995, 1. vydání, brožovaná, 110 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pernes Jiří - Habsburkové bez trůnu

Pernes Jiří - Habsburkové bez trůnu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 232, stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Duncan Lois - Kdo zabil mou dceru?

Duncan Lois - Kdo zabil mou dceru?

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 1995

nakl. Mustang, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 213 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cook Robin - Stážista

Cook Robin - Stážista

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 209
  • Rok vydání 1995

nakl. Ikar, 1995, vázaná, lamino, s obálkou, 209 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Hra na fanty

Francis Dick - Hra na fanty

  • Brožovaná
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 1995

nakl. Olympia, 1995, brožovaná, 182 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Reflex

Francis Dick - Reflex

  • Brožovaná
  • Počet stran 225
  • Rok vydání 1995

nakl. Olympia, 1995, brožovaná, 225 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gordon Richard - Doktor za školou

Gordon Richard - Doktor za školou

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1995

nakl. Ivo Železný, 1995, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weider, Hapgood - Napoleon byl zavražděn

Weider, Hapgood - Napoleon byl zavražděn

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, vázaná, s obálkou, 268 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hvězdná hodina vrahů - Pavel Kohout

Hvězdná hodina vrahů - Pavel Kohout

  • Čeština
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 1995
  • Pevná / vázaná

Autoři: Pavel Kohout. Vydavatel: Mladá fronta 1995. Použitá kniha. Počet stran: 424. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

113 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát Perry & Della - Erle Stanley Gardner

Třikrát Perry & Della - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 501
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Grafoprint-Neubert 1995. Použitá kniha. Počet stran: 501. Žánr: Knihy - Detektivky,…

122 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McBain Ed - Těžký prachy

McBain Ed - Těžký prachy

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1995

nakl. Český spisovatel, 1995, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Buschmann Michael - Nemocniční oddělení čtyři

Buschmann Michael - Nemocniční oddělení čtyři

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1995

nakl. Aktuell, 1995 vázaná, 200 stran výborný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shaw Irwin - Lucy Crownová

Shaw Irwin - Lucy Crownová

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1995

nakl. Naše vojsko, 1995, vázaná, s obálkou, 204 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kerr Philip - Wittgensteinův vražedný komplex

Kerr Philip - Wittgensteinův vražedný komplex

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1995

nakl. Mustang, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav knihy,obálka natržená a podlepená…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Meyer Christian - Akupresurou ke štíhlé linii

Meyer Christian - Akupresurou ke štíhlé linii

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 162
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 162 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crawfordová Cora - Únik (Volné pokračování)

Crawfordová Cora - Únik (Volné pokračování)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1995

nakl. Dialog, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 200 stran, velmi dobrý stav, na zadní předsádce vepsaná poznámka propiskou…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konigsburgová E. L. - Uprchlíci, Michelangelo & zvědavá milionářka

Konigsburgová E. L. - Uprchlíci, Michelangelo & zvědavá milionářka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1995

nakl. Albatros, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 136 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Codyová Liza - Vykupitel v bráně smrti

Codyová Liza - Vykupitel v bráně smrti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1995

nakl. X-Egem, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 190 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
von Hanstein Otfried - Kleopatra

von Hanstein Otfried - Kleopatra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 284
  • Rok vydání 1995

nakl. X - Egem, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 284 stran, pěkný stav, na předsádce věnování…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parettiová Sandra - Růže a meč

Parettiová Sandra - Růže a meč

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1995

nakl. Naše vojsko, 1995, první vydání, vázaná s obálkou, 176 stran, stav - 100%…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Resnick Mike - Dobrodružství

Resnick Mike - Dobrodružství

  • Brožovaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 1995

nakl. Polaris, 1995, 1. vydání, brožovaná, 245 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konsalik Heinz G. - Letištní klinika

Konsalik Heinz G. - Letištní klinika

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Copper Basil - Tři případy a Mike Faraday

Copper Basil - Tři případy a Mike Faraday

  • Počet stran 368
  • Rok vydání 1995

nakl. Oddych, 1995, celoplátěná vazba, 368 stran, pěkný stav, razítko - vyřazeno z knihovny…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Večeřová Milada - Nouzové přistání

Večeřová Milada - Nouzové přistání

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1995

nakl. Lika klub, 1995, první vydání, brožovaná, 144 stran pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McKinlayová Deborah - Milostné lži

McKinlayová Deborah - Milostné lži

  • Brožovaná
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1995

Co muži nevědí a ženy nepřiznají, nakl. Motto, 1995, 1. vydání, brožovaná, 150 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Boyd William - Zmrzlinová válka

Boyd William - Zmrzlinová válka

  • Počet stran 358
  • Rok vydání 1995

nakl. Mustang, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 358 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Silverberg Robert - Majipoorské kroniky

Silverberg Robert - Majipoorské kroniky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 1995

nakl. Classic, 1995, vázaná, 287 stran dobrý stav, na deskách drobné flíčky, hrany mírně odřené, bez obálky…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shepherdová Stella - Vražedný lék

Shepherdová Stella - Vražedný lék

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 398
  • Rok vydání 1995

nakl. Svoboda, 1995, první vydání, vázaná, 398 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner Erle Stanley - Případ vyjícího psa

Gardner Erle Stanley - Případ vyjícího psa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 197
  • Rok vydání 1995

nakl. Riopress, 1995, vázaná, lamino, 197 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gageová Elizabeth - Tabu

Gageová Elizabeth - Tabu

  • Počet stran 480
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 480 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vance Jack - Lyonesse

Vance Jack - Lyonesse

  • Brožovaná
  • Počet stran 522
  • Rok vydání 1995

nakl. Laser, 1995, 1. vydání, brožovaná, 522 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie