Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 009

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Noční touhy - Kristýna PivodováPokles ceny

Noční touhy - Kristýna Pivodová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2009

Autoři: Kristýna Pivodová. Vydavatel: Víkend září 2009 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Wilsonová Jacqueline - Moje sestra Jodie

Wilsonová Jacqueline - Moje sestra Jodie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 351
  • Rok vydání 2009

ilustrace Nick Sharratt, nakl. BB art, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 351 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mrtvá v lázni - Místo činu Japonsko - Massey Sujata

Mrtvá v lázni - Místo činu Japonsko - Massey Sujata

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2009

Autoři: Massey Sujata. Vydavatel: Moba červen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smith Peter C. - Orel ve válce

Smith Peter C. - Orel ve válce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 218
  • Rok vydání 2009

Válečný deník letadlové lodi, nakl. Naše vojsko, 2009, 1. vydání vázaná, lamino, 218 stran, fotografické přílohy, velmi…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Donegan Greg - Atlantida: Bitva o Atlantidu

Donegan Greg - Atlantida: Bitva o Atlantidu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2009

nakl. BB art, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 232 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrisová Maria G. - Neviditelné město: Akta Joshua

Harrisová Maria G. - Neviditelné město: Akta Joshua

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2009

nakl. Argo, 2009, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Martin Gail Z. - Nekromantovy kroniky: Mystik

Martin Gail Z. - Nekromantovy kroniky: Mystik

  • Brožovaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2009

nakl. Fantom Print, 2009, 1. vydání, brožovaná, 336 stran, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Koontz Dean - Oči soumraku

Koontz Dean - Oči soumraku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 461
  • Rok vydání 2009

nakl. BB art, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 461 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sharad Cyrus - Tajemství královské rodiny

Sharad Cyrus - Tajemství královské rodiny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2009

nakl. Brána, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 192 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weinerová Jennofer - Správné holky

Weinerová Jennofer - Správné holky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 476
  • Rok vydání 2009

nakl. Metafora, 2009, 1. ydání, vázaná, s obálkou, 476 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knockout - Catherine Coulterová

Knockout - Catherine Coulterová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2009

Autoři: Catherine Coulterová. Vydavatel: Plejáda září 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Já si tě najdu - Phyllis D. Jamesová

Já si tě najdu - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2009

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO 2009. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sonnensturm - Åsa Larsson

Sonnensturm - Åsa Larsson

  • Rok vydání 2009

Autoři: Åsa Larsson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství padesáti žen: skutečné kriminální případy

Tajemství padesáti žen: skutečné kriminální případy

  • Rok vydání 2009

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bezejmenná oběť - Ruth Rendell

Bezejmenná oběť - Ruth Rendell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2009

Autoři: Ruth Rendell. Vydavatel: MOTTO 2009. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Vrchního…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zvíře - Muchamore Robert

Zvíře - Muchamore Robert

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2009

Autoři: Muchamore Robert. Vydavatel: BB art září 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivní a…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy bez trestu - Ken Bruen

Vraždy bez trestu - Ken Bruen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2009

Autoři: Ken Bruen. Vydavatel: BB art červen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jack…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Znamení motýla - Helena Brožíková

Znamení motýla - Helena Brožíková

  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Autoři: Helena Brožíková. Vydavatel: Moravská Bastei MOBA, s.r.o. 2009. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České…

70 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Montefiore Simon - Sašenka

Montefiore Simon - Sašenka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 452
  • Rok vydání 2009

nakl. BB art, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 452 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Betancourt J. G. (R. Zelazny) - Stíny Amberů

Betancourt J. G. (R. Zelazny) - Stíny Amberů

  • Brožovaná
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 2009

nakl. Classic, 2009, brožovaná, 228 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nick Carter: Král zlodějů a jiné příběhy

Nick Carter: Král zlodějů a jiné příběhy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 306
  • Rok vydání 2009

nakl. XYZ 2009, vázaná, 306 stran, velmi dobrý stav Další příběhy "nejslavnějšího amerického detektiva", v nichž Carter pro…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Carousel 3 - Kdo za to může?

Carousel 3 - Kdo za to může?

  • Počet stran 23
  • Rok vydání 2009

nakl. Stabenfeldt, 2009, brožovaná, 23 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Herbert Frank, Ranson Bill - Lazarův jev

Herbert Frank, Ranson Bill - Lazarův jev

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 445
  • Rok vydání 2009

nakl. Baronet, 2009, vázaná, s obálkou, 445 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Markley Robert - Růže

Markley Robert - Růže

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2009

Nepřeberné bohatství tvarů a barev, nakl. Knižní klub, 2009, 1. vydání, vázaná, lamino, 144 stran, bohatý obrazový doprovod,…

125 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Váňová Magda - Přítulný zajíček

Váňová Magda - Přítulný zajíček

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2009

nakl. Švarc-Šulc, 2009, 1. vydání, vázaná, lamino, 288 stran, velmi dobrý stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Abelová Jessica - La Perdida ...ztracená v Mexiku

Abelová Jessica - La Perdida ...ztracená v Mexiku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 285
  • Rok vydání 2009

nakl. BB art, 2009, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 285 stran, velmi dobrý stav…

170 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Docela náhodná známost - Ivan Milan Jedlička

Docela náhodná známost - Ivan Milan Jedlička

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2009

Autoři: Ivan Milan Jedlička. Vydavatel: Víkend únor 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a slovenské…

71 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hadí hlava - Anthony Horowitz

Hadí hlava - Anthony Horowitz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2009

Autoři: Anthony Horowitz. Vydavatel: BB art červen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 300. Žánr: Knihy - Detektivní a…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kosti - Jonathan Kellerman

Kosti - Jonathan Kellerman

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 356
  • Rok vydání 2009

Autoři: Jonathan Kellerman. Vydavatel: Domino září 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 356. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

76 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda o Velikonocích - Lee Harrisová

Vražda o Velikonocích - Lee Harrisová

  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lee Harrisová. Vydavatel: Motto 2009. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Šestnáct…

81 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maigret a rejdař. V podzemí hotelu M. - Georges Simenon

Maigret a rejdař. V podzemí hotelu M. - Georges Simenon

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2009

Autoři: Georges Simenon. Vydavatel: Knižní klub duben 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové…

83 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ohnivý tanec - Helene Turstenová

Ohnivý tanec - Helene Turstenová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2009

Autoři: Helene Turstenová. Vydavatel: MOTTO leden 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

84 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Přítulný Zajíček - Magda Váňová

Přítulný Zajíček - Magda Váňová

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Autoři: Magda Váňová. Vydavatel: Šulc – Švarc 2009. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - České a slovenské…

93 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka, která shodila bombu - Lilian Jackson Braun

Kočka, která shodila bombu - Lilian Jackson Braun

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2009

Autoři: Lilian Jackson Braun. Vydavatel: Moba červen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové…

94 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cawthorne Nigel - Zabijáci

Cawthorne Nigel - Zabijáci

  • Brožovaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2009

Nejzvrácenější vrazi naší doby, nakl. Mladá fronta, 2009, 1. vydání, brožovaná, 296 stran, velmi dobrý stav…

280 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hunter Killer - Patrick Robinson

Hunter Killer - Patrick Robinson

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2009

Autoři: Patrick Robinson. Vydavatel: Mladá fronta 2009. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

95 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fantom školy - Thomas C. Brezina

Fantom školy - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2009

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Albatros Media 2009. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

115 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krutá hra - Dan Simmons

Krutá hra - Dan Simmons

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2009

Autoři: Dan Simmons. Vydavatel: BB art březen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Joe…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada Pavoučího domu - Enid Blyton

Záhada Pavoučího domu - Enid Blyton

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media 2009. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Soukromá pacientka - Phyllis D. Jamesová

Soukromá pacientka - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 378
  • Rok vydání 2009

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO 2009. Použitá kniha. Počet stran: 378. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

125 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
James Bond 007 - Dr. No - Ian Fleming

James Bond 007 - Dr. No - Ian Fleming

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2009

Autoři: Ian Fleming. Vydavatel: BB art březen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - Detektivní. Legenda…

127 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Řekni sbohem! - Lisa Gardner

Řekni sbohem! - Lisa Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2009

Autoři: Lisa Gardner. Vydavatel: Columbus srpen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

134 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada Modrého vlaku - komiks - Agatha Christie

Záhada Modrého vlaku - komiks - Agatha Christie

  • Čeština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2009. Použitá kniha. Počet stran: 48. Žánr: Knihy - Detektivky,…

161 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jupiterův mýtus - Lindsey Davisová

Jupiterův mýtus - Lindsey Davisová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2009

Autoři: Lindsey Davisová. Vydavatel: BB art květen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Historické…

170 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Drákula Nesmrtelný - Dacre Stoker

Drákula Nesmrtelný - Dacre Stoker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 504
  • Rok vydání 2009

Autoři: Dacre Stoker. Vydavatel: PLUS říjen 2009 . Použitá kniha. Počet stran: 504. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

185 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vykladačka smrti - Ariana Franklinová

Vykladačka smrti - Ariana Franklinová

  • Čeština
  • Počet stran 398
  • Rok vydání 2009
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ariana Franklinová. Vydavatel: Jota 2009. Použitá kniha. Počet stran: 398. Žánr: Knihy - České a slovenské…

341 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
James Bond: V tajné službě Jejího Veličenstva - Ian Fleming

James Bond: V tajné službě Jejího Veličenstva - Ian Fleming

  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2009

Autoři: Ian Fleming. Vydavatel: NAKLADATELSTVÍ XYZ s.r.o. 2009. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové…

888 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie