Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 992

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hvížďala Karel - Raroh

Hvížďala Karel - Raroh

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1992

nakl.Ivo Železný, 1992, 1. vydání, brožovaná, 208 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vidal Gore - Julianus (1992, celoplátěná vazba s obálkou, 455 stran)

Vidal Gore - Julianus (1992, celoplátěná vazba s obálkou, 455 stran)

  • Počet stran 455
  • Rok vydání 1992

nakl. Svoboda, 1992, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 455 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Tarzan a trpasličí muži

Burroughs Edgar Rice - Tarzan a trpasličí muži

  • Brožovaná
  • Počet stran 90
  • Rok vydání 1992

ilustrace Milan Fibiger, nakl. Magnet Press, 1992, brožovaná, 90 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Glauser Friedrich - Třikrát strážmistr Studer

Glauser Friedrich - Třikrát strážmistr Studer

  • Počet stran 453
  • Rok vydání 1992

nakl. Odeon, 1992, 1. vydání, celoplátěná vazba, 453 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kraft Robert - Nobody 2: Tajemný muž

Kraft Robert - Nobody 2: Tajemný muž

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1992

ilustrace J. Wowk, nakl. Ostrov, 1992, brožovaná, 64 stran, výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaucký František - Zrada na křídlech Hurricanu

Kaucký František - Zrada na křídlech Hurricanu

  • Brožovaná
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 1992

nakl. Magnet-Press, 1992, brožovaná, 108 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collinsová Jackie - Hříšníci

Collinsová Jackie - Hříšníci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 249
  • Rok vydání 1992

nakl. Ikar, 1992, vázaná, lamino, s obálkou, 249 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brahová Marie - Pod šapitó

Brahová Marie - Pod šapitó

  • Brožovaná
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 1992

nakl. Signum Unitatis, 1992, brožovaná, 124 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
3x John Creasey - Teror, Hlubiny, Smog

3x John Creasey - Teror, Hlubiny, Smog

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 1992

nakl. BB art 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 368 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hillerman Tony - Dům, kde tančí mrtví, Lidé temnot

Hillerman Tony - Dům, kde tančí mrtví, Lidé temnot

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1992

nakl. Mladá fronta, 1992, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Le Guinová Ursula K. - Rocannonův svět

Le Guinová Ursula K. - Rocannonův svět

  • Brožovaná
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, 1. vydání, brožovaná, 111 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Glut Donald F. - Hvězdné války: Impérium vrací úder

Glut Donald F. - Hvězdné války: Impérium vrací úder

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1992

nakl. Premiéra, 1992, 1. vydání, brožovaná, 144 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Obávaný Tarzan

Burroughs Edgar Rice - Obávaný Tarzan

  • Brožovaná
  • Počet stran 86
  • Rok vydání 1992

ilustrace Milan Fibiger, nakl. Magnet Press, 1992, brožovaná, 86 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Familiaris Consortio

Familiaris Consortio

  • Počet stran 101
  • Rok vydání 1992

nakl. Zvon, 1992, první vydání brožovaná, 101 stran velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ferguson James Reed - Wells Fargo

Ferguson James Reed - Wells Fargo

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1992

nakl. Duna, 1992, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

  • Brožovaná
  • Počet stran 478
  • Rok vydání 1992

nakl. Iris, 1992, brožovaná, 478 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bellow Saul - Humboldtův dar

Bellow Saul - Humboldtův dar

  • Brožovaná
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 1992

nakl. Melantrich, 1992, 1. vydání, brožovaná, 528 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bienek Horst - Kobka

Bienek Horst - Kobka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1992

nakl. Západočeské nakladatelství, 1992, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ludlum Robert - Poslední úder Omegy

Ludlum Robert - Poslední úder Omegy

  • Brožovaná
  • Počet stran 378
  • Rok vydání 1992

nakl. Kredit, 1992, 1. vydání, brožovaná, 378 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Tarzan: Nezkrotný Tarzan

Burroughs Edgar Rice - Tarzan: Nezkrotný Tarzan

  • Brožovaná
  • Počet stran 89
  • Rok vydání 1992

svazek 7, ilustrace Martin Fibiger, nakl. Magnet Press, 1992, brožovaná, 89 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pivní polévky

Pivní polévky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 46
  • Rok vydání 1992

nakl. Práh, 1992, vázaná, lamino, 46 stran, pěkný stav, vepsáno věnování…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Galopin Arnould - Patnáctiletý letec 1. díl

Galopin Arnould - Patnáctiletý letec 1. díl

  • Brožovaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 1992

nakl. Optys, 1992, brožovaná, 318 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Aldiss Brian W. - Helikonie Jaro

Aldiss Brian W. - Helikonie Jaro

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 379
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 379 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinbeck John - Na východ od ráje

Steinbeck John - Na východ od ráje

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 1992

nakl. Melantrich, 1992, vázaná, lamino, 544 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fieldingová Joy - Jane utíká

Fieldingová Joy - Jane utíká

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 1992

nakl. Ikar, 1992, vázaná, s obálkou, 335 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lakomá Emilie - Úlomky hovorů Otokara Březiny

Lakomá Emilie - Úlomky hovorů Otokara Březiny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 451
  • Rok vydání 1992

nakl. Jota & Arca Jimfa, 1992, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 451 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nese Marco - Chobotnice 3

Nese Marco - Chobotnice 3

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1992

nakl. Riopress, 1992, vázaná, lamino, 136 stran, fotografie ze seriálu, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Borovička V. P. - Atentáty, které měly změnit svět 2

Borovička V. P. - Atentáty, které měly změnit svět 2

  • Počet stran 215
  • Rok vydání 1992

nakl. Svoboda, 1992, 1. vydání, brožovaná, 215 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Locke Joseph - Noční můry v Elm Street 2

Locke Joseph - Noční můry v Elm Street 2

  • Brožovaná
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 1992

vydala Premiéra, 1992, 1. vydání, brožovaná, 112 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Welfare Simon, Fairley John - Svět tajemných sil Arthura C. Clarka

Welfare Simon, Fairley John - Svět tajemných sil Arthura C. Clarka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 209
  • Rok vydání 1992

nakl. Columbus 1992, vázaná, s obálkou, 209 stran pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Frakes Randall, Wisher Bill - Terminátor

Frakes Randall, Wisher Bill - Terminátor

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1992

nakl. Premiéra, 1992, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Javořická Vlasta - Meze rozorané

Javořická Vlasta - Meze rozorané

  • Brožovaná
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 1992

ilustrace Milan Zezula, nakl. Blok, 1992, 1. vydání, brožovaná, 262 stran, dobrý stav, zašlá obálka…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Marysko Maxi - Cesta růžových kurýrů

Marysko Maxi - Cesta růžových kurýrů

  • Brožovaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1992

nakl. I. Železný, 1992,1. vydání, brožovaná, 194 stran, velmi pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarke Arthur C. - Město a hvězdy

Clarke Arthur C. - Město a hvězdy

  • Brožovaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, 1. vydání, brožovaná, 207 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sheen F. J. - Bože, odpusť jim, nevědí do činí

Sheen F. J. - Bože, odpusť jim, nevědí do činí

  • Brožovaná
  • Počet stran 16
  • Rok vydání 1992

Sedm slov ukřižovaného, nakl. Sursum, 1992, brožovaná, 16 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šoupal Jaroslav - Satanova kobka

Šoupal Jaroslav - Satanova kobka

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1992

nakl. Hepterida, 1992, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bernard Graham - Co je člověk

Bernard Graham - Co je člověk

  • Brožovaná
  • Počet stran 198
  • Rok vydání 1992

metapsychické rozmluvy, nakl. Bellingenská věž, 1992, první vydání, brožovaná, 198 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rising Sun - Michael Crichton [EN] (1993, Brožovaná, Cornerstone)

Rising Sun - Michael Crichton [EN] (1993, Brožovaná, Cornerstone)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Angličtina
  • Počet stran 407
  • Rok vydání 1992

On the forty-fifth floor of the Nakamoto Tower in downtown L. The investigation immediately becomes a thrilling chase…

od 50 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Kunešová Eva - Technika cestovního ruchu

Kunešová Eva - Technika cestovního ruchu

  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1992

nakl. Grada, 1992, 1. vydání, brožovaná, 208 stran, pěkný stav, v knize ručně dopsané evidenční číslo…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Le Poole Samfrits - Nebojte se odpovědi Ne!

Le Poole Samfrits - Nebojte se odpovědi Ne!

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1992

nakl. Grada, 1992, brožovaná, 192 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Janáček Josef - Valdštejnova pomsta

Janáček Josef - Valdštejnova pomsta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 1992

nakl. Čs. spisovatel, 1992, první vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Růže ze Šírázu

May Karel - Růže ze Šírázu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, vázaná, lamino, 228 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Vězeň bagdádský

May Karel - Vězeň bagdádský

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 217
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, vázaná, lamino, 217 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - V propastech stínů

May Karel - V propastech stínů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, vázaná, lamino, 230 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Ahriman Mirza

May Karel - Ahriman Mirza

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 217
  • Rok vydání 1992

nakl., Laser, 1992, vázaná, lamino, 217 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Tajemství babylonské věže

May Karel - Tajemství babylonské věže

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, vázaná, lamino, 248 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Na hoře Alláhově

May Karel - Na hoře Alláhově

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, vázaná, lamino, 174 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - V bažinách Ardistanu

May Karel - V bažinách Ardistanu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, vázaná, lamino, 204 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie