Vše proběhlo hladce.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Komunikace po telefonu skvělá, ale nedokážou mi pomoci tak jak potřebuji, jelikož stále čekám na naskladneni.
Stále čekám
Dlouhá čekací doba,doteď sedacku nemám a téměř žádná komunikace.
Kvalita, cena, komunikace, forma předání.
Přístup,rychlost,komunikace,kdyby bylo více takových prodávajících svět by byl o mnohem hezčí a jednodušší.dekuji
Vše,zboží měli být do deseti dnů k vyzvednutí.objednavka ze dne 18.9 doposud nedorazila,dva týdny dělají ze mě vola že dorazí před dvěma týdny určitě ,další týden zase že určitě do konce týdne a dva dny zpátky zpráva(aspoň nějaká komunikace)že zboží není vlastně nikde.pristup nulový,naposled jsem něco objednával raději zajedu ke konkurenci i kdyby to bylo dražší.lampicka co má být pro syna na úkoly .....
Sedacka je hezká a prostorná. Ulozny prostor je velký a velmi dobře přístupný. Barva je dle predstav.
Područky nesplňují velikost dle daných parametrů u obchodníka, se kterými jsme počítali pri objednávce. Budeme je reklamovat. A škoda u operadel na hlavu, že nejsou pohyblivá. Ne každému je na opreni hlavy pohodlné.
Dodání objednávky
Sedačka je moc pěkná, ale museli jsme převrat spojovací díly, vše bylo špatně
Doprava byla nakonec rychla, protože mely cestu a řidič byl milej. Jinak obchod katastrofa
Všechno ostatni. Zboží, řízení reklamace, pristup k zákazníkovi.
Zboží poškozeno!!
Rychlé dodání, spolupráce
Bohužel nám přišel poslední kus sedací soupravy a dřevěná část sedačky co se týče zadní odkládací plochy a dřevěné opěrky, s více než mírnými oděrky.
Dodání o 14 dni dříve, než bylo psáno na eshopu, příjemná komunikace, zboží odpovídalo popisu.
Všechno, přístup,dodání,kvalitu.
Rychlost dodání, komunikaci, vstřícnost.
Kvalitu výrobků, rychlé dodání
Rychlost dodání ,komunikace,zboží přišlo nepoškozené,znovu bych si chtěla objednat gauč do tvaru U jen nevím jestli zboží dodáváme na splátky.
Jednání na úrovni , rychlost super .
cena-levné
Sedačka vypadá jinak než na fotce, komunikace s obchodem katastrofa, delší dodací lhůta než bylo uvedeno ani nikdo nedal vědět-musela jsem je sama nahánět 2 dny než odpověděli.
Rychlost dodání… kvalita za odpovídající cenu … vstříctnost jednání a komunikace .
Vse prislo v poradku a vas
Ještě mi zboží nedorazilo a už je to 40 dní :(
