Dlouhá čekací doba a nefér jednání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Telefonické infermování zákazníka o stavu objednávky, přesné dodržení termínu dodání, zboží kvalitně zabaleno.
Bylo nám řečeno , že nábytek dorazí v půlce Listopadu. A dorazil o dva měsíce dřív , což nás mile překvapilo a beru to jaké veliké plus.
Zaplatili jsme si asistovaný výnos. Vzhledem k tomu kolik tato služba stojí bych očekávala větší pomoc než jen vyndat zboží z auta a donést pět metrů do vchodu..do bytu jsem stejně musela pomoct já. Manžel to opravdu sám nezvládl.
Pro nás tedy zbytečně vyhozené peníze za asistovaný výnos.
Vstricnost
rychlost dodání,
Že zboží ještě nedorazilo
Chybí služba smontování nábytku na místě doručení..škoda.
Rychlost dodání. Ochotný řidič.
rychlost dodání
na dodacím listě (faktuře) chybělo moje IČO, přestože jsem o něj písemně požádala v objednávce a podruhé i telefonicky při ověření prodejce o mé přítomnosti v době dodání zboží.
rychlost dodání
Ochotného a velice příjemného řidiče.
Že u křesla nebyl návod a klíč na zašroubování šroubů,návod jsem našla na internetu/každý ho ale nemá/a klíč půjčil soused.Jinak křeslo je hezké.
Rychlost dodání
kvalitu zboží a rychlost jednání prodejny EU nábytek
Rychlost a vstřícnost
rychlost
Rychlost dodání, vstřícná komunikace
Dobry den zaplatila jsem si asistenci do bytu což se bohužel nestalo pan řidič svámi na místě mluvil v ten den kdy mne ji přivezly řekly jste do telefonu ze mne vrátíte peníze zpátky na účet chci se zeptat kdy je pošlete za tu asistenci kterou jsem zaplatila s musela jsem si to tahat sama dekuji
Zejména komunikaci a přístup pracovníků
Barová židle jsou nestabilní kdyby to šlo tak je vrátím špatně se na ně sedá protože nemají podpjeru na nohy sem dost sklamaný
provedení, vše pasuje jak má.
