Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 994

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Francis Dick - Souboj v letu

Francis Dick - Souboj v letu

  • Brožovaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1994

nakl. Olympia, 1994, 1. vydání, brožovaná, 194 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jdi a zabíjej...! - Roman Cílek

Jdi a zabíjej...! - Roman Cílek

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Olympia 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cook Robin - Kořeny zla

Cook Robin - Kořeny zla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1994

nakl. Ikar, 1994, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Zlovolnost

McBain Ed - Zlovolnost

  • Brožovaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 1994

nakl. Český spisovatel, 1994, 1. vydání, brožovaná, 280 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reichart-Krennová Therese - Chci být fotomodelkou

Reichart-Krennová Therese - Chci být fotomodelkou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 1994

nakl. Mladé letá, 1994, první vydání vázaná, 104 stran velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Allbeury Ted - Ukažte mi hrdinu

Allbeury Ted - Ukažte mi hrdinu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 381
  • Rok vydání 1994

nakl. Dekon, 1994, vázaná, s obálkou, 381 stran, velmi pěkný stav knihy, obálka na zadní straně mírně natržená a podlepená…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Laffitte Jean - Odzbrojená urážka

Laffitte Jean - Odzbrojená urážka

  • Brožovaná
  • Počet stran 89
  • Rok vydání 1994

nakl. Zvon, 1994, 1. vydání, brožovaná, 89 stran, dobrý stav, na 3 stránkách zvýrazněný text oranžovým fixem…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Zločin na polární stanici Zebra

MacLean Alistair - Zločin na polární stanici Zebra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 233
  • Rok vydání 1994

nakl. Laser, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 233 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ křivé svíce - Erle Stanley Gardner

Případ křivé svíce - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Erle Stanley Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát havarijní poradce Travis McGee - John Dann MacDonald

Třikrát havarijní poradce Travis McGee - John Dann MacDonald

  • Počet stran 582
  • Rok vydání 1994

Autoři: John Dann MacDonald. Vydavatel: Gabi 1994. Použitá kniha. Počet stran: 582. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zvláštní znamení - vrah - Roman Cílek

Zvláštní znamení - vrah - Roman Cílek

  • Počet stran 124
  • Rok vydání 1994

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Magnet-Press 1994. Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Horký vítr - Chandler, Raymond,Korbař, Tomáš

Horký vítr - Chandler, Raymond,Korbař, Tomáš

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Chandler, Raymond,Korbař, Tomáš. Vydavatel: Grafoprint-Neubert 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kořeny zla - Cook, Robin,Pacnerová, Jana,Fabianová, Viera

Kořeny zla - Cook, Robin,Pacnerová, Jana,Fabianová, Viera

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Cook, Robin,Pacnerová, Jana,Fabianová, Viera. Vydavatel: Ikar 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - Christie, Agatha,Heroldovኝovíčková, Věra

Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota - Christie, Agatha,Heroldovኝovíčková, Věra

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Christie, Agatha,Heroldovኝovíčková, Věra. Vydavatel: Knižní klub 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smileyho lidé - Le Carré, John,Jiskra, Jan,Němeček, IvanPokles ceny

Smileyho lidé - Le Carré, John,Jiskra, Jan,Němeček, Ivan

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Le Carré, John,Jiskra, Jan,Němeček, Ivan. Vydavatel: Svoboda 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Merle Robert - Idol

Merle Robert - Idol

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 1994

nakl. Svoboda, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jennings Dean - Bugsy: Vždyť se jenom zabjíme

Jennings Dean - Bugsy: Vždyť se jenom zabjíme

  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1994

nakl. Slovenský spisovatel, 1994, celoplátěná vazba, s obálkou, 232 stran, dobrý stav, na předsádce vlepená přelepka…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mareš Jaroslav - Detektivem v říši zvířat

Mareš Jaroslav - Detektivem v říši zvířat

  • Počet stran 94
  • Rok vydání 1994

nakl. Magnet-Press, 1994, 1. vydání celoplátěná vazba s obálkou, 94 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grey Zane - Nevada

Grey Zane - Nevada

  • Brožovaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 1994

nakl. Olympia, 1994, 1. vydání, brožovaná, 269 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Michael Judith - Zhoubná vášeň

Michael Judith - Zhoubná vášeň

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 1994

nakl. Ikar, 1994, vázaná, s obálkou, 448 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jongová Erica - Strach vzlétnout

Jongová Erica - Strach vzlétnout

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 355
  • Rok vydání 1994

nakl. Odeon, 1994, vázaná, s obálkou, 355 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner E. S. - Případ křivé svíce

Gardner E. S. - Případ křivé svíce

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1994

nakl. Melantrich, 1994, brožovaná, 184 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Motiv koní

Francis Dick - Motiv koní

  • Brožovaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1994

nakl. Olympia, 1994, brožovaná, 190 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Třikrát v roli obhájce Perry Mason - Erle Stanley Gardner

Třikrát v roli obhájce Perry Mason - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Grafoprint-Neubert 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

89 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtící hodiny - Jason Dark

Smrtící hodiny - Jason Dark

  • Čeština
  • Počet stran 151
  • Rok vydání 1994

Autoři: Jason Dark. Vydavatel: MOBA 1994. Použitá kniha. Počet stran: 151. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

93 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Alfred Hitchcock a traja pátrači - Záhada zeleného strašidla. diel 4 - Alfred Hitchcock

Alfred Hitchcock a traja pátrači - Záhada zeleného strašidla. diel 4 - Alfred…

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Alfred Hitchcock. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

144 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hercule Poirot - Agatha Christie

Hercule Poirot - Agatha Christie

  • Čeština
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1994

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Knižní klub 1994. Použitá kniha. Počet stran: 214. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

253 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Duffack J.J. - UFO hrozí z nebes

Duffack J.J. - UFO hrozí z nebes

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1994

Naše vojsko, 1994, první vydání brožovaná, 208 stran pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Tarzan pán džungle

Burroughs Edgar Rice - Tarzan pán džungle

  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1994

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka 1994, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 126 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner Erle Stanley - Případ křičící ženy

Gardner Erle Stanley - Případ křičící ženy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 157
  • Rok vydání 1994

nakl. Rio Press, 1994, vázaná, 157 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Položte ji mezi liliemi

Chase James Hadley - Položte ji mezi liliemi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1994

nakl. Ametyst, 1994, 1. vydání, vázaná, 192 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lauster Peter - Nenechte si nic líbit

Lauster Peter - Nenechte si nic líbit

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 207 stran, velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wilson F. Paul - Zabij dítě, které se vrací

Wilson F. Paul - Zabij dítě, které se vrací

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1994

nakl. Adam, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 304 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brownová Sandra - Pavučina z hedvábí

Brownová Sandra - Pavučina z hedvábí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 288 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sir Harris Arthur - Bombardéry útočí

Sir Harris Arthur - Bombardéry útočí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 1994

nakl. Bonus A, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 300 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Plainová Belva - Hořící ráj

Plainová Belva - Hořící ráj

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 448 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolfe Gene - Mučitelův stín

Wolfe Gene - Mučitelův stín

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 330
  • Rok vydání 1994

nakl. Baronet, 1994, vázaná, lamino, 330 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crichton Michael - Kongo

Crichton Michael - Kongo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 354
  • Rok vydání 1994

nakl. Baronet, 1994, vázaná, lamino, 354 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rendellová Ruth - Smrt má jméno Doon

Rendellová Ruth - Smrt má jméno Doon

  • Počet stran 166
  • Rok vydání 1994

nakl. Mht, 1994, celoplátěná vazba, s obálkou, 166 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Farkas Viktor - Skryté skutečnosti

Farkas Viktor - Skryté skutečnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 336 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hutin Patrick - Milenci tajné války

Hutin Patrick - Milenci tajné války

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 1994

nakl. Naše vojsko, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 352 stran,, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Berendt John - Půlnoc v zahradě dobra a zla

Berendt John - Půlnoc v zahradě dobra a zla

  • Brožovaná
  • Počet stran 386
  • Rok vydání 1994

příběh z města Savannah, nakl. Cinemax, 1994, 1. vydání, brožovaná, 386 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eastlake William - Hájili jsme hrad

Eastlake William - Hájili jsme hrad

  • Počet stran 284
  • Rok vydání 1994

nakl. Naše vojsko, 1994, celoplátěná vazba, s obálkou, 284 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stout Rex - Příliš mnoho žen

Stout Rex - Příliš mnoho žen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1994

nakl. Magnet-Press, 1994, vázaná, lamino, 216 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brentová Madeleine - Tregaronova dcera

Brentová Madeleine - Tregaronova dcera

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, první vydání, pevná vazba s obálkou, 288 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sandford Christopher - Chladný barbar Mick Jagger

Sandford Christopher - Chladný barbar Mick Jagger

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 435
  • Rok vydání 1994

nakl. Český spisovatel, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 435 stran, pěkný stav, pouze několik flíčků na ořízce…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steelová Danielle - Klenoty

Steelová Danielle - Klenoty

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 1994

nakl. Ikar a Knižní klub, 1994, první vydání, vázaná, lamino, 400 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kriseová Eda - Klíční kůstka netopýra

Kriseová Eda - Klíční kůstka netopýra

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1994

nakl. Český spisovatel, 1994, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie