Rychlost, výborná komunikace. Kvalita.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
vše probíhalo dle dohody
Rychlost dodání, výrobek zcela odpovídá na fotkách obchodu, řidič který sadačku přivezl byl velmi ochotný. Nemám co bych vytknula. Byla jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.
Není nic co by mně zklamalo.
Dodání vcas
Krátká doručovací doba. Příjemné jednání.
Dlouhé čekání na zboží
rychlost dodání
ceny a vyber zbozi
Dobrá komunikace a informace se zákazníkem
Rychlost vyřízení objednávky. Telefonická informace,kdy bude zásilka doručená.Milé jednání dopravce.Za mě super
dodací lhůta
Nic, koupil jsem u vás botník. Složil ho přesně podle návodu a i přesto se každý druhý den celý rozloží, všechny poličky vypadnou. Nevím kdo to vyrábí ale je úplně k ničemu Výrobek totálně k ničemu. Poličky drží asi na 4 mm takže při každém otevření a zavření se rozloží celý botník.
Váš botník je totálně k ničemu.Nedrží pohromadě.
zatím ještě nic pochválit nemohu,protože zboží ještě nedorazilo,až dorazí,budu hodnotit...
Komunikace, rychlost dodání
rychlost dodávky zboží
zásilka nebyla kompletní
Poškozeno několik dílů a není možné ze strany Nábytku dořešit reklamaci.
Ve stanovené lhůtě jsem chtela odsoupit od smlouvy a absolutně žádna reakce.
Komunikaci s řidičem který sedací soupravu dovezl
Po bezmála dvou a půl měsících dorazila sedací souprava, která měla vadné uchycení čel. Společností mi bylo doporučeno čela přemontovat - bohužel nešlo, uchycení bylo špatné. Dalším krokem bylo podání reklamace, tak jsem také učinil. Bohužel po třech měsících reklamace stále nevyřízená. Recenze které společnost uvádí na svém webu, absolutně neodpovídá realitě.
Jsem hodně zklamaná.Sedačka vypadá úplně jinak,než původně měla..Hlavně barevné úplně jiná.!!Jsem hodně zklamaná.Spodek sedačky naštípnutý.Už u Vás nakupovat určitě nebudu.
Rychlé odeslání a dodání
Rychlost dodání,komunikace
