Šla jsem si do prodejny na Řepích pro těsnění ke dveřím sprchového koutu které mají v nabídce stále vystavené.Nejprve se mi snažil prodavač vnutit těsnění které vůbec neodpovídalo tloušťce skla, poté co jsem ho na to upozornila povídá..no tak asi nemáme...a? Můžete zkusit jinou prodejnu.Tak se ptám zda se mi podívá, prý to v pc nevidí a když ho tam mít nebudou mám zavolat a objednání mi ho na prodejnu.Vytiskl mi číslo produktu.Na infolince mi řekly že to lze objednat pouze telefonicky nebo na pobočce ale že musím být registrovaná.. během registrace jsem musela vytvořit objednávku a rovnou těsnění zaplatit s tím že do týdne bude na pobočce... už je to tři týdny a stav objednávky je stále... zpracovává se. Katastrofa.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dnes jsem nakupoval v akvaristice rybicky a rostliny byl jsem spokojený s obsluhou panem Prikrylem který poradil a vše vysvětlil je to člověk na správném místě což se v dnešní době málo kdy stává je smutný že vedeni si takovych lidi neváží velice dekuji manželé Petyrek
Bohatý sortiment, velký výběr všeho možného, např. v železářství
Obrovské kamenné prodejny/výstavné plochy - možnost si zboží pořádně prohlédnout
Na kamenných prodejnách dlouhé otevírací doby do večera
Na kamenných prodejnách najdu na rozdíl od jiných obchodů vždy někoho, kdo mi poradí nebo pomůže najít zboží (a nemohu potvrdit přečtené hodnocení, že by byly zásadně neochotní, spíše naopak, je to jako všude, nepříjemní jednotlivci se najdou)
Ceny jsou občas trochu natažené - ale vždy něco za něco - dlouhé otevírací doby do večera, obrovské kamenné prodejny/výstavné plochy.
Do nedávna spokojenost, až na delší dodací lhůty a komunikaci
Totální neochota při řešení reklamace vadného zboží a neznalost "podavačů"
19.11. 2024 jsem navštívila v 7:30 hod. obchod ve Slánské. Chodila jsem tam poměrně často, až do včera. Navštívila jsem oddělení rybiček, kde jsem šla koupit jako vždy rostliny.
Prodavač, byl ke mě hrubý, arogantní a snažil se mě ponižovat.
Víte, byla jsem po noční směně v práci a těšila se domů. Ten den jsem měla narozeniny a chtěla jsem se z toho dne těšit.
Toto chování mě to velmi zklamalo. A do dnes mě to nepustilo.
Tato hrubá osoba zcela jistě ještě nepochopila,že dávno není středověk.
Pro toho mrzáka mám jeden vzkaz:
" chápu,že není ve svém životě úspěšný, ale to je pouze jeho věc.
S pozdravem
Mrázková
Objednala jsem si krbová kamna, maily od přepravní společností dorazily ve španělštině. Napsali mi, že mě nezastihli doma, aniž by mi napsali dopředu třeba jen hodinu předem , mail, SMS, telefonát. Nenapsali a nezavolali vubec. Následně jsem desetkrát volalo Hornbachu, oni mi desetkrát slíbili, že situaci prověří a zavolají zpátky. Z desíti slibu zavolali jen jednou. Za to já je každý den bombardovala jedním telefonátem. K ničemu. Prý má kamna, dopředu zaplacena cca 35000,! Jsou v Německu a jsou poškozená. Poslou nová....už nikdy víc,!!!!
Byla bych ráda za nějakou kompenzaci
Jednoznačné NE. Otřesná zkušenost. Koupila jsem vodovodní baterii, v balení po otevření chyběl díl ( komplet výpusť s táhlem ).Personál v Hornbachu absolutně nepřístupný jakékoli dohodě. Pokud nechci zainvestoval dalších cca 1000 Kč, baterii můžu hodit do koše.
vše na jednom místě
Arogantní personál, zákazník pro ně nic neznamená.
Koupil jsem sponkovačku se slevou (na internetu se dá sehnat samozřejmě o 200,- levnějc), jenže doma po rozdělení jsem zjistil že byla používaná a poškrábaná. Oblož na klienta! jsem fakt naštvaný.
Po pravdě s tímto obchodem končím a budu raději nakupovat jinde.
Dnes jsme navštívili prodejnu v Čestlicích. Chtěli jsme odháněč krtků. Našli jsme příslušné oddělení. Měli více druhů,tak jsme se chtěli zeptat prodavačky zda nemá zkušenost nebo co se nejvíce prodává. Oslovili jsme paní, která nám svým pohledem dala dost jasně najevo, že otravujeme (dovolili jsme si jí vyrušit z rozhovoru s kolegyní) . Nicméně šla s námi k regálu a protivným hlasem řekla, že neví, že ona to má doma na hraboše.
Vybrali jsme si tedy po svém a odkráčeli k pokladně s prosbou jaké baterie do přístroje patří. Paní nebyla schopna vůbec poradit, že prý neví. Nakonec po dlouhém zkoumání a různých úšklebků řekla že tužkové baterie (samozřejmě že tam nepatří)
Když už nemají školené zaměstnance, kteří nevědí co prodávají. Měli by být alespoň minimálně ochotní. A né se šklebit jak když snědli sťovík. (Slušně řečeno)
Oddělení zahrada nemá slušné a ochotné zaměstnance.
Nikdy více už tam nekupovat nepůjdeme. Fuj fuj fuj
Objednal jsem palubky 20ks použitelných je 7 dřevo popraskané na třech není drážka je ulomená nechápu jak něco takového můžou odeslat.
Stále slušný sortiment
Mizerná ochota personálu.
seženete tam celkem široký výběr
tu samou dřevěnou podlahu koupíte v Německu na 100 metrech o 30 tisíc levněji a to už se vyplatí zajet do toho Německa, nechápu, jak nás tady mohou takhle dřít z kůže
parta lemplu ktery vas prejedou vysokozdviznym vozikem,a kdy chcete vic pytlu cementu po 30 kg,tak vam reknou tak si to naloz na vozik a vodjed,venku davame od 10 pytlu.a to tam nikdo na nakladku nebyl. doufam ze je bobre plati
Nakup zbozi snad ano, ale ne nakup sluzby, konkrétně montaz pracovni desky u kuchynske linky
Kvuli montazi pracovni desky jsme museli 3x prijet do Hornbachu a k tomu 2 navstevy montazni firmy, nyni je v reseni reklamace. Neuvěřitelne nepruzny system vcetne nekompetence prislusnych pracovniku. Zaver je jediný: nikdy vice neporizovat od Hornbachu!
Odporná a nechutná reklama
Online objednávku jsem 2x zrušila a peníze mi stejně odečetli. Navrch mi napsali, že zboží které jsem nikdy neviděla musí zkontrolovat, aby mi mohli uznat reklamaci a pak snad peníze vrátí. Byl to můj první online nákup u této firmy a poslední. Jednání na infolince, kdy si vás přehazuji jak horký brambor, slybuji že vše urovnaji a zavolají. No a samozřejmě se nikdy neozvou.
Zajímalo by mě, který umělec vymyslel tu odpornou reklamu. Dáváte ji 100x denně a je na poblití. Tohle vám zákazníky nepřitáhne. Čím dříve ji ztáhnete, tím lépe. Děkuji
Se sortimentem i ochotou prodavačů jsem spokojen
Co mi ale vadí,je nová reklama jak se vylíhne chlapík z kukly.Narozdíl od předchozích reklam,které byli úderné a pěkné,tato je hrozná,hnusná,odporná,slabším povahám se při ní zvedá žaludek.Udělali by jste lépe,kdyby jste reklamu stáhly.Ať mluvím s kýmkoliv,nikomu se reklama nelíbí,tentokrát jste šláply pořádně vedle
Dnes jsem navštívil Vaši prodejnu v Chuchli. Oddělení okna dveře. Musím moc pochválit Vaše ochotné zaměstnance z tohoto oddělení. Byl jsem překvapen vstřícným přístupem a ochotou vyřešit moje přání. A to zejména panu Novákovi (zrzavý). Těším se na další spolupráci.
O prodavačích to není. Jsou ochotní a mílí. Musí se omlouvat za neschopnost vedení Hornbachu.
Ostuda a naprostá neschopnost celého vedení. Přesto, že jsem zaplatila vše a hned, třikrát a to velmi rychle mě zrušili objednávku. Vrátit peníze jim tak rychle nejde. Doporučuji všem jed za hranice, kamkoliv, Německo, Rakousko, Polsko, tak tam to koupíte bez problémů a daleko levněji.
Ještě jednou se vracím k hodnocení a berte to vážně. Vrácení peněz jim trvá týden, takže v žádném případě jim neplaťte hned. Až při dodání zboží. Jinak manipulace s vašimi penězi jsou dost podezřelé. V každém případě týden na vrácení peněz. Nejpodivnější na tom je, že nemají žádné vedení. Žádný ředitel, ani nikdo zodpovědný za to, co se tam děje. Nemáte se kam obrátit. Na telefonu vás odbydou a je to. Ještě k tomu slovensky a to proti nim nic nemám, ba naopak.....
Takže pozor několikrát.......
