Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 991

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Sládek Oldřich - Ve znamení smrtihlava

Sládek Oldřich - Ve znamení smrtihlava

  • Brožovaná
  • Počet stran 395
  • Rok vydání 1991

nakl. Naše vojsko, 1991, 1. vydání, brožovaná, 395 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
May Karel - Old Firehand - Karel May (1991, brožovaná, 133 stran)

May Karel - Old Firehand - Karel May (1991, brožovaná, 133 stran)

  • Brožovaná
  • Počet stran 133
  • Rok vydání 1991

ilustrace Gustav Krum, nakl. Olympia, 1991, 1. vydání, brožovaná, 133 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Marčák - Drtivá většina všeho lidu...

Marčák - Drtivá většina všeho lidu...

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1991

nakl. Noris, 1991 vázaná, lamino, 208 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Flammarion Camille - Neznámo a záhady lidské duše

Flammarion Camille - Neznámo a záhady lidské duše

  • Brožovaná
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1991

nakl. Orchidej, 1991, brožovaná, 158 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kinsley Amis - Memoirs

Kinsley Amis - Memoirs

  • Brožovaná
  • Počet stran 346
  • Rok vydání 1991

v angličtině Penguin Books, 1991, brožovaná (paperback), 346 stran, dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ramamurti, Vernon - Privatization and Control of State-Owned Enterprises

Ramamurti, Vernon - Privatization and Control of State-Owned Enterprises

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 334
  • Rok vydání 1991

1991, brožovaná, 334 stran, v anglickém jazyce, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Foglar Jaroslav - Kronika ztracené stopy

Foglar Jaroslav - Kronika ztracené stopy

  • Brožovaná
  • Počet stran 219
  • Rok vydání 1991

ilustrace Jiří Petráček, nakl. Naše vojsko, 1991, brožovaná, 219 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCulloughová Colleen - The First Man in Rome

McCulloughová Colleen - The First Man in Rome

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 1076
  • Rok vydání 1991

Avon Books, 1991, brožovaná, 1076 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steven Stewart - Výbušnina

Steven Stewart - Výbušnina

  • Brožovaná
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 1991

nakl. Sakko, 1991, první vydání, brožovaná, 124 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hilton James - Ztracený obzor

Hilton James - Ztracený obzor

  • Počet stran 198
  • Rok vydání 1991

nakl. Melantrich, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 198 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Feuerwaffen

Feuerwaffen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 77
  • Rok vydání 1991

nakl. Verlagsunion Erich Pabel- Arthur Moewig, 1991, vázaná, lamino, 77 stran v německém jazyce, bohatý fotografický…

130 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Velinský Jaroslav - Přídí k severu

Velinský Jaroslav - Přídí k severu

  • Brožovaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 1991

KARAVANA, ilustrace Přemysl Kubela, nakl. Albatros, 1991, brožovaná, 96 stran, pěkný stav…

590 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie