Příjemný řidič
Nekvalitní zboží
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Příjemný řidič
Nekvalitní zboží
Koupili jsme si komodu je pěkná byli jsme spokojeni tak jsme si objednali ještě jednu a čekáme na dodání pěkný přístup a zboží došlo v pořádku
Vůbec nic nás nezklamalo
Rychle doručení
Jsem sama a mrzelo mne ze se nedonese zásilka k bytu zákazníka ráda bych i zaplatila. Některé obchody si donasku počítají určitou částku za patra.
Sám jsem řidič z povolání, takže velká pochvala kolegovi za ochotu a vstřícní přístup.
Sedačka byla v jiné barvě, než jakou jsem objednal. Reklamace po telefonu neproběhla ke spokojenosti zákazníka. U vás už rozhodně nakupovat nebudu !
Sedačka je krásná, jednání na jedničku
Vnitřní část levého dílu byla nejspíš poškozena při přepravě, ale jde to vidět jen uvnitř úložného prostoru.
Rychlost, komunikace
Rychlost a ochota řidiče
Zboží bylo v pořádku .
Vzhled že predu
Sedačku máme v prostoru tak mi trošku vadí,že na zadní straně sedačky není dole po celém koženková pruh. A rozkládací pristylka je tvrdá.
Ridic velmy milý. Gauc je super sice jsem mela navrtane diry o 10 cm jinde ale poradili jsme
Komunikace
Dlouhé dodací lhůty
u konferncniho stolku za 2990,- bych čekal větší kvalitu... díry na kolíčky byly navrtany tak hluboko že při sestavení prošli kolíčky až ven a udělali boule na nohách i na desce stolu...
Kuchyně skvělá proti truhláři o 35000 levnější
Komunikace, rychlost
Ochotu rychlost
dlouha dodaci doba
Velký a bihaty výběr
Dlouha cekaci doba objednal bych znova ale nejsem si jiszy zda by prisla do vanoc
Je výborná.
Rychlost dodání
Výnos sedačky do prvního patra za 1300korun?
Rychlost doručení