Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 994

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Steelová Danielle - Nevýslovná láska

Steelová Danielle - Nevýslovná láska

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 231
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 231 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuklík Pavel - Elektrický valčík

Kuklík Pavel - Elektrický valčík

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1994

nakl. Kuklik, 1994, vázaná, lamino, s obálkou, 136 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kraft Robert - Nobody: Ukradená Niagara

Kraft Robert - Nobody: Ukradená Niagara

  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1994

ilustrace Jiří Wowk, nakl. Návrat, 1994, pevná vazba s obálkou, 360 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Maniguet Xavier - Žraloci: Mytická hrůza a reálné nebezpečí

Maniguet Xavier - Žraloci: Mytická hrůza a reálné nebezpečí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 348
  • Rok vydání 1994

nakl. Svoboda, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 348 stran, obrazový doprovod, fotografické přílohy, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kube-McDowell M. P., McQuay Mike - Robouniversum 2: Odysea, Podezření

Kube-McDowell M. P., McQuay Mike - Robouniversum 2: Odysea, Podezření

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1994

Robouniversum Isaaca Asimova, nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 320 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morressy John - Kedrigern a spletitá výprava

Morressy John - Kedrigern a spletitá výprava

  • Brožovaná
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 1994

nakl. Polaris 1994, 1. vydání, brožovaná vazba, 239 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wu William F., Cover Arthur, Byron - Robouniversum 3: Kyborg, Zázrak

Wu William F., Cover Arthur, Byron - Robouniversum 3: Kyborg, Zázrak

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 1994

Robouniversum Isaaca Asimova, nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 286 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fuks Ladislav - Myši Natálie Mooshabrové

Fuks Ladislav - Myši Natálie Mooshabrové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1994

nakl. Český spisovatel, 1994, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Regan Geoffrey - Rozhodující bitvy

Regan Geoffrey - Rozhodující bitvy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 1994

Padesát dvě bitvy, které změnily svět, nakl. Naše vojsko, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 263 stran, bohatý obrazový…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spencerová La Vyrle - Oddelené postele

Spencerová La Vyrle - Oddelené postele

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1994

nakl. Ikar, 1994, 1. vydání, vázaná, 360 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Carell Paul - Stalingrad: Sláva a pád 6. armády

Carell Paul - Stalingrad: Sláva a pád 6. armády

  • Počet stran 167
  • Rok vydání 1994

nakl. Naše vojsko, 1994, celoplátěná vazba, s obálkou, 167 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Turnbull Stephen - Nindža

Turnbull Stephen - Nindža

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1994

nakl. Naše vojsko, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 160 stran + 16 stran příloh, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Turow Scott - Důkazní břemeno

Turow Scott - Důkazní břemeno

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 488
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 488 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
van Gulik Robert - Příběhy soudce Ti: Tygr loví v noci, Gibon přichází zrána

van Gulik Robert - Příběhy soudce Ti: Tygr loví v noci, Gibon přichází zrána

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 143
  • Rok vydání 1994

nakl. Perseus, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 143 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - V osidlech temných intrik

May Karel - V osidlech temných intrik

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 1994

nakl. Návrat, 1994, vázaná, 326 stran, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shores, Cull, Izava - Krvavá jatka I.

Shores, Cull, Izava - Krvavá jatka I.

  • Brožovaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 1994

nakl. Mustang, 1994, 1. vydání, brožovaná, 388 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fišer J. J. - Dobrodružné prázdniny

Fišer J. J. - Dobrodružné prázdniny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 202
  • Rok vydání 1994

vydal Leprez, 1994, vázaná, lamino, 202 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Currid, Saxon - Novell NetWare 4.0 (úplný průvodce)

Currid, Saxon - Novell NetWare 4.0 (úplný průvodce)

  • Brožovaná
  • Počet stran 752
  • Rok vydání 1994

nakl. Grada, 1994, brožovaná, 752 stran, dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morressy John - Kedrigern a kouzelná hůlka

Morressy John - Kedrigern a kouzelná hůlka

  • Brožovaná
  • Počet stran 253
  • Rok vydání 1994

nakl. Polaris 1994, 1. vydání, brožovaná, 253 stran, dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mason, Mayer, Ezell - Retailing

Mason, Mayer, Ezell - Retailing

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 682
  • Rok vydání 1994

Richard D. Irwin, 1994, vázaná, lamino, 682 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lanczová Lenka - Podej mi ruku, Radko!

Lanczová Lenka - Podej mi ruku, Radko!

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 1994

nakl. Víkend, 1994, vázaná, lamino, 206 stran, pěkný stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morressy John - Kedrigern a drak Comme il Faut

Morressy John - Kedrigern a drak Comme il Faut

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1994

nakl. Polaris, 1994, 1. vydání, brožovaná, 256 stran, pěkný stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Foglar Jaroslav - Tábor smůly

Foglar Jaroslav - Tábor smůly

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 122
  • Rok vydání 1994

Skautské taškařice, nakl. Olympia, 1994, vázaná, lamino, 122 stran, velmi dobrý stav…

199 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pargeterová Edith - Šarlatové zrnko

Pargeterová Edith - Šarlatové zrnko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1994

nakl. Mladá fronta, 1994, vázaná, s obálkou, 255 stran, velmi dobrý stav…

199 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie