
Clavell James - Tchaj-Pan
- Pevná / vázaná
- Počet stran 760
- Rok vydání 1994
nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 760 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 760 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1994, celoplátěná vazba, 636 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, vázaná s obálkou, 192 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Josefa Šimona, 1994, vázaná, lamino, 254 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1994 vázaná s obálkou, 587 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Návrat, 1994, vázaná, lamino, 234 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Futura, 1994, vázaná, lamino, 198 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Argo, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 165 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1994, vázaná, lamino, 200 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Perseus, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 214 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 284 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka 1994, 1. vydání, celoplátěná vazba ,s obálkou, 124 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1994, první vydání, brožovaná, 176 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Slovenská spisovatel, 1994, vázaná, s obálkou, 160 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1994, brožovaná, 120 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Poradce úspěšného muže, nakl. Ikar, 1994, pevná lamino vazba, 168 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 328 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, první vydání, vázaná, s obálkou, 328 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka 1994, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 123 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný, 1994, první vydání, tvrdá vazba s obálkou, 191 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1994, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 280 stran, obrazové přílohy, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, výborný stav knihy, obálka na okrajích nepatrně otřepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1994, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 267 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 284 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Kamélie, 1994, první vydání vázaná, 138 stran výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, tvrdá vazba, s obálkou, 432 stran, pěkný stav Kapitánka Ann Cambellová, dcera slavného amerického…
Antikvariát u kostela

nakl. Dialog, 1994, brožovaná, 316 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1994, vázaná, s obálkou, 191 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Riopress, 1994, tvrdá vazba, lamino, 156 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1994, vázaná, lamino, s obálkou, 224 stran, ve slovenském jazyce, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 1994, 1. vydání, brožovaná, 228 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 397 stran, fotografické přílohy, na předsádkách a ořízce flíčky, jinak…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1994, vázaná, s obálkou, 440 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Život a smrt Mary Vetserové, nakl. Naše vojsko, 1994, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 140 stran, obrazové přílohy,…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1994, 1, vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 416 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 347 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Český spisovatel, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 392 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

17 záhadných úmrtí, nakl. Svoboda, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 153 stran, fotografické přílohy, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 1994, vázaná, lamino, 206 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1994, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 256 stran, bohatý fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Riopress, 1994, vázaná, lamino, 150 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mht, 1994, vázaná, s obálkou, 222 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 364 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

podle stejnojmeného TV seriálu, nakl. Egmont, 1994, 1. vydání, brožovaná, 120 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 427 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Perseus, 1994, první vydání, brožovaná, 245 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Návrat, 1994, vázaná, lamino, 294 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Winston Smith, 1994, brožovaná, 339 stran, velmi dobrý stav Závěrečná kniha trilogie o podivuhodných osudech…
Antikvariát u kostela