Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 993

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Falešný Buddha - James Melville

Falešný Buddha - James Melville

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: James Melville. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Scortia T. N., Robinson F. M. - Výbuch

Scortia T. N., Robinson F. M. - Výbuch

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1993

nakl. Svoboda, 1993, první vydání, brožovaná, 360 stran, velmi pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Velmi nakažlivá hra - Catherine Aird

Velmi nakažlivá hra - Catherine Aird

  • Počet stran 193
  • Rok vydání 1993

Autoři: Catherine Aird. Vydavatel: Práce 1993. Použitá kniha. Počet stran: 193. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy z vášně - Jiří Vlk

Vraždy z vášně - Jiří Vlk

  • Počet stran 127
  • Rok vydání 1993

Autoři: Jiří Vlk. Vydavatel: Víkend 1993. Použitá kniha. Počet stran: 127. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Velký podraz - Roger L. Simon

Velký podraz - Roger L. Simon

  • Počet stran 154
  • Rok vydání 1993

Autoři: Roger L. Simon. Vydavatel: Universe 1993. Použitá kniha. Počet stran: 154. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kamióny řídí smrt - Bob Ham

Kamióny řídí smrt - Bob Ham

  • Počet stran 237
  • Rok vydání 1993

Autoři: Bob Ham. Vydavatel: Kredit 1993. Použitá kniha. Počet stran: 237. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Harris Thomas - Černá neděle

Harris Thomas - Černá neděle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1993

nakl. Gaudium, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 312 stran, velmi pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dixon Franklin W. - Sázka o život (Stopy zločinu)

Dixon Franklin W. - Sázka o život (Stopy zločinu)

  • Brožovaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 1993

Ediční řada Stopy Zločinu / Hardy Boys 7 nakl. Kredit, 1993, 1. vydání, brožovaná, 152 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lulofsová Madelon - Guma klesá

Lulofsová Madelon - Guma klesá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 277
  • Rok vydání 1993

nakl. Erika, 1993, vázaná, 277 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Le Carré John - Tajný společník

Le Carré John - Tajný společník

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1993

nakl. Naše vojsko, 1993, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Del Rey Lester - Den obrů

Del Rey Lester - Den obrů

  • Brožovaná
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 1993

nakl. Elka Press, 1993, brožovaná,180 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Vlak smrti

MacLean Alistair - Vlak smrti

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, brožovaná, 251 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parker Robert B., Chandler Raymond - Krvavý sen

Parker Robert B., Chandler Raymond - Krvavý sen

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1993

nakl. BB art, 1993, první vydání brožovaná, 160 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Arrowsmith - Příběh ml. lékaře - Sinclair Lewis

Arrowsmith - Příběh ml. lékaře - Sinclair Lewis

  • Čeština
  • Počet stran 415
  • Rok vydání 1993

Autoři: Sinclair Lewis. Vydavatel: Knižní klub 1993. Použitá kniha. Počet stran: 415. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Eine Spur von Verrat - Ein Krimi aus dem viktorianischen England - Anne Perry

Eine Spur von Verrat - Ein Krimi aus dem viktorianischen England - Anne Perry

  • Rok vydání 1993

Autoři: Anne Perry. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Místo zla - Koontz, Dean Ray,Heroldová, Květa,Štěpánová, Naďa,Kalábová, Eva

Místo zla - Koontz, Dean Ray,Heroldová, Květa,Štěpánová, Naďa,Kalábová, Eva

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Koontz, Dean Ray,Heroldová, Květa,Štěpánová, Naďa,Kalábová, Eva. Vydavatel: Práca 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kokain a prachy - napínavý příběh z prostředí profesionálního boxu - Hans Blickensdörfer

Kokain a prachy - napínavý příběh z prostředí profesionálního boxu - Hans…

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Hans Blickensdörfer. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
S láskou přišla smrt - Jiří Soukup

S láskou přišla smrt - Jiří Soukup

  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1993

Autoři: Jiří Soukup. Vydavatel: Nava 1993. Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt pro Gretu Garbo - George Baxt

Smrt pro Gretu Garbo - George Baxt

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: George Baxt. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Někdo se dívá - Ira Levin

Někdo se dívá - Ira Levin

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ira Levin. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Proč nežít v rozkoši - Česko Ministerstvo vnitra

Proč nežít v rozkoši - Česko Ministerstvo vnitra

  • Počet stran 118
  • Rok vydání 1993

Autoři: Česko Ministerstvo vnitra. Vydavatel: Centurion 1993. Použitá kniha. Počet stran: 118. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Egan Doris - Branou z Ivory

Egan Doris - Branou z Ivory

  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, tvrdá vazba, 255 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Přestřelka na úsvitě

Přestřelka na úsvitě

  • Brožovaná
  • Počet stran 78
  • Rok vydání 1993

nakl. AFSF, 1993, brožovaná, 78 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Conran Shirley - Dívka v krajkách

Conran Shirley - Dívka v krajkách

  • Brožovaná
  • Počet stran 389
  • Rok vydání 1993

nakl. Baronet, 1993, brožovaná, 389 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morressy John - Syn hvězd

Morressy John - Syn hvězd

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, vázaná, lamino, 182 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lambert Eric - Ballarat 1.

Lambert Eric - Ballarat 1.

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 219
  • Rok vydání 1993

nakl. Dekon, 1993, vázaná, lamino, 219 stran, velmi dobrý stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knittel John - Hakim

Knittel John - Hakim

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konsalik Heinz G. - Květy lásky

Konsalik Heinz G. - Květy lásky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, 1.vydání, vázaná, lamino, 184 stran, velmi pěkný stav knihy, vepsáno věnování…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jakes John - Nebe a peklo 1. díl

Jakes John - Nebe a peklo 1. díl

  • Brožovaná
  • Počet stran 399
  • Rok vydání 1993

nakl. Egem, 1993, 1. vydání, brožovaná, 399 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Inspektor Jury besucht alte Damen - Roman - Martha Grimes

Inspektor Jury besucht alte Damen - Roman - Martha Grimes

  • Rok vydání 1993

Autoři: Martha Grimes. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda potřebuje reklamu - Sayers Dorothy L.

Vražda potřebuje reklamu - Sayers Dorothy L.

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Sayers Dorothy L.. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Viděla jsem vraždu - Agatha ChristiePokles ceny

Viděla jsem vraždu - Agatha Christie

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Agatha Christie. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na dálnici je Hippie / James Hadley Chase - Edgar Wallace

Na dálnici je Hippie / James Hadley Chase - Edgar Wallace

  • Počet stran 103
  • Rok vydání 1993

Autoři: Edgar Wallace. Vydavatel: Argo 1993. Použitá kniha. Počet stran: 103. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maigret a staříci - Simenon, Georges,Heroldovኝovíčková, Věra

Maigret a staříci - Simenon, Georges,Heroldovኝovíčková, Věra

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Simenon, Georges,Heroldovኝovíčková, Věra. Vydavatel: Československý spisovatel 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dokonalá oběť - Christine McGuire

Dokonalá oběť - Christine McGuire

  • Počet stran 271
  • Rok vydání 1993

Autoři: Christine McGuire. Vydavatel: Práh 1993. Použitá kniha. Počet stran: 271. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dr. Sherlock Holmes v Čechách (a jiné případy) - Rudolf Čechura

Dr. Sherlock Holmes v Čechách (a jiné případy) - Rudolf Čechura

  • Čeština
  • Počet stran 157
  • Rok vydání 1993

Autoři: Rudolf Čechura. Vydavatel: Naše vojsko 1993. Použitá kniha. Počet stran: 157. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zub za zub - Příběh z 87. policejního revíru - Ed McBain

Zub za zub - Příběh z 87. policejního revíru - Ed McBain

  • Čeština
  • Počet stran 146
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: Český spisovatel 1993. Použitá kniha. Počet stran: 146. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

66 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Updike John - Dvojice

Updike John - Dvojice

  • Počet stran 433
  • Rok vydání 1993

nakl. X-EGEM, 1993, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 433 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Duncanová Lois - Vím, co jsi udělala loni v létě

Duncanová Lois - Vím, co jsi udělala loni v létě

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1993

nakl. Albatros, 1993, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ford Richard - Divočina

Ford Richard - Divočina

  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1993

nakl. Mladá fronta, 1993, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 168 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Raymond J., Carr-Martindale - Dempsey a Makepeaceová 2

Raymond J., Carr-Martindale - Dempsey a Makepeaceová 2

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1993

nakl. Cesty, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Když zvoní zvony

MacLean Alistair - Když zvoní zvony

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 227 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Evans Richard D. - Draconis

Evans Richard D. - Draconis

  • Brožovaná
  • Počet stran 129
  • Rok vydání 1993

nakl. Winson Smith, 1993, brožovaná, 129 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McDougal Dennis - Anděl temnot

McDougal Dennis - Anděl temnot

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 1993

nakl. Tatran, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 344 stran, 16 stran obrazové přílohy, pěkný stav knihy, obálka na spodním…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Palmer Michael - Spiknutí sester

Palmer Michael - Spiknutí sester

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1993

nakl. Gaudium, 1993, vázaná, lamino, 252 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Víkend na lyžích - R. L. Stine

Víkend na lyžích - R. L. Stine

  • Čeština
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1993

Autoři: R. L. Stine. Vydavatel: Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit 1993. Použitá kniha. Počet stran: 172. Žánr:…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt lorda Edgwarea - Christie, Agatha,Roesel, Marek

Smrt lorda Edgwarea - Christie, Agatha,Roesel, Marek

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Christie, Agatha,Roesel, Marek. Vydavatel: Zeras 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

70 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát obhájce Perry Mason - Erle Stanley Gardner

Třikrát obhájce Perry Mason - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Saga 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie