Sklamali mě od stěni dvere
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pohotová komunikace s eshopem
Komunikaci, dovoz zboží.
Chyběl návod k sestavení nábytku, nakonec jsem návod sehnal na jiných stránkách na internetu.
+Přístup e-shopu . Po objednání telefonát od e-shopu . Na všem jsme se domluvili co kde a jak .
Dodání zboží před termínem.
-Výrobek , i když byl originálně zabalen tak nějaké drobné poškození měl. Odhadem některé poškození i díky zabalení výrobcem .
- Méně zdatným by mohl chybět návod na sestavení.
- Chybějící spojovací materiál
Vše bylo suprové.
Velký výběr zidlio
Líbilo by se mi kdyby už židle přišli sestavené
Rychla sluzba
Kvalitu a rychle doručení
Doporučuji 100/%kvalita a dodání
nedoručujú na Slovensko
Rychlost dodání,skvělá komunikace
Skvělá komunikace.
Rychlost dodání.
Kvalita výrobku, není možnost nahrání a odeslání foto nekvalitního provedení. Před třemi týdny byl odeslán dotaz a odpověď do dnešního dne nedošla.
Vzhled celé komody na obrázku vypadala jinak
Zboží dodáno v pořádku a v termínu
Rychlost
Rychlost dodání
Komunikace
Kvalita
Ze zbozi jeste nedorazilo.
Komunikace v pořádku, dodání dříve než bylo dohodnuto , materiál kvalitní
Sedačka je bohužel dost nízká a tvrdá
Velmi dobrá komunikace,rychlost dodání
