Zboží bylo poškozené a s reklamací je problém
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Už mi volali, že sedačka je a nakonec to byla jiná a ne pro nás
Rychlost doručení a příjemná komunikace.
kvalitu výrobku
Rychlá komunikace. Rychlé dodání
Rychlost dodáni
nabídka předčila očekávání, nápaditost spjatá s funkčností a praktičností, zobrazení odpovídá realitě, balení a samo doručení bez potíží a řešení čehokoliv
delší termín doručení
Měli uvedeno termín dodání 5-10 dní a po 3 týdnech jsem zboží ještě neměla. Opakovaně jsem žádala o vrácení peněz a na 3 výzvu, odepsali, že je vrátí na účet do 14 dnů,údajně standartní postup. Objednávku jsem zrušila ,nebyli schopni dodržet termín dodání. Nechtěli poslat ani část zboží ,s tím že druhou by odeslali při naskladneni ,hold by museli platit poštovné .Už si zde obj.nebudu.
Vyber nabytku
Nemožnost platby on-line a prevodem. Dlouha dodací lhuta. Stale mi nabytek nedosel a nikdo me ani neinformoval o prubehu.
Velký výběr zboží.
Dlouhé dodání zboží.
rychlost,cena
Zatím jenom chválím komunikaci
Zboží ještě nemám po 24dnech od objednání, zboží je zaplaceno dopředu
Dobrá komunikace při doručení
Obdrželi jsme špatný díl v objednávce. Při stavbě komody jsme zjistili, že vrchní část je stejná jako spodní, což podle plánu být nemělo. Takže prozatím má komoda ve vrchní desce díry, které tam být nemají.Doufám že to napravíte ,co nejrychleji a pošlete správnou vrchní desku !
vyřízení objednávky v krátké hůtě
Kontaktní číslo na firmu bere soukromá osoba a velice se zlobí, že chceme informace o objednávce.
Do firmy se nelze dovolat.
Zboží je zaplaceno a stále není. Už skoro tři měsíce
Celkově jsem byla spokojená
Komunikace,rychlost dodání.
Dlouho vše trvá
Rychlost, komunikaci, zboží.
