Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

292 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Cenu

Chyba v datu dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání zboží při termínu jak psali.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Přístup k reklamaci . Přestali komunikovat a na meily vůbec neodpovídají. . Po telefonickém kontaktu slib ,že díl vymění ,termín nesplnili a opět nekomunikují

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Musím pochválit dopravu.Ochotný a milý pán řidič.Opravdu volal jak bylo dohodnuto.Dále mě překvapilo i oznámení,že zboží bude dodáno.Opětovně milá paní.Prostě moraváci.Moc děkuji.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Snahu řidiče doručit zboží

Nekomunikace obchodu. Pošlou Vám Zboží bez toho aby si s vama domluvily termín.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Hrníček v podobě dárku

Naprosto nepohodlná sedačka,při sezení hrozně tlačí dřevěné latě atd...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Polštáře vypadají jinak, než na obrázku, mokrá jedna část sedačky ( nejspíš chyba dopravce), křivě nasroubovane vedení do kterého se nasouvaji části sedačky do sebe.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

není to co jsme si představovali ,rozložení a úchyty bočních stran

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

poslali mi jinou kuchyn, než jsem objednavala, a tale neni v komplete panty na dveři v u dolnych skřiněk, zatim ne mužeme dat tu kuchyn do hromady, bohužel.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

dodání sedačky ještě před dohodnutým termínem, kvalitu, ochotného řidiče

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní materiál, všichni okolo nám jí závidí

Akorát mě zaskočilo, že střední část ze sedačky byla s polštářky, to mě trošku zklamalo, ale tak to se vysedí

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Skvělá komunikace s obchodem Dodržení terminu dodání Doporučuji

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

8ub

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Sedačka je pěkná.

Barva na internetu byla jasně červená.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Trvalo to měsíc a půl ale sedačka dorazila (sedačka na míru za 22k), k mému zděšení k sedačce nebyly vůbec přimontovány nožičky z 12 kusu nožiček byla navrána jedna..to jako myslíte vážně?? v životě si už od těch fušerů nic nekoupim. Nedivil bych se kdyby to byla sedačka za 6 tisíc ale tohle? Neuvěřitelná odfláklost a nulová výstupní kontrola. JEDNOZNAČNĚ U NICH NIC NEKUPUJTE.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Seriozní jednání, cena, doprava.

BVše v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodaní,ochota

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje