Rychlost a komunikace
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
komunikace ze strany eshopu, ochota pana řidiče, doručení, za mě samé jedničky :-)
Přivezli jste mě prasklý gauč a patnáct dní čekám bez odezvy na odvoz a nikdo není schopen semnou komunikovat . Rozhodně si u vás už nic nekoupím a budu vám dělat reklamu jakou si zaslouzite
Barvy na fotkách odpovídají skutečnosti. Komunikace s obchodem byla na 1 a rychlost dodání také. A řidič byl moc milý a ochotný.
Nechají si zaptit zboží které nejsou schopni dodat!!!! Nejhorší eschop co jsem měla možnost poznat
- ohledně doručení volali předem a dorazil moc příjemný řidič
- poměr cena kvalita super
- obrovský výběr zboží
rychlé doručení, snadná montáž nábytku
Rychlost dodání, komunikace firmy, kvalitní nábytek.
Rychlost dodání
komunikaci a rychlost dodání objednaného zboží
cena za výnos s asistenci kupujícího, měla by být kompletní ze strany EU- nábytku
Dobrý domluva .Rychlost dodani
velky vyber
Musel jsem převrtávat panty na uchycení opěradla
Kvalitu a dodání
Příjemná cena
Rychlost doručení
Olomené některé nožičky sedací soupravy.
Při předaní jsem nemohl zkontrolovat. Bylo to zabalené. Nešlo na to vidět.
Šofér, jsme s manželem starší lidé a sami a proto jsem si zaplatila výnos a nakonec jsem to dřela s šoférem a to mám 50 kg a on si neustále stěžoval že za to moc nemá. Ještě se mi to nestalo, vždycky mi to doručili až do bytu, tak by bylo dobré se nad tím zamyslet že jsou starší lidé a nemohou to sami odnést a nemají nikoho kdo by jim pomohl, to jsem si nemusela platit za výnos. Už si budu objednávat jen tam kde mi to donesou až k bytu.
Přesnost dílů nábytku na sestavení
zadní stěna skříně měla jinou barvu jinak nic
rychlá a kvalitní služba
Cenu
snaživý příjemný řidič, rychlé doručení
