Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 008

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Maniak v černé kukle - Milan Dušek

Maniak v černé kukle - Milan Dušek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 2008

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Nava květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chapmanová Janet - Manželství s neznámým

Chapmanová Janet - Manželství s neznámým

  • Brožovaná
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2008

nakl. KMa, 2008, 1. vydání, brožovaná, 294 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Budinský Libor - Deset prezidentů

Budinský Libor - Deset prezidentů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008 vázaná s přebalem, 296 stran, fotografický doprovod, výborný stav Od roku 1918 se na Pražském hradě…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - Kráska a zvíře

McBain, Ed - Kráska a zvíře

  • Brožovaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2008

Rok: 2008, Vydavatel: BB art, Velikost: 10,5 × 17,5 cm, Počet stran: 238, Vazba: brožovaná, Poznámka: pěkný stav,…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Giacometti, Ravenne - Rituál stínu

Giacometti, Ravenne - Rituál stínu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2008

nakl. Dobrovský, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 292 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cabotová Meg - Velikost XL

Cabotová Meg - Velikost XL

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

Kila navíc přibývají, nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Buxbaumová Julie - Strach milovat

Buxbaumová Julie - Strach milovat

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2008

nakl. Ikar, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gilder Joshua, Gilderová Anne Lee - Nebeská intrika

Gilder Joshua, Gilderová Anne Lee - Nebeská intrika

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 299
  • Rok vydání 2008

nakl. Leda, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 299 stran, velmi dobrý stav, Johannes Kepler, Tycho Brahe a tragický příběh…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Davisová Lindsey - Jedna panna navíc

Davisová Lindsey - Jedna panna navíc

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 331
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, první vydání, vázaná, s obálkou, 331 stran, velmi dobrý stav, vyřazeno z knihovny - razítko…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jehlový podpatek - Ed McBain

Jehlový podpatek - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2008

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art duben 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Krásný,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Důvod k vraždě - Ian Rankin

Důvod k vraždě - Ian Rankin

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2008

Autoři: Ian Rankin. Vydavatel: BB art říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Klička a gól! - Achim Ahlgrimm

Klička a gól! - Achim Ahlgrimm

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 94
  • Rok vydání 2008

Autoři: Achim Ahlgrimm. Vydavatel: Thovt květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 94. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fatální omyl - Allen R. Wyler

Fatální omyl - Allen R. Wyler

  • Čeština
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Allen R. Wyler. Vydavatel: Alpress 2008. Použitá kniha. Počet stran: 303. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všechno je jinak - Ruth Rendell

Všechno je jinak - Ruth Rendell

  • Čeština
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ruth Rendell. Vydavatel: MOTTO 2008. Použitá kniha. Počet stran: 294. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Vrchní…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední šance - Robert B. Parker

Poslední šance - Robert B. Parker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 258
  • Rok vydání 2008

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: BB art listopad 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 258. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dračinec Ohnivec - Poklad skalního města - Marion a Derek Meistnerovi

Dračinec Ohnivec - Poklad skalního města - Marion a Derek Meistnerovi

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

Autoři: Marion a Derek Meistnerovi. Vydavatel: Vašut leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Detektivní…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chci, aby zemřel-- ! - Martin Benedikt

Chci, aby zemřel-- ! - Martin Benedikt

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2008

Autoři: Martin Benedikt. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2008. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Estes Allison - Stříbrné podkovy 7: Kouzelný talisman

Estes Allison - Stříbrné podkovy 7: Kouzelný talisman

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 111
  • Rok vydání 2008

nakl. Alpress, 2008, 1. vydání, vázaná, 111 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chaseová Emma - Zapletený

Chaseová Emma - Zapletený

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

nakl. Mladá fronta, 2008, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hermanson Marie - Muž pod schody

Hermanson Marie - Muž pod schody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 346
  • Rok vydání 2008

nakl. Metafora s.r.o., 2008, první vydání vázaná, 346 stran výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kenner Julie - Matrix podle Manola

Kenner Julie - Matrix podle Manola

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 285
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 285 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Alvtegen Karin - Nezvěstná

Alvtegen Karin - Nezvěstná

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 232 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Delingpole James - Pan Zbabělý v Normandii 1. část

Delingpole James - Pan Zbabělý v Normandii 1. část

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

nakl. Jota, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Colfer Eoin - Artemis Fowl: Operace Arktida

Colfer Eoin - Artemis Fowl: Operace Arktida

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2008

nakl. Albatros, 2008, vázaná, 240 stran pěkný stav, na předsádce věnování a malý světlý flíček…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Amazonie - Rollins James

Amazonie - Rollins James

  • Thriller
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 2008

RandovavědeckávýpravavstoupiladobujnéamazonskédivočinyaužnikdyseneobjevilaOněkolikletpozdějisezjednohoznejnehostinnějšíchpral…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zločin v zemi pyramid - Juan Zamora

Zločin v zemi pyramid - Juan Zamora

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2008

Autoři: Juan Zamora. Vydavatel: Nava 2008. Použitá kniha. Počet stran: 148. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V povídkové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedný žár - Linda Fairstein

Vražedný žár - Linda Fairstein

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2008

Autoři: Linda Fairstein. Vydavatel: Deus září 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zápisník Paula Maigreta - Jan Cimický

Zápisník Paula Maigreta - Jan Cimický

  • Čeština
  • Počet stran 221
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jan Cimický. Vydavatel: Moba 2008. Použitá kniha. Počet stran: 221. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší detektivní povídky roku 2007 - Antonín Jirotka,Roman Cílek,Jan J. Vaněk,Ladislav Muška,Jiří Houser,Věnceslava Dezortová,Lubor Falteisek,František Uher

Nejlepší detektivní povídky roku 2007 - Antonín Jirotka,Roman Cílek,Jan J.…

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Antonín Jirotka,Roman Cílek,Jan J. Vaněk,Ladislav Muška,Jiří Houser,Věnceslava Dezortová,Lubor Falteisek,František…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda z titulní strany - Robert B. Parker

Vražda z titulní strany - Robert B. Parker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 244
  • Rok vydání 2008

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: BB art 2008. Použitá kniha. Počet stran: 244. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Když je…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak se vraždí v Česku - Vojtěch Steklač

Jak se vraždí v Česku - Vojtěch Steklač

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Vojtěch Steklač. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Autor, známý především svou humoristickou tvorbou pro…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda v hypnóze - Zora Beráková

Vražda v hypnóze - Zora Beráková

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Zora Beráková. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ikona ; Mstitel ; Afghánec - Frederick Forsyth

Ikona ; Mstitel ; Afghánec - Frederick Forsyth

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Frederick Forsyth. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prášková Markéta - Klobouky z Agarveny: Země čarodějů

Prášková Markéta - Klobouky z Agarveny: Země čarodějů

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2008

nakl. Fragment, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, 324 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Formáčková Marie - Sněženky a machři po 25 letech

Formáčková Marie - Sněženky a machři po 25 letech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 2008

nakl. XYZ, 2008 vázaná s obálkou, 188 stran výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Peinkofer Michael - Plamen z Faru

Peinkofer Michael - Plamen z Faru

  • Čeština
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2008

Podle zápisků archeoložky lady Sarah Kincaidové, nakl. Euromedia Group, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Karnezis Panos - Malé hanebnosti

Karnezis Panos - Malé hanebnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 261
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 261 stran, dobrý stav, na deskách trochu naražené horní růžky, na obálce…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dentonová Jamie - Dohazovač

Dentonová Jamie - Dohazovač

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2008

nakl. Ikar, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 303 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Conranová Shirley - Krajka

Conranová Shirley - Krajka

  • Brožovaná
  • Počet stran 758
  • Rok vydání 2008

nakl. KMa, 2008, brožovaná, 758 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Connelly M. - Park ozvěn, MacDonaldová P. - Konečně sami, Box C.J. - Policejní nebe

Connelly M. - Park ozvěn, MacDonaldová P. - Konečně sami, Box C.J. - Policejní nebe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2008

nakl. Reader´s Digest Výběr, 2008, vázaná, 480 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Finder Joseph - Power Play: Nátlaková hra

Finder Joseph - Power Play: Nátlaková hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 442
  • Rok vydání 2008

nakl. Metafora, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 442 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pravidlo dvou minut - Robert Crais

Pravidlo dvou minut - Robert Crais

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2008

Autoři: Robert Crais. Vydavatel: Metafora leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Polibek : román z 87. revíru - Salvatore Lombino

Polibek : román z 87. revíru - Salvatore Lombino

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Salvatore Lombino. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada mileneckého páru - Eduard Svítivý

Záhada mileneckého páru - Eduard Svítivý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

Autoři: Eduard Svítivý. Vydavatel: Víkend 2008. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čarodějky a tajemný přízrak - Carola von Kessel

Čarodějky a tajemný přízrak - Carola von Kessel

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2008

Autoři: Carola von Kessel. Vydavatel: Fragment srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noc̆ní autobus - Maj Sjöwall

Noc̆ní autobus - Maj Sjöwall

  • Čeština
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 2008

Autoři: Maj Sjöwall. Počet stran: 246. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Schodiště do temnot - Fowler Christopher

Schodiště do temnot - Fowler Christopher

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2008

Autoři: Fowler Christopher. Vydavatel: BB art leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 292. Žánr: Knihy - Světové…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kluci darebáci a pes - Astrid Lindgren

Kluci darebáci a pes - Astrid Lindgren

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2008

Autoři: Astrid Lindgren. Vydavatel: Albatros Media 2008. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Detektivní a…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie