Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 989

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Houser Jiří - Zkouška bez zápočtu

Houser Jiří - Zkouška bez zápočtu

  • Počet stran 248
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 248 stran, pěkný stav, obsahuje razítka podnikové knihovny…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Macintyre Donald - Narvik

Macintyre Donald - Narvik

  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1989

nakl. Mladá fronta, 1989, 1. vydání, brožovaná, 224 stran + 8 stran příloh, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lawrence David Herbert - Stíny jara a jiné povídky

Lawrence David Herbert - Stíny jara a jiné povídky

  • Počet stran 470
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 470 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - V rozpuku mládí

Merle Robert - V rozpuku mládí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, vázaná, s obálkou, 576 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - Dědictví otců

Merle Robert - Dědictví otců

  • Brožovaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, brožovaná, 350 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spielberg Steven - Blízke stretnutia tretieho druhu

Spielberg Steven - Blízke stretnutia tretieho druhu

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1989

nakl. Smena, 1989, 1. vydání, brožovaná, 150 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šajner Donát - Druhé zaslíbení

Šajner Donát - Druhé zaslíbení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1989

ilustrace Lumír Šindelář, nakl. Československý spisovatel, 1989, vázaná, s obálkou, 80 stran, výborný stav knihy, na obálce…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarke Arthur C. - Měsíční prach

Clarke Arthur C. - Měsíční prach

  • Brožovaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, brožovaná, 207 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Frýbort Pavel - Pouť

Frýbort Pavel - Pouť

  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1989

nakl. Severočeské, 1989, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 216 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Aldiss Brian W. - Nonstop

Aldiss Brian W. - Nonstop

  • Brožovaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, brožovaná, 204 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jarní hlasy

Jarní hlasy

  • Počet stran 291
  • Rok vydání 1989

nakl. Svoboda, 1989, celoplátěná vazba, s obálkou, 291 stran, obrazové přílohy, pěkný stav knihy, obálka na okrajích…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blatter Silvio - Není krásnější země

Blatter Silvio - Není krásnější země

  • Počet stran 396
  • Rok vydání 1989

nakl.: Svoboda, 1989, první vydání, plátěná pevná vazba s obálkou, 396 stran, velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zábrana Jan - Vražda pro štěstí

Zábrana Jan - Vražda pro štěstí

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1989

nakl. Mladá fronta, 1989, edice Smaragd, celoplátěná vazba, s obálkou, 320 stran, pěkný stav knihy,obálka drobně natržená a…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - Mé dobré město Paříž

Merle Robert - Mé dobré město Paříž

  • Brožovaná
  • Počet stran 551
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, brožovaná, 551 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Trifonov Jurij - Zmizení

Trifonov Jurij - Zmizení

  • Počet stran 382
  • Rok vydání 1989

vydalo Lidové nakladatelství, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 382 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vacík Miloš - Nemilostná a milostná

Vacík Miloš - Nemilostná a milostná

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 1989

nakl. Melantrich, 1989, 1. vydání, brožovaná, 120 stran, dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kubátová Marie - Truhlička malovaná

Kubátová Marie - Truhlička malovaná

  • Počet stran 235
  • Rok vydání 1989

nakl. Kruh, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 235 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parnov Jeremej - Luciferův trůn

Parnov Jeremej - Luciferův trůn

  • Brožovaná
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 1989

nakl. Svoboda, 1989, 1. vydání, brožovaná, 260 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knížetová, Kos - Strečink, relaxace, dýchání

Knížetová, Kos - Strečink, relaxace, dýchání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1989

nakl. Olympia, 1989, první vydání, vázaná, lamino, 144 stran, 98 barevných a 252 čb. reprodukcí, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Böll Heinrich - Vlak dojel přesně

Böll Heinrich - Vlak dojel přesně

  • Počet stran 119
  • Rok vydání 1989

nakl. Melantrych, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 119 stran, pěkný stav, n…

47 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ashbery John - Autoportrét ve vypouklém zrcadle

Ashbery John - Autoportrét ve vypouklém zrcadle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 121
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 121 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - 3x tiene velkomesta

McBain Ed - 3x tiene velkomesta

  • Počet stran 635
  • Rok vydání 1989

nakl. Slovenský spisovatel, 1989, celoplátěná vazba, s obálkou, 635 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Waltari Mika - Třikrát komisař Palmu

Waltari Mika - Třikrát komisař Palmu

  • Počet stran 535
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, celoplátěná vazba, 535 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Velinský Jaroslav - Našeptávač

Velinský Jaroslav - Našeptávač

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1989

Severočeské nakladatelství, 1989, vázaná, lamino, 184 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moře je náš osud: Řecká povídka 20.století

Moře je náš osud: Řecká povídka 20.století

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 497
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 497 stran, pěkný stav, obsahuje několik razítek závodního výboru…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Okudžava Bulat - Šipovove dobrodružstvá alebo starý Vaudeville

Okudžava Bulat - Šipovove dobrodružstvá alebo starý Vaudeville

  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1989

nakl. Tatran, 1989, celoplátěná vazba, s obálkou, 208 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Strnadová, Bičišťová - Literární výchova v mateřské škole

Strnadová, Bičišťová - Literární výchova v mateřské škole

  • Brožovaná
  • Počet stran 163
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, brožovaná, 163 stran, pěkný stav, obsahuje razítko školní knihovny…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Csurma Ladislav - Strašidelný hrad

Csurma Ladislav - Strašidelný hrad

  • Brožovaná
  • Počet stran 16
  • Rok vydání 1989

Příběh z kresleného seriálu Tajemství starého domu, nakl. ČSTK-Pressfoto, 1989, brožovaná, 16 stran, pěkný stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zátopková, Malkusová - Pracovní výchova v mateřské škole

Zátopková, Malkusová - Pracovní výchova v mateřské škole

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, brožovaná, 144 stran, pěkný stav, obsahuje razítko školní knihovny…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kenney Padraic - Karneval revoluce (Střední Evropa 1989)

Kenney Padraic - Karneval revoluce (Střední Evropa 1989)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 390
  • Rok vydání 1989

nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 390 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie