
Georgeová Elizabeth - Splátka krví
- Pevná / vázaná
- Počet stran 286
- Rok vydání 1994
nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 286 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 286 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Georges Simenon. Vydavatel: Svoboda 1994. Použitá kniha. Počet stran: 236. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

nakl. Ametyst, 1994, první vydání, brožovaná, 156 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Nava, 1994, vázaná, lamino, 144 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Dostavník č. 22, vydal Návrat, 1994, brožovaná, 48 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1994, první vydání, brožovaná, 192 stran, dobrý stav,…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 306 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 328 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Celia Fremlin. Vydavatel: Neznámé nakladatelství 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Turow Scott. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Stanislav Vácha. Vydavatel: Magnet-Press 1994. Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…
Restorio.cz

Autoři: Pavel Verner. Vydavatel: Magnet-Press 1994. Použitá kniha. Počet stran: 109. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Dean Jennings. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Jack Higgins. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: George Brown. Vydavatel: Praktik 1994. Použitá kniha. Počet stran: 400. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

vydalo Baroko a Fox, 1994, 1. vydání, brožovaná, 229 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Knižní klub, 1994, první vydání, vázaná, lamino, 230 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1994, brožovaná, 274 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Erika, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 363 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Patrik, 1994, vázaná, lamino, 400 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1994, první vydání, brožovaná, 182 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný, 1994, 1. vydání, brožovaná, 248 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1994, první vydání, vázaná, s obálkou, 248 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Richards, M R,Rumplová, Erika. Vydavatel: Ivo Železný 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Pitaval Francois Gayot de. Vydavatel: Papyrus 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Ross Macdonald. Vydavatel: Naše vojsko 1994. Použitá kniha. Počet stran: 159. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Výběr 1994. Použitá kniha. Počet stran: 121. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Josef Kratochvíl | František Bukvář. Vydavatel: Víkend 1994. Použitá kniha. Počet stran: 109. Žánr: Knihy -…
Restorio.cz

Autoři: Pavel Frýbort. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Dick Francis. Vydavatel: Olympia 1994 . Použitá kniha. Počet stran: 226. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: McClure, Ken,Rypalová, Jindřiška,Jirák, Jan. Vydavatel: Naše vojsko 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…
Restorio.cz

nakl. Mht, 1994, vázaná, s obálkou,157 stran dobrý stav, na předsádkách a na ořízce je fixem napsané jméno původního…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1994, vázaná s obálkou, 267 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1994, celoplátěná vazba, 499 stran, pěkný stav, vyřazeno z knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. Papyrus, a Jeva, 1994, vázaná, s obálkou, 444 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Český spisovatel, 1994, 1. vydání, brožovaná, 284 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný, 1994, 1. vydání, brožovaná, 162 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1994, brožovaná, 248 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Magnet-Press, 1994, první vydání vázaná, 182 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Cook, Robin,Fabianová, Viera,Pacnerová, Jana. Vydavatel: Ikar 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Sayers Dorothy L.. Vydavatel: Svoboda 1994. Použitá kniha. Počet stran: 246. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Gardner, Erle Stanley,Uchytil, Vladimír,Houba, Michal. Vydavatel: Nakladatelství Josefa Šimona 1994. Použitá kniha.…
Restorio.cz

Autoři: Gardner, Erle Stanley,Machová, Vlasta,Siedek, Otakar,Weber, Jan. Vydavatel: Brána 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…
Restorio.cz

Autoři: Jeffrey Archer. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Vandome, Nick,Novák, Karel. Vydavatel: Mladá fronta 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Jack Higgins. Vydavatel: Ivo Železný 1994. Použitá kniha. Počet stran: 181. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Scott Smith. Vydavatel: Knižní klub 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

nakl. Ikar, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 400 stran, dobrý stav,…
Antikvariát u kostela