Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 993

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hayes, Wheelwright - Dynamická výroba

Hayes, Wheelwright - Dynamická výroba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 369
  • Rok vydání 1993

nakl. Victoria Publishing 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 369 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brosnan John - Vládci z nebes

Brosnan John - Vládci z nebes

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 268 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brin David - Praktický efekt

Brin David - Praktický efekt

  • Počet stran 277
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, první vydání, vázná, lamino, 277 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Švandrlík Miloslav - Pět sekyr poručíka Hamáčka

Švandrlík Miloslav - Pět sekyr poručíka Hamáčka

1
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1993

ilustrace Neprakta, nakl. Naše vojsko, 1993, vázaná, lamino, 144 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Duch světového humanismu a dnešek

Duch světového humanismu a dnešek

  • Brožovaná
  • Počet stran 70
  • Rok vydání 1993

nakl. Magnet - Press, 1993, 1. vydání, brožovaná, 70 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Koontz Dean R. - Místo zla

Koontz Dean R. - Místo zla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 1993

nakl. Práca, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bauerová Anna, Bauer Jaroslav - Tajemství chrámových pokladů

Bauerová Anna, Bauer Jaroslav - Tajemství chrámových pokladů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 233
  • Rok vydání 1993

nakl. Papyrus a Jeva, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 233 stran, obrazové a fotografické přílohy, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Budil Ivo - Hlásí se meteor

Budil Ivo - Hlásí se meteor

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1993

nakl. Horizont, 1993, 1. vydání, brožovaná, 200 stran, pěkný stav, mírně zašlá obálka…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kraft Robert - Nobody 6: Vyznavač ohně

Kraft Robert - Nobody 6: Vyznavač ohně

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1993

Ilustrace Jiří Wowk nakl. Ostrov, 1993 brožovaná, 64 stran velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vaňková Ludmila - Královský nach tě neochrání

Vaňková Ludmila - Královský nach tě neochrání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 1993

nakl. Šulc a spol., 1993, vázaná, lamino, 408 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Herbert Frank - Stvořitelé boha

Herbert Frank - Stvořitelé boha

  • Brožovaná
  • Počet stran 187
  • Rok vydání 1993

nakl. AFSF, 1993, brožovaná, 187 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Johns W. E. - Biggles a Himálaja

Johns W. E. - Biggles a Himálaja

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 211
  • Rok vydání 1993

ilustrace Jiří Wowk, nakl. Riopress, 1993, vázaná, lamino, 211 stran, velmi pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Disch Thomas M. - M.D. V osidlech pohanského boha

Disch Thomas M. - M.D. V osidlech pohanského boha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1993

nakl. Adam, 1993, první vydání vázaná, 336 stran velmi pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schäfer Martin - Sissi

Schäfer Martin - Sissi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1993

nakl. Mladá fronta, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 150 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schaefer Jack - První krev

Schaefer Jack - První krev

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1993

ilustrace Jiří Petráček, nakl. Mladá fronta, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Marysko Maxi - Milý Danieli...

Marysko Maxi - Milý Danieli...

  • Brožovaná
  • Počet stran 509
  • Rok vydání 1993

nakl. I. Železný, 1993,1. vydání, brožovaná, 509 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schlogel Gilbert - Knížata krve: Sága rodu chirurgů

Schlogel Gilbert - Knížata krve: Sága rodu chirurgů

  • Počet stran 468
  • Rok vydání 1993

nakl. Svoboda, 1993, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 468 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hrách v botě: Židovské anekdoty

Hrách v botě: Židovské anekdoty

  • Čeština
  • Počet stran 153
  • Rok vydání 1993

nakl. Grafoprint-Neubert, 1993, 1. vydání, brožovaná, 153 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dumas Alexander - Vladařova dcera

Dumas Alexander - Vladařova dcera

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1993

nakl. Gabi, 1993, vázaná, lamino, 304 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parkerová Julia - Ve znamení slunce a měsíce: Býk

Parkerová Julia - Ve znamení slunce a měsíce: Býk

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 62
  • Rok vydání 1993

nakl. Champagne Avantgarde, 1993, vázaná, lamino, s obálkou, 62 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Salinger J. D. - Devět povídek

Salinger J. D. - Devět povídek

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1993

nakl. ERM, 1993, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Vdovy

McBain Ed - Vdovy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1993

nakl. Slovenský spisovatel, 1993, vázaná, lamino, 272 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Garen Jean-Piere - Mark Stone 8: Pekelný lov

Garen Jean-Piere - Mark Stone 8: Pekelný lov

  • Brožovaná
  • Počet stran 165
  • Rok vydání 1993

nakl. Najáda, 1993, 1. vydání, brožovaná, 165 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Johns W. E. - Biggles vzdoruje hákovému kříži

Johns W. E. - Biggles vzdoruje hákovému kříži

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 177
  • Rok vydání 1993

nakl. Riopress, 1993, vázaná, lamino, 177 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
L'Amour Louis - Vzdálené modré hory

L'Amour Louis - Vzdálené modré hory

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1993

nakl. Talpress, 1993, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuna, Lockerová, Šmerda - Skladatelé světové hudby

Kuna, Lockerová, Šmerda - Skladatelé světové hudby

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1993

nakl. Fragment, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 64 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ripleyová Alexandra - Dědictví z New Orleansu

Ripleyová Alexandra - Dědictví z New Orleansu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1993

nakl. Naše vojsko, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Kesrith

Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Kesrith

  • Brožovaná
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 1993

nakl. Winston Smith, 1993, brožovaná, 301 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hjortsberg William - Padající anděl

Hjortsberg William - Padající anděl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 223
  • Rok vydání 1993

nakl. KPK, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 223 stran,, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Auelová Jean M. - Klan Velkého medvěda 1 (Děti země 1)

Auelová Jean M. - Klan Velkého medvěda 1 (Děti země 1)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 306
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, vázaná, lamino, 306 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Herriot James - To by se zvěrolékaři stát nemělo 1. díl

Herriot James - To by se zvěrolékaři stát nemělo 1. díl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, vázaná, lamino, 173 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Queneau Raymond - Odile

Queneau Raymond - Odile

  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1993

nakl. Mladá fronta, 1993, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 110 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Shon'Jir

Cherryh C. J. - Stárnoucí slunce Shon'Jir

  • Brožovaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 1993

nakl. Winston Smith, 1993, 1. vydání, brožovaná, 319 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Peters, Waterman - Hledání dokonalosti

Peters, Waterman - Hledání dokonalosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 1993

nakl. Svoboda-Libertas, 1993, 1. vydání, brožovaná, 295 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohl Frederic - Gateway

Pohl Frederic - Gateway

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 268 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Plaidy Jean - Římská madona Lucrezia Borgia

Plaidy Jean - Římská madona Lucrezia Borgia

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1993

nakl. Baronet, 1993, vázaná, lamino, 230 stran, dobrý stav, konce hřbetu lepené…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Smrtící prach

May Karel - Smrtící prach

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1993

nakl. Návrat, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 376 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohl Frederic - Za horizontem modrého jevu

Pohl Frederic - Za horizontem modrého jevu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 259
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 259 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Peakeová Pamela - Jak udělat hračku

Peakeová Pamela - Jak udělat hračku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 160 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Lovec sobolů

May Karel - Lovec sobolů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 393
  • Rok vydání 1993

nakl. Návrat, 1993, první vydání, vázaná, 393 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bünting K. D., Ader D. - Grammatik auf einen Blick

Bünting K. D., Ader D. - Grammatik auf einen Blick

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1993

nakl. Isis Verlagsgesellschaft, 1993, vázaná, lamino, 272 stran, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Peroutka Ferdinand - Sluší-li se být realistou

Peroutka Ferdinand - Sluší-li se být realistou

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1993

nakl. Mladá fronta, 1993, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francek Jindřich - Zločin a trest v českých dějinách

Francek Jindřich - Zločin a trest v českých dějinách

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 463
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 463 stran, velmi dobrý stav Kniha předestírá čtenářům historický obraz…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie