Hlavní obsah stránky

Cesta Ledového muže - Wim Hof, Koen de Jong (2021, pevná s přebalem lesklá)

  • Cesta Ledového muže - Wim Hof, Koen de Jong (2021, pevná s přebalem lesklá)
Cesta Ledového muže - Wim Hof, Koen de Jong (2021, pevná s přebalem lesklá)

Současná věda již prokázala, že legendární metoda Wima Hofa založená na práci s dechem, myslí a chladem může opravdu výrazně napomoci k celkovému fyzickému i psychickému zdraví. Dodá nám tolik potřebnou energii, zlepší krevní oběh a odolnost proti stresu, podpoří imunitní systém, posílí celkovou tělesnou kondici a díky ní se naše tělo dokáže snáze vypořádat s nemocemi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJOTA

Popis

Současná věda již prokázala, že legendární metoda Wima Hofa založená na práci s dechem, myslí a chladem může opravdu výrazně napomoci k celkovému fyzickému i psychickému zdraví. Dodá nám tolik potřebnou energii, zlepší krevní oběh a odolnost proti stresu, podpoří imunitní systém, posílí celkovou tělesnou kondici a díky ní se naše tělo dokáže snáze vypořádat s nemocemi. Wim svou metodu vyvíjel několik desítek let a vše má odzkoušené přímo na sobě.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-7565-886-9
Počet stran184
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Zdraví a životní styl JOTA

Všechny zdraví a životní styl JOTA