Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

290 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost, výborná komunikace. Kvalita.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

vše probíhalo dle dohody

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání, výrobek zcela odpovídá na fotkách obchodu, řidič který sadačku přivezl byl velmi ochotný. Nemám co bych vytknula. Byla jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.

Není nic co by mně zklamalo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Dodání vcas

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Krátká doručovací doba. Příjemné jednání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dlouhé čekání na zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

ceny a vyber zbozi

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Dobrá komunikace a informace se zákazníkem

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost vyřízení objednávky. Telefonická informace,kdy bude zásilka doručená.Milé jednání dopravce.Za mě super

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

dodací lhůta

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nic, koupil jsem u vás botník. Složil ho přesně podle návodu a i přesto se každý druhý den celý rozloží, všechny poličky vypadnou. Nevím kdo to vyrábí ale je úplně k ničemu Výrobek totálně k ničemu. Poličky drží asi na 4 mm takže při každém otevření a zavření se rozloží celý botník.

Váš botník je totálně k ničemu.Nedrží pohromadě.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

zatím ještě nic pochválit nemohu,protože zboží ještě nedorazilo,až dorazí,budu hodnotit...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikace, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost dodávky zboží

zásilka nebyla kompletní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Poškozeno několik dílů a není možné ze strany Nábytku dořešit reklamaci. Ve stanovené lhůtě jsem chtela odsoupit od smlouvy a absolutně žádna reakce.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Komunikaci s řidičem který sedací soupravu dovezl

Po bezmála dvou a půl měsících dorazila sedací souprava, která měla vadné uchycení čel. Společností mi bylo doporučeno čela přemontovat - bohužel nešlo, uchycení bylo špatné. Dalším krokem bylo podání reklamace, tak jsem také učinil. Bohužel po třech měsících reklamace stále nevyřízená. Recenze které společnost uvádí na svém webu, absolutně neodpovídá realitě.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Jsem hodně zklamaná.Sedačka vypadá úplně jinak,než původně měla..Hlavně barevné úplně jiná.!!Jsem hodně zklamaná.Spodek sedačky naštípnutý.Už u Vás nakupovat určitě nebudu.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé odeslání a dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání,komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje