HRŮZA! Nedodali zboží přestože bylo zaplacené a to ani po uplynutí slibované dodací lhůty - navíc ani nenapsali, kde zboží je nebo kdy dorazí a to ani sami od sebe, ani když jsme napsali my... Co je tohle za chování? Kde berete tu drzost zákazníkovi nedodat zboží, když máte jeho peníze a navíc ani neinformovat o tom, kde zboží je, když dávno mělo být dodáno a dokonce vás musel zákazník kontaktovat sám a zabíjet tím svůj volný čas - když je to vaše povinnost... nakonec jsme odstoupili od smlouvy -takže opět díky vám ztráta našeho času... u vás už nikdy víc... teď už jen doufat, že alespoň ty peníze vrátíte...zloději.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jako laik jsem poprosila prodavačku v Táboře oddělení nářadí o šroubky,které jsem měla sebou-tady máte metr a můžete jít hledat...jako vážně toto je váš zaměstnanec?Hrůza chování..
Osobní nákup - v Baumax Praha 5 Jeremiášova - malířského nátěru proběhl zcela ideálně. Po předchozím bezproblémovém telefonickém ověření dostupnosti zboží jsem dorazila na prodejnu. Ještě než jsem přistoupila k info stánku, tak už se mě pracovník dotazoval, s čím mi může pomoci. Pro zboží se mnou došel a ochotně mi ho odnesl nejen k pokladně, ale poté ještě až do auta. Vše během chvíle a k mé velké spokojenosti! Velmi děkuji!
Jako jedna z mála musím napsat pozitivní recenzi. Objednáno 17.12. S tím, že dodání do 5 prac. dní. Počítala jsem ale s dodáním po novém roce. 29.12 přišel email, že zboží dojde 1-2 týden v novém roce. 4.1 volal kurýr, že dorazí následující den dopoledne. Neměl problém se změnou adresy doručení o nějaké 2 kilometry. Vše proběhlo v pořádku, zboží už plní svoji funkci, takže já jsem s obchodem spokojená.
Jediná výtka je na chování zaměstnanců v obchodě v Ostravě. Dlouho se nikoho nedočkate a když už ano, tak máte pocit, že otravujete.Raději jsem proto objednala přes internet.
Hodně špatný přístup k zákazníkům, určitě už se nevrátím.
Nedoporučuji tenhle obchod v Olomouci..to co se tam děje je vážně na ČOI..Zboží zakoupené 7.11 místo jídelního stolu Vám pošlou komodu a stále nemám co jsem měla objednáno
Dávejte si velký pozor na tenhle obchod
Všechno v naprostém pořádku, rychlost odeslání zásilky byla dle dohody, zboží v pořádku, komunikace bez problémů. Měla jsem trochu strach po přečtení recenzí, ale byl zbytečný. Děkuji a doporučuji.
Doručovací služba Geis, nebyli schopni doručit zásilku, nakonec ji doručili, ale těch peripetií kolem, nicméně za to nemohl Baumax, naopak, paní operátorka z bauMaxu nám vyšla vstříc, a na doručení měla ne malý podíl, děkujeme.
nic moc
neochota řešit problém, výmluvy a nezájem k potřebám platícího zákazníka
Objednané zboží mělo být dodáno do 10-ti pracovních dní, ale najednou je z toho prý 40 pracovních dní, ale až po době, kdy jsem sama musela pátrat, kde je moje zaplacené zboží. Teď mají poslední 3 dny na dodání, tak uvidíme, zda zboží vůbec dorazí. Pokud ne, zase řešit odstoupení od smlouvy. Nikdy více Baumax.....
Nedodržení lhůty, jejich pracovní nasazení je chcíplé želvy už nikdy. Na to jak velký je to řetězec nestojí za nic !!!
V žádném případě nedoporučuji!!!... nedodržení lhůty dodání .. 4x jsem volala+ psala email. Lhali o tom že, zboží bylo předáno dopravci...a pak ještě psát odstoupení od kupní smlouvy a zase čekat na vrácení peněz ... Hrůza!!!!
Dobrý den vážení,nikdy,nikdy u této společnosti nenakupuje,v letáku uvedeno u sedací soupravy cca 5 dní dodání a skladem, již čekám na dodání 21dni a stále termín posouvají neskutečně
Dámy a pánové. Nenakupuje u téhle společnosti! V září jsem u nich zaplatil a objednal kuchyňskou linku( chtěli 100% částky). Měla tady být v půlce října a stále nic. Sami od sebe nezavolají a na výzvy reagují tím, že vám posunují termín po 14 dnech a vlastně ani neví kde zboží je. Termín posunuli už třikrát a nedokáží říct kdy vlastně dorazí. Na infolince jsou arogantní a vůbec jim není blbé, že už jednají protizákonně a porušují smluvní termín. Budu se muset obrátit na ČOI a budu doufat. Tahle společnost tady v ČR nemá co dělat.
Už nikdy více, personál je drzý nevychovaný, raději vám položí telefon než aby dělal svoji práci
Relativní rychlost, kdy zboží předali dopravci
Zboží nedodali, respektive spolupracují s dopravní firmou, která je ochotna zboží pouze vyložit na silnici, aniž by se starala o to, že má být dodáno před dům. Pakliže si objednáte paletu, se zbožím, které váží tunu, Baumax očekává, že si své zboží přenesete na svůj pozemek vlastními silami. Platit chtějí samozřejmě předem. Na vaše návrhy a dotazy nereagují. Teprve po té, co je kontaktuje dopravce, se vám ozvou, že si, v případě, že takovéto dodání , to znamená na silnici před váš dům nepřejete, máte si vyzvednout zboží na prodejně!
Na mé původní snahy, abychom situaci nějak vyřešili, nereagovali. Jediné, čeho jsem se dočkala, byla automatická odpověď, že můj email dostali.
Z 5 dní , bylo 15, objednávka dorazila ale bez montážního balíčku, teď budeme jak blbci čekat 30 dní na reakci reklamačního odd.
Když si vyberete osobně v obchodě a dokážete najít někoho, kdo vám poradí, tak to ještě jde.
V létě jsem reklamovala dětské plastové židličky, které přišly polámané, neb je nějaký šikula zabalil tak, že prasknout musely už při přejetí krabice lepicí páskou. Dodnes jsem jim nestála ani za odpověď... Internetový obchod už nikdy.
Personal katastrofa!! Meli by to radeji zavrit...
Po přečtení recenzí jsem měl obavy, že jsem vůbec něco objednal. Pátý pracovní den mi, ale přišel mail, že krbová kamna jsou připravena k odběru. Vyzvednutí proběhlo v pořádku a cca do 20min jsem měl kamna naložené v prodejně Brno. Za mě osobně tedy vše v pořádku a spokojenost.
když propusti vedouci oddělení reklamace. Ma asi jen zakladni školu.
po rozbalení-sedačka prožraná od polskych myší. reklamace neuznaná poškodil jsem si prý sám. a to hovedo co tu sedačku přivezlo tak muže maximálně vozit prasata v JZD. baumaxu přeju brzký krach.
