Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 991

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
BOROVIČKA Václav Pavel - Téměř dokonalá vražda - Borovička V P (Václav Pavel)

BOROVIČKA Václav Pavel - Téměř dokonalá vražda - Borovička V P (Václav Pavel)

  • Čeština
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 1991

Autoři: Borovička V P (Václav Pavel). Vydavatel: Dialog - vydavatelství 1991. Použitá kniha. Počet stran: 269. Žánr: Knihy -…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poláček Jan - Ex machina

Poláček Jan - Ex machina

  • Brožovaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1991

nakl. Winston Smith, 1991, brožovaná, 194 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Skleněné peklo - Thomas Nicholas Scortia

Skleněné peklo - Thomas Nicholas Scortia

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Thomas Nicholas Scortia. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada žlutého pokoje - Gaston Leroux

Záhada žlutého pokoje - Gaston Leroux

  • Čeština
  • Počet stran 155
  • Rok vydání 1991

Autoři: Gaston Leroux. Vydavatel: Mladá fronta 1991. Použitá kniha. Počet stran: 155. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt favorita - Francis, Dick,Moserová, Jaroslava

Smrt favorita - Francis, Dick,Moserová, Jaroslava

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Francis, Dick,Moserová, Jaroslava. Vydavatel: Olympia 1991. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v oblacích - Christie, Agatha,Ruxová, Eva

Smrt v oblacích - Christie, Agatha,Ruxová, Eva

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Christie, Agatha,Ruxová, Eva. Vydavatel: Československý spisovatel 1991. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Staron William - Dlouhý pochod

Staron William - Dlouhý pochod

  • Brožovaná
  • Počet stran 76
  • Rok vydání 1991

nakl. Melantrich, 1991, brožovaná, 76 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Osička Antonín - Mluvnice jazyka anglického

Osička Antonín - Mluvnice jazyka anglického

  • Brožovaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 1991

nakl. Erika, 1991, 1. vydání, brožovaná, 152 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scortia T. N., Robinson F. M. - Skleněné peklo

Scortia T. N., Robinson F. M. - Skleněné peklo

  • Brožovaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 1991

nakl. Svoboda, 1991, brožovaná, 333 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Buchheim Lothar-Günther - Ponorka

Buchheim Lothar-Günther - Ponorka

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 1991

nakl. Naše vojsko, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 496 stran + 20 stran příloh, pěkný stav v knize, desky trochu zašlé,…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zelená medicína

Zelená medicína

  • Brožovaná
  • Počet stran 63
  • Rok vydání 1991

vydal Magnet Press, 1991, brožovaná, 63 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Frýbová Zdena - Hrůzy, lásky a nenávisti

Frýbová Zdena - Hrůzy, lásky a nenávisti

  • Brožovaná
  • Počet stran 421
  • Rok vydání 1991

nakl. Československý spisovatel, 1991, brožovaná, 421 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jedlička I. M. - Salón s robertkem

Jedlička I. M. - Salón s robertkem

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1991

edice Detektiv, nakl. VíkeArgusnd, 1991, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Panoptikum - Jiří Marek

Panoptikum - Jiří Marek

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Jiří Marek. Vydavatel: Svoboda 1991. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

69 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrtvá a živá - Du Maurier, Daphne,Poberová, Slávka

Mrtvá a živá - Du Maurier, Daphne,Poberová, Slávka

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Du Maurier, Daphne,Poberová, Slávka. Vydavatel: Vyšehrad : Československý spisovatel 1991. Použitá kniha. Žánr:…

70 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
SHORT STORIES - Arthur Conan Doyle

SHORT STORIES - Arthur Conan Doyle

  • Rok vydání 1991

Autoři: Arthur Conan Doyle. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

92 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Harte, Francis Bret - Tajemství umrlčí rokle

Harte, Francis Bret - Tajemství umrlčí rokle

  • Počet stran 55
  • Rok vydání 1991
  • Brožovaná

Rok: 1991; Vydavatel: Magnet-Press; Edice: Dálky; Ilustrace: Zdeněk Burian; Velikost: 16,5 × 23,5 cm; Počet stran: 55;…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ertel Henner - Čáry osudu

Ertel Henner - Čáry osudu

  • Brožovaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1991

nakl. Mladá fronta, 1991, první vydání, brožovaná, 136 stran, ilustrace, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Všichni na jednom jevišti světa

Všichni na jednom jevišti světa

  • Brožovaná
  • Počet stran 91
  • Rok vydání 1991

nakl. Svoboda, 1991, brožovaná, 91 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Holdoš, Bartošek - Svědek Husákova procesu vypovídá

Holdoš, Bartošek - Svědek Husákova procesu vypovídá

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1991

nakl. Naše vojsko, 1991, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čejka Eduard - Zlomená křídla

Čejka Eduard - Zlomená křídla

  • Počet stran 520
  • Rok vydání 1991

vydalo Nakl. dopravy a spojů, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 520 stran, 111 obrázků, dobrý stav, na ořízce flíčky…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - Muži pod ochranou

Merle Robert - Muži pod ochranou

  • Brožovaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 1991

nakl. Svoboda, 1991, brožovaná, 326 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Forsyth Frederick - Čtvrtý protokol

Forsyth Frederick - Čtvrtý protokol

  • Počet stran 422
  • Rok vydání 1991

nakl. Odeon, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 422 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deml Jakub - Pozdrav Tasova, Rodný kraj

Deml Jakub - Pozdrav Tasova, Rodný kraj

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1991

nakl. Jota & Arca Jimfa, 1991, 1. vydání, brožovaná, 64 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sheckley Robert - Omega, planeta zla

Sheckley Robert - Omega, planeta zla

  • Brožovaná
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 1991

nakl. Ivo Železný, 1991, 1. vydání, brožovaná, 138 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Puzo Mario - Kmotr

Puzo Mario - Kmotr

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1991

nakl. Svoboda, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Cena krve

Francis Dick - Cena krve

  • Brožovaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1991

nakl. Olympia, 1991, brožovaná, 222 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wallace Edgar - Zlatý Hádés

Wallace Edgar - Zlatý Hádés

  • Slovenština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1991

Knižky do vrecka, nakl. Šport, 1991, brožovaná, 110 stran, ve slovenském jazyce, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brown Dale - Stanice: II. Laser nad Zálivem

Brown Dale - Stanice: II. Laser nad Zálivem

  • Brožovaná
  • Počet stran 134
  • Rok vydání 1991

nakl. Transit, 1991, 1. vydání, brožovaná, 134 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ulč Ota - Špatně časovaný běženec

Ulč Ota - Špatně časovaný běženec

  • Brožovaná
  • Počet stran 353
  • Rok vydání 1991

ilustrace Zbyněk Benýšek nakl. Západočeské nakladatelství, 1991, první vydání brožovaná, 353 stran dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cunningham Chet - 2x Likvidátor: Krev na bulváru, Ohrožený Manhattan

Cunningham Chet - 2x Likvidátor: Krev na bulváru, Ohrožený Manhattan

  • Brožovaná
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 1991

nakl. Ikar, 1991 brožovaná, 298 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hemingway Ernest - Rajská zahrada

Hemingway Ernest - Rajská zahrada

  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1991

nakl. Práce 1991, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 190 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Teas T.O. - Vražedné karate

Teas T.O. - Vražedné karate

  • Brožovaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1991

nakl. Melantrich, 1991, první vydání brožovaná, 136 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolfe Tom - Ohňostroj márnosti

Wolfe Tom - Ohňostroj márnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 668
  • Rok vydání 1991

kniha ve slovenštině nakl. Tatran Bratislav, 1991, vázaná s obálkou, 668 stran, dobrý stav, obálka po okrajích roztřepená a…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burnettová Francis H. - Malý lord

Burnettová Francis H. - Malý lord

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1991

nakl.Albatros, 1991, 1. vydání, vázaná, 158 stran, velmi dobrý stav v knize, na deskách trochu ošoupané hrany a růžky…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Smrt favorita

Francis Dick - Smrt favorita

  • Brožovaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1991

nakl. Olympia, 1991, brožovaná, 207 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Borovička V. P. - Scotland Yard zasahuje

Borovička V. P. - Scotland Yard zasahuje

  • Brožovaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 1991

nakl. Práce 1991, 1. vydání, brožovaná, 408 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Charriére Henri - Motýlek 1. díl

Charriére Henri - Motýlek 1. díl

  • Brožovaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1991

nakl. Československý spisovatel, 1991, brožovaná, 232 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bažov Pavel - Kamenný kvítek

Bažov Pavel - Kamenný kvítek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1991

ilustrace Petr Holzner, vydalo Lidové nakl., 1991, vázaná, lamino, 144 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sayersová Dorothy L. - Třikrát lord Petr

Sayersová Dorothy L. - Třikrát lord Petr

  • Počet stran 587
  • Rok vydání 1991

nakl. Odeon, 1991, celoplátěná vazba, 587 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sacher Vilém - Pod rozstříleným praporem

Sacher Vilém - Pod rozstříleným praporem

  • Počet stran 286
  • Rok vydání 1991

nakl. Naše vojsko, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 286 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Arsanová Emanuelle - Emanuelina slunce

Arsanová Emanuelle - Emanuelina slunce

  • Brožovaná
  • Počet stran 242
  • Rok vydání 1991

nakl. Ikar, 1991, brožovaná, 242 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mitchellová Margaret - Odviate vetrom / Juh proti severu/

Mitchellová Margaret - Odviate vetrom / Juh proti severu/

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 515
  • Rok vydání 1991

nakl. Slovenský spisovatel, 1991, vázaná, 515 stran, pěkný stav, je ve slovenštině, na předsádce věnování…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Levin Ira - Někdo se dívá

Levin Ira - Někdo se dívá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1991

nakl. Ssp, 1991, vázaná, s obálkou, 184 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarkson Dick - Oběti jezera Michigan

Clarkson Dick - Oběti jezera Michigan

  • Brožovaná
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1991
  • Detektivka

Z případů chigagského detektiva Léona Cliftona, edice Clifton, sv. 1, vydala ITA, 1991, 1. vydání, brožovaná, 48 stran,…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chandler R., Parker R. B. - Zločin v Poodle Springs

Chandler R., Parker R. B. - Zločin v Poodle Springs

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 1991

nakl. Práca, 1991, 1. vydání, brožovaná, 174 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graftonová Sue - Třikrát Kinsey Millhoneová

Graftonová Sue - Třikrát Kinsey Millhoneová

  • Počet stran 548
  • Rok vydání 1991

nakl. Odeon, 1991, 1. vydání, celoplátěná vazba, 548 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sviták Ivan - Nezávislá opozice

Sviták Ivan - Nezávislá opozice

  • Brožovaná
  • Počet stran 113
  • Rok vydání 1991

nakl. Sakko, 1991, 1. vydání, brožovaná, 113 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie