Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 992

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Tvář bez masky - Sidney Sheldon

Tvář bez masky - Sidney Sheldon

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

Autoři: Sidney Sheldon. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Amis Martin - Úspěch

Amis Martin - Úspěch

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1992

nakl. Mladá fronta, 1992, 1. vydání, brožovaná, 256 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chobotnice. Příběh sicilské mafie - Bouček, Jaroslav

Chobotnice. Příběh sicilské mafie - Bouček, Jaroslav

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

Autoři: Bouček, Jaroslav. Vydavatel: Československý spisovatel 1992. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát Richard Jury ze Scotland Yardu - Martha Grimes

Třikrát Richard Jury ze Scotland Yardu - Martha Grimes

  • Počet stran 593
  • Rok vydání 1992

Autoři: Martha Grimes. Vydavatel: Odeon 1992. Použitá kniha. Počet stran: 593. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hlídání kuželek - Ken Blake

Hlídání kuželek - Ken Blake

  • Čeština
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1992

Autoři: Ken Blake. Vydavatel: Riopress 1992. Použitá kniha. Počet stran: 173. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kettner Petr - Expedice doktora Fortuna

Kettner Petr - Expedice doktora Fortuna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 181
  • Rok vydání 1992

nakl. Riosport - press, 1992 pevná vazba, lamino, 181 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Loukotková Jarmila - Lhůta prošla

Loukotková Jarmila - Lhůta prošla

  • Brožovaná
  • Počet stran 315
  • Rok vydání 1992

nakl. Československý spisovatel, 1992, 1. vydání, brožovaná, 315 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cook Robin - Muž, který si hrál na Boha

Cook Robin - Muž, který si hrál na Boha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 175
  • Rok vydání 1992

nakl. Ikar, 1992, vázaná, s obálkou, 175 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Watson Ian - Cesta proti času

Watson Ian - Cesta proti času

  • Počet stran 118
  • Rok vydání 1992

nakl. Svoboda 1992, 1. vydání, brožovaná, 118 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Arnaud G. J. - 2. Ledová společnost: Svatyně Ledu

Arnaud G. J. - 2. Ledová společnost: Svatyně Ledu

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1992

nakl. Najáda, 1992, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Druon Maurice - Lilie a lev

Druon Maurice - Lilie a lev

  • Brožovaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 1992

nakl. Naše vojsko, 1992. 1. vydání, brožovaná, 384 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stýblová Valja - Benjamín

Stýblová Valja - Benjamín

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 1992

nakl. Šulc a spol., 1992, vázaná, lamino, 392 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Žlutý Robert - Steklač, Vojtěch,Born, Adolf

Žlutý Robert - Steklač, Vojtěch,Born, Adolf

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

Autoři: Steklač, Vojtěch,Born, Adolf. Vydavatel: Carmen 1992. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spis Odessa - Forsyth, Frederick,Marxová, Eva

Spis Odessa - Forsyth, Frederick,Marxová, Eva

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

Autoři: Forsyth, Frederick,Marxová, Eva. Vydavatel: Svoboda 1992. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

76 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtící povzbuzení - Adams, NicholasPokles ceny

Smrtící povzbuzení - Adams, Nicholas

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

Autoři: Adams, Nicholas. Vydavatel: Studio dobré nálady - Kredit 1992. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

82 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Okřídlená dýka a jiné příběhy otce Browna - Gilbert Keith Chesterton

Okřídlená dýka a jiné příběhy otce Browna - Gilbert Keith Chesterton

  • Čeština
  • Počet stran 95
  • Rok vydání 1992

Autoři: Gilbert Keith Chesterton. Vydavatel: Jan 1992. Použitá kniha. Počet stran: 95. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

83 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy na čínském jezeře - Gulik, Robert van,Heroldovኝovíčková, VěraPokles ceny

Vraždy na čínském jezeře - Gulik, Robert van,Heroldovኝovíčková, Věra

  • Čeština
  • Rok vydání 1992

Autoři: Gulik, Robert van,Heroldovኝovíčková, Věra. Vydavatel: Odeon 1992. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

99 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Grimesová Martha - Třikrát Richard Jury ze Scotland Yardu

Grimesová Martha - Třikrát Richard Jury ze Scotland Yardu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 590
  • Rok vydání 1992

nakl. Odeon, 1992, 1. vydání, vázaná, 590 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hailey Arthur - Kola

Hailey Arthur - Kola

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 1992

nakl. Riopress, 1992, vázaná, s obálkou, 367 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jamesová P. D. - Černá věž

Jamesová P. D. - Černá věž

  • Brožovaná
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 1992

nakl. Československý spisovatel, 1992, 1. vydání, brožovaná, 298 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bradfordová Barbara Taylor - Být nejlepší

Bradfordová Barbara Taylor - Být nejlepší

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 1992

nakl. Šulc a spol., 1992, 1. vydání, vázaná, lamino, 350 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Liškutín Miroslav A. - Bouřlivá oblaka

Liškutín Miroslav A. - Bouřlivá oblaka

  • Rok vydání 1992

nakl. Naše vojsko, 1992, 1. vydání, brožovaná, 155 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Benzoniová Juliette - Krásná Kateřina 2. Zlaté rouno

Benzoniová Juliette - Krásná Kateřina 2. Zlaté rouno

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 1992

Zlaté rouno, nakl. Tatran, 1992, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 374 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robinson Spider & Jeanne - Star dance

Robinson Spider & Jeanne - Star dance

  • Brožovaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 1992

nakl. AFSF, 1992, brožovaná, 238 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Coulsonová Juanita - Kosmická past

Coulsonová Juanita - Kosmická past

  • Brožovaná
  • Počet stran 113
  • Rok vydání 1992

nakl. Slan, 1992, brožovaná, 113 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kortooms Toon - Pomóóóc! Doktor se topí

Kortooms Toon - Pomóóóc! Doktor se topí

  • Brožovaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1992

nakl. Vyšehrad, 1992, brožovaná, 207 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vance Jack - Poslední hrad

Vance Jack - Poslední hrad

  • Brožovaná
  • Počet stran 378
  • Rok vydání 1992

nakl. Winston Smith, 1992, brožovaná, 378 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hitchcock a Queen - Oběť

Hitchcock a Queen - Oběť

  • Brožovaná
  • Počet stran 163
  • Rok vydání 1992

nakl. Lidové noviny, 1992, brožovaná, 163 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dard Frédéric - Mauzoleum pro děvku

Dard Frédéric - Mauzoleum pro děvku

  • Brožovaná
  • Počet stran 471
  • Rok vydání 1992

nakl. Najáda, 1992, 1. vydání, brožovaná, 471 stran, dobrý stav, kniha je lehce ci´ítit cigaretovým kouřem…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Finney Jack - Útěk ze San Quentinu

Finney Jack - Útěk ze San Quentinu

  • Brožovaná
  • Počet stran 99
  • Rok vydání 1992

nakl. Slan, 1992, 1. vydání, brožovaná, 99 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Maclean Alistair - Klíčem je strach

Maclean Alistair - Klíčem je strach

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 219
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, první vydání, vázaná, 219 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Anderson Poul - Královna vzduchu a temnot

Anderson Poul - Královna vzduchu a temnot

  • Brožovaná
  • Počet stran 149
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, první vydání, brožovaná, 149 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Benzoniová Juliette - Krásná Kateřina 1. Jediná láska

Benzoniová Juliette - Krásná Kateřina 1. Jediná láska

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 290
  • Rok vydání 1992

Jediná láska, nakl. Tatran, 1992, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 290 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hilton James - Byla to vražda?

Hilton James - Byla to vražda?

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1992

nakl.Josef Lukasík, 1992, vázaná, lamino, 144 stran, pěkný stav…

32 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weinbaum Stanley G. - Odyssea na Marsu

Weinbaum Stanley G. - Odyssea na Marsu

  • Brožovaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 1992

nakl. AFSF, 1992, brožovaná, 227 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robbins Harold - Povídkář

Robbins Harold - Povídkář

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1992

nakl. Gemini, 1992, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burroughs Edgar Rice - Tarzanův návrat

Burroughs Edgar Rice - Tarzanův návrat

  • Počet stran 187
  • Rok vydání 1992

ilustrace Richard Pešek, nakl. Paseka, 1992, 1.vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 187 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

  • Brožovaná
  • Počet stran 469
  • Rok vydání 1992

nakl. Iris, 1992, brožovaná, 469 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
le Carré, John - Ruská sekce

le Carré, John - Ruská sekce

  • Brožovaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 1992

Rok: 1992; Vydavatel: Svoboda - Libertas; Velikost: 13 × 20 cm; Počet stran: 350; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bierce Ambrose, James Montague - Oči plné děsu

Bierce Ambrose, James Montague - Oči plné děsu

  • Brožovaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 1992

nakl. Winston Smith, 1992, brožovaná, 270 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blake Ken - Profesionálové: Kde končí džungle

Blake Ken - Profesionálové: Kde končí džungle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 177
  • Rok vydání 1992

nakl. Riosport-Press, 1992, vázaná, lamino, 177 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Klíma Ivan - Milenci na jeden den

Klíma Ivan - Milenci na jeden den

  • Brožovaná
  • Počet stran 132
  • Rok vydání 1992

nakl. Rozmluvy, 1992, brožovaná, 132 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Palmer Michael - Přes mrtvoly

Palmer Michael - Přes mrtvoly

  • Pevná / vázaná
  • Thriller
  • Počet stran 284
  • Rok vydání 1992

nakl. INA, 1992, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 284 stran, pěkný stav thriller z lékařského prostředí…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Leigh Andrew - Praktický rádce manažera

Leigh Andrew - Praktický rádce manažera

  • Brožovaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1992

nakl. Svoboda, 1992, 1. vydání, brožovaná, 190 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dickson Gordon - Nekromancer

Dickson Gordon - Nekromancer

  • Brožovaná
  • Počet stran 149
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, první vydání brožovaná, 149 stran velmi pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Holý Petr - Křišťálová koule

Holý Petr - Křišťálová koule

  • Brožovaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1992

Mystické povídky, nakl. Avatar, 1992, 1. vydání, brožovaná, 110 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jiran Jaroslav - Živé meče Ooragu

Jiran Jaroslav - Živé meče Ooragu

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1992

nakl. Golem, 1992, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Loukotková Jarmila - Odměna

Loukotková Jarmila - Odměna

  • Počet stran 296
  • Rok vydání 1992

nakl. Dialog, 1992, celoplátěná vazba, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie