Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 993

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vedlejší účinky - Palmer, Michael,Ceplová, Zuzana

Vedlejší účinky - Palmer, Michael,Ceplová, Zuzana

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Palmer, Michael,Ceplová, Zuzana. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Merle Robert - Výlučná vlastnost člověka

Merle Robert - Výlučná vlastnost člověka

  • Počet stran 260
  • Rok vydání 1993

nakl. Svoboda, 1993, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 260 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Priatelia, milenci, nepriatelia - Barbara Victor

Priatelia, milenci, nepriatelia - Barbara Victor

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Barbara Victor. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Polib mne a zemřeš - Ira Levin

Polib mne a zemřeš - Ira Levin

  • Čeština
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ira Levin. Počet stran: 260. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

20 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Když zvoní zvony - Alistair MacLean

Když zvoní zvony - Alistair MacLean

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Alistair MacLean. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

21 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Půlnoc - Koontz, Dean R (Dean Ray),Jehlička, Pavel,Pokorná, ZuzanaPokles ceny

Půlnoc - Koontz, Dean R (Dean Ray),Jehlička, Pavel,Pokorná, Zuzana

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Koontz, Dean R (Dean Ray),Jehlička, Pavel,Pokorná, Zuzana. Vydavatel: Naše vojsko 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

24 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Webb Peggy - Nečekaný návrat

Webb Peggy - Nečekaný návrat

  • Brožovaná
  • Počet stran 177
  • Rok vydání 1993

nakl.Wist, 1993, brožovaná, 177 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
De la Roche Mazo - Jalna (Jalna 7)

De la Roche Mazo - Jalna (Jalna 7)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 241
  • Rok vydání 1993

nakl. Ivo Železný, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 241 stran, pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
De la Roche Mazo - Pán Jalny (Jalna 10)

De la Roche Mazo - Pán Jalny (Jalna 10)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 1993

nakl. Ivo Železný, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 287 stran, pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
James Peter - Příšeří

James Peter - Příšeří

  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1993

nakl. Naše vojsko, 1993, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 240 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hubbard Ron L. - Děs

Hubbard Ron L. - Děs

  • Brožovaná
  • Počet stran 102
  • Rok vydání 1993

nakl. Svoboda, 1993, 1. vydání, brožovaná, 102 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hailey Arthur - Letiště

Hailey Arthur - Letiště

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, vázaná, lamino, 380 stran, velmi dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sanders Lawrence - Neubližujte mým vajíčkům!

Sanders Lawrence - Neubližujte mým vajíčkům!

  • Brožovaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1993

nakl. BB art, 1993, první vydání brožovaná, 230 stran pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Slavné případy Interpolu - Václav Pavel Borovička

Slavné případy Interpolu - Václav Pavel Borovička

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Václav Pavel Borovička. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Překupník - Vrahův žold - Ed McBain

Překupník - Vrahův žold - Ed McBain

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ed McBain. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

28 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Měsíční kámen - Wilkie CollinsPokles ceny

Měsíční kámen - Wilkie Collins

  • Čeština
  • Počet stran 306
  • Rok vydání 1993

Autoři: Wilkie Collins. Vydavatel: Svoboda-Libertas 1993. Použitá kniha. Počet stran: 306. Žánr: Knihy - Detektivky,…

28 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Miko - Lustbader, Eric,Hrách, Tomáš,Zhouf, MartinPokles ceny

Miko - Lustbader, Eric,Hrách, Tomáš,Zhouf, Martin

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Lustbader, Eric,Hrách, Tomáš,Zhouf, Martin. Vydavatel: Talpress 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

29 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak nevyloupit banku - Westlake, Donald E,Nenadál, RadoslavPokles ceny

Jak nevyloupit banku - Westlake, Donald E,Nenadál, Radoslav

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Westlake, Donald E,Nenadál, Radoslav. Vydavatel: Knižní klub 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

30 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Letiště - Hailey, Arthur,Pujman, PetrPokles ceny

Letiště - Hailey, Arthur,Pujman, Petr

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Hailey, Arthur,Pujman, Petr. Vydavatel: Knižní klub 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

33 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dům, co postavil Jack - Ed McBain

Dům, co postavil Jack - Ed McBain

  • Čeština
  • Počet stran 218
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: Československý spisovatel 1993. Použitá kniha. Počet stran: 218. Žánr: Knihy - Detektivky,…

33 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Džunkový doktor - Heinz G. Konsalik

Džunkový doktor - Heinz G. Konsalik

  • Počet stran 223
  • Rok vydání 1993

Autoři: Heinz G. Konsalik. Vydavatel: Naše vojsko 1993. Použitá kniha. Počet stran: 223. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Skořepová Ljuba - Nejsem čarodějka

Skořepová Ljuba - Nejsem čarodějka

  • Brožovaná
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1993

ilustrace Vladimír Benetka, nakl. Road, 1993, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 150 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dixon Franklin W. - Geniální zločin

Dixon Franklin W. - Geniální zločin

  • Brožovaná
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 1993

Stopy Zločinu / Hardy Boys 9, nakl. Kredit, 1993, 1. vydání, brožovaná, 140 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jeury Michel - Tmavý odštěpek

Jeury Michel - Tmavý odštěpek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 171
  • Rok vydání 1993

nakl. Návrat, 1993, vázaná, lamino, 171 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Farkas Viktor - Nevysvětlitelné záhady

Farkas Viktor - Nevysvětlitelné záhady

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 259
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, vázaná, lamino, 259 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steelová Danielle - Tlukot srdce

Steelová Danielle - Tlukot srdce

  • Brožovaná
  • Počet stran 226
  • Rok vydání 1993

nakl. Gemini, 1993, 1. vydání, brožovaná, 226 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tanová Amy - Klub radosti a štěstí

Tanová Amy - Klub radosti a štěstí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 274
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, první vydání, vázaná, 274 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deighton Len - Stíhač

Deighton Len - Stíhač

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1993

nakl. Práce, 1993, 1. vydání, brožovaná, 360 stran, obrazové přílohy, pěkný stav, Bitva o Británii - jak to skutečně bylo…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hněv andělů - Sidney Sheldon

Hněv andělů - Sidney Sheldon

  • Thriller
  • Čeština
  • Počet stran 396
  • Rok vydání 1993
  • Brožovaná

Žánr Světová literatura; Thrillery Nakladatel Alpress Rok vydání / 1.vydání 1993 Edice nebo Série Jazyk český Počet stran…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Která stála za vraždu? - Ed McBain

Která stála za vraždu? - Ed McBain

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ed McBain. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

37 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Šest dnů Kondora - James Grady

Šest dnů Kondora - James Grady

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: James Grady. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

38 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Muži proti zločinu - Zahrádka, Jaroslav,Kučera, Miroslav,Kratochvil, Josef

Muži proti zločinu - Zahrádka, Jaroslav,Kučera, Miroslav,Kratochvil, Josef

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: Zahrádka, Jaroslav,Kučera, Miroslav,Kratochvil, Josef. Vydavatel: Víkend 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Drahý přítel - Esa Sariola

Drahý přítel - Esa Sariola

  • Počet stran 95
  • Rok vydání 1993

Autoři: Esa Sariola. Vydavatel: Ivo Železný 1993. Použitá kniha. Počet stran: 95. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dempsey a Makepeaceová - diel 1 - John Raymond

Dempsey a Makepeaceová - diel 1 - John Raymond

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: John Raymond. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Skalpel a růže - Emilie Šifnerová

Skalpel a růže - Emilie Šifnerová

  • Rok vydání 1993

Autoři: Emilie Šifnerová. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak neuloupit smaragd - Donald E. Westlake

Jak neuloupit smaragd - Donald E. Westlake

  • Počet stran 171
  • Rok vydání 1993

Autoři: Donald E. Westlake. Vydavatel: Knižní klub 1993. Použitá kniha. Počet stran: 171. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McBAIN Ed - Nešpory - Ed McBain

McBAIN Ed - Nešpory - Ed McBain

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1993

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: - vydavatelství 1993. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Biernath Horst - Žár a popel

Biernath Horst - Žár a popel

  • Brožovaná
  • Počet stran 242
  • Rok vydání 1993

nakl. Ivo Železný, 1993, 1. vydání, brožovaná, 242 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Největší člověk, který kdy žil

Největší člověk, který kdy žil

  • Rok vydání 1993

vydáno 1993, vázaná, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simmel Johannes Mario - Svůj kalich hořkosti

Simmel Johannes Mario - Svůj kalich hořkosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 482
  • Rok vydání 1993

nakl. Melantrich, 1993, vázaná, lamino, 482 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Glückselig Josef - Tajné společnosti

Glückselig Josef - Tajné společnosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 215
  • Rok vydání 1993

nakl. Magnet Press, 1993, brožovaná, 215 stran + obrazové přílohy, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Tarzanovy povídky z džungle

Burroughs Edgar Rice - Tarzanovy povídky z džungle

  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1993

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka 1993, celoplátěná vazba, s obálkou, 126 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simon Roger - Velký podraz

Simon Roger - Velký podraz

  • Počet stran 154
  • Rok vydání 1993

nakl. Univerze 1993 pevná lamino vazba, 154 stran dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chmelová Elena - Robin Hood

Chmelová Elena - Robin Hood

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 201
  • Rok vydání 1993

ilustrace Jan Jelen, nakl. Albatros, 1993, vázaná, lamino, 201 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crichton Michael - Vycházející slunce

Crichton Michael - Vycházející slunce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 1993

nakl. Knižní klub, 1993, vázaná, 296 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oxford Bookworms Collection: Crime Never Pays - Clare West

Oxford Bookworms Collection: Crime Never Pays - Clare West

  • Rok vydání 1993

Autoři: Clare West. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Geniální zločin - Franklin W. Dixon

Geniální zločin - Franklin W. Dixon

  • Rok vydání 1993

Autoři: Franklin W. Dixon. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Potopa - Katastrofický román - John Creasey

Potopa - Katastrofický román - John Creasey

  • Čeština
  • Rok vydání 1993

Autoři: John Creasey. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie