
Žádné slzy pro mrtvého : detektivní román - J.R.R. Tolkien
- Čeština
- Počet stran 126
- Rok vydání 1990
Autoři: J.R.R. Tolkien. Vydavatel: Mladá fronta 1990. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: J.R.R. Tolkien. Vydavatel: Mladá fronta 1990. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

nakl. Naše vojsko, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 464 stran, 8 stran příloh, velmi dobrý stav knihy, obálka…
Antikvariát u kostela

Autoři: Mary Higgins Clark. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: František Uher. Vydavatel: Naše vojsko 1990. Použitá kniha. Počet stran: 95. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Brůhová Milena. Vydavatel: Allan 1990. Použitá kniha. Počet stran: 127. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Ed McBain. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: James Melville. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Robert Hans van Gulik. Vydavatel: Odeon 1990. Použitá kniha. Počet stran: 388. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

nakl. Novinář, 1990, 1. vydání, brožovaná, 112 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1990, 1. vydání, brožovaná, 535 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1990, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 304 stran, pěkný stav, obsahuje razítka z…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, první vydání, vázaná, s obálkou, 78 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1990, brožovaná, 333 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Nakladatelství dopravy a spojů, 1990, 1. vydání, brožovaná, 320 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1990, vázaná, lamino, 602 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Václav Erben. Vydavatel: Svoboda 1990. Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Mortimer John. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Patrick Süskind. Vydavatel: Melantrich 1990. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

nakl. Naše vojsko, 1990 celoplátěná vazba, s obálkou, 528 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1990, 1. vydání, brožovaná, 220 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, 464 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, dobrý stav, razítka podnikové knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. Slovenský spisovatel, 1990, vázaná, lamino, 482 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 245 stran, pěkný stav knihy, na obálce drobné flíčky…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, brožovaná, 631 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, první vydání, brožovaná, 119 stran, dobrý stav, obsahuje razítko ze závodní knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. Albatros,, 1990, první vydání, brožovaná, 130 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, celoplátěná vazba, 389 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydal AG kult, 1990, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, vázaná, s obálkou, 574 stran, pěkný stav, v knize závodní razítko…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 208 stran, ilustrovaná, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1990, brožovaná, 346 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 299 stran, obrazové přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, 1. vydání, brožovaná, 242 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Gustav Krum, nakl. Olympia, 1990, brožovaná, 262 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Art-servis, 1990, 1. vydání, brožovaná, 255 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, celoplátěná vazba, 560 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Pavel Žilák, nakl. Kentaur, 1990, celoplátěná vazba, s obálkou, 239 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1990, celoplátěná vazba, s obálkou, 559 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Novinář, 1990, vázaná, s obálkou, 98 stran, pěkný stav, na titulní straně vepsáno skautské věnování s razítkem…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jiří Šalamoun, nakl. Albatros, 1990, 1. vydání, vázaná, lamino, 176 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Magnet Press, 1990, brožovaná, 127 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 374 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Slovenský spisovatel, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 427 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Scéna, 1990, brožovaná, 240 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

by The Free Press, 1990, vázaná, s obálkou, 306 stran, v anglickém jazyce, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela