Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 998

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Tajemství mladíkova hrobu - Pieter Aspe

Tajemství mladíkova hrobu - Pieter Aspe

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1998

Autoři: Pieter Aspe. Vydavatel: Cinemax 1998. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Páral Vladimír - Profesionální žena

Páral Vladimír - Profesionální žena

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, vázaná, s obálkou, 368 stran, velmi dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vstupenka do pekla - Karel Štorkán

Vstupenka do pekla - Karel Štorkán

  • Počet stran 111
  • Rok vydání 1998

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Víkend 1998. Použitá kniha. Počet stran: 111. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtelná žatva - Leonard S. Goldberg

Smrtelná žatva - Leonard S. Goldberg

  • Čeština
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1998

Autoři: Leonard S. Goldberg. Vydavatel: Ikar 1998. Použitá kniha. Počet stran: 252. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Aylett Steve - Studio zločinu

Aylett Steve - Studio zločinu

  • Brožovaná
  • Počet stran 141
  • Rok vydání 1998

nakl. Maťa, 1998, 1. vydání, brožovaná, 141 stran, velmi pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Byrneová Beverly - Planeny pomsty

Byrneová Beverly - Planeny pomsty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 368 stran, dobrý stav, spodní okraj desek trochu zašpiněný, obsahuje…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pekárková Iva - Gang zjizvených

Pekárková Iva - Gang zjizvených

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 247
  • Rok vydání 1998

nakl. Maťa, 1998, 1. vydání, vázaná, 247 stran, dobrý stav, malinko naražené spodní růžky…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Větrná bouře z Navarone

MacLean Alistair - Větrná bouře z Navarone

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub a Cento, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mendes Bob - Kusy lidí

Mendes Bob - Kusy lidí

  • Brožovaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1998

nakl. Cinemax, 1998, 1. vydání, brožovaná, 80 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kuhnová Helga - Tipy a triky pro váš dům

Kuhnová Helga - Tipy a triky pro váš dům

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1998

nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, 150 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zmizení milionáře Steena - Simon Brett

Zmizení milionáře Steena - Simon Brett

  • Čeština
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1998
  • Pevná / vázaná

Žánr Detektivky, Krimi; Světová literatura; Nakladatel Ivo Železný Rok vydání / 1.vydání 1998 Edice nebo Série Charles Paris…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hlasy v tichu - Gordon Thomas

Hlasy v tichu - Gordon Thomas

  • Čeština
  • Počet stran 397
  • Rok vydání 1998

Autoři: Gordon Thomas. Vydavatel: OLDAG 1998. Použitá kniha. Počet stran: 397. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Až do morku kostí - F. Paul Wilson

Až do morku kostí - F. Paul Wilson

  • Čeština
  • Počet stran 314
  • Rok vydání 1998

Autoři: F. Paul Wilson. Vydavatel: Knižní klub 1998. Použitá kniha. Počet stran: 314. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Die Blackstone-Chroniken - John Saul

Die Blackstone-Chroniken - John Saul

  • Rok vydání 1998

Autoři: John Saul. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Upíři - Jan Šmíd

Upíři - Jan Šmíd

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1998

Autoři: Jan Šmíd. Vydavatel: Baronet 1998. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pan Tau a tisíc zázraků - Ota Hoffman

Pan Tau a tisíc zázraků - Ota Hoffman

  • Čeština
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 1998
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ota Hoffman. Vydavatel: Albatros Media 1998. Použitá kniha. Počet stran: 295. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři případy z Floridy - James W. Hall

Tři případy z Floridy - James W. Hall

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 646
  • Rok vydání 1998

Autoři: James W. Hall. Vydavatel: Oddych 1998. Použitá kniha. Počet stran: 646. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ nejistého novomanžela - Erle Stanley GardnerPokles ceny

Případ nejistého novomanžela - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 1998

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Saga 1998. Použitá kniha. Počet stran: 206. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Srdcová čtyřka ; Zázrak trvá devět dnů - Queen, Ellery,Dvořáková, Daria

Srdcová čtyřka ; Zázrak trvá devět dnů - Queen, Ellery,Dvořáková, Daria

  • Čeština
  • Rok vydání 1998

Autoři: Queen, Ellery,Dvořáková, Daria. Vydavatel: Beta-Dobrovský 1998. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cowie Vera - Tajemství

Cowie Vera - Tajemství

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 448 stran, velmi dobrý stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Dvojí tvář požehnání

Steel Danielle - Dvojí tvář požehnání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 285
  • Rok vydání 1998

nakl. Ikar, 1998, vázaná, s obálkou, 285 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tarr Judith - Panství horského krále

Tarr Judith - Panství horského krále

  • Brožovaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 1998

1. díl cyklu "Vzestup Avaryanů, nakl. Alpress, 1998, brožovaná, 344 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Dražby

Francis Dick - Dražby

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1998

nakl. Olympia, 1998, brožovaná, 176 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tributsch Helmut - Záhadná fata morgána

Tributsch Helmut - Záhadná fata morgána

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1998

nakl. Naše vojsko, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, 376 stran, obrazový doprovod, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Higgins Jack - Rok tygra

Higgins Jack - Rok tygra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 176 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wood Barbara - Věštkyně

Wood Barbara - Věštkyně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dickens, Fruttero, Lucentini - Pravda o případu D.

Dickens, Fruttero, Lucentini - Pravda o případu D.

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 426
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 426 stran, velmi pěkný stav,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Třikrát neodolatelný detektiv Lam - Erle Stanley Gardner

Třikrát neodolatelný detektiv Lam - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 419
  • Rok vydání 1998

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Knižní klub 1998. Použitá kniha. Počet stran: 419. Žánr: Knihy - Detektivky,…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Komisař Rex - Nový šéf - Rainer Bernfeld

Komisař Rex - Nový šéf - Rainer Bernfeld

  • Čeština
  • Počet stran 191
  • Rok vydání 1998

Autoři: Rainer Bernfeld. Vydavatel: MOBA (Moravská bastei) 1998. Použitá kniha. Počet stran: 191. Žánr: Knihy - Detektivky,…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Doktor chodí tiše - Palmer, Michael,Vernerová, Petra

Doktor chodí tiše - Palmer, Michael,Vernerová, Petra

  • Čeština
  • Rok vydání 1998

Autoři: Palmer, Michael,Vernerová, Petra. Vydavatel: Aktuell 1998. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dvě záhady - Erle Stanley Gardner

Dvě záhady - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 1998

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: JEVA 1998. Použitá kniha. Počet stran: 186. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Drsné počasí - Bruce Sterling

Drsné počasí - Bruce Sterling

  • Čeština
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 1998

Autoři: Bruce Sterling. Vydavatel: Milenium 1998. Použitá kniha. Počet stran: 310. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt bohaté dámy - příběhy inspektora Columba - William Harrington

Smrt bohaté dámy - příběhy inspektora Columba - William Harrington

  • Čeština
  • Rok vydání 1998

Autoři: William Harrington. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sherlock Holmes a Ohnivý démon - Lawrence Millett

Sherlock Holmes a Ohnivý démon - Lawrence Millett

  • Čeština
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 1998

Autoři: Lawrence Millett. Vydavatel: Books 1998. Použitá kniha. Počet stran: 276. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
H- jako hrozba - Sue Grafton

H- jako hrozba - Sue Grafton

  • Čeština
  • Počet stran 211
  • Rok vydání 1998

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB/art 1998. Použitá kniha. Počet stran: 211. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Taylor David - Váš pes

Taylor David - Váš pes

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, vázaná, 288 stran, množství ilustrací a fotografií dobrý stav,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Romance

McBain Ed - Romance

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1998

nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase Jack - Vysoká úmrtnost

Chase Jack - Vysoká úmrtnost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1998

nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 212 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Le Carré John - Krejčí z Panamy

Le Carré John - Krejčí z Panamy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 391
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 391 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Slib

Steel Danielle - Slib

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1998

nakl. Remedium, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 222 stran, pěkný stav, vepsáno krátké věnování…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Willett Sabin - Smlouva

Willett Sabin - Smlouva

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 1998

nakl. Aktuell, 1998, vázaná, s obálkou, 472 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Groult Benoite - Odvážná zpověď

Groult Benoite - Odvážná zpověď

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, první vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Až za hrob

Francis Dick - Až za hrob

  • Brožovaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1998

nakl. Olympia, 1998, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dárce - Christiaan Neethling Barnard

Dárce - Christiaan Neethling Barnard

  • Čeština
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 1998

Autoři: Christiaan Neethling Barnard. Vydavatel: Dita 1998. Použitá kniha. Počet stran: 324. Žánr: Knihy - Detektivky,…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Apači - Lorenzo Carcaterra

Apači - Lorenzo Carcaterra

  • Čeština
  • Počet stran 327
  • Rok vydání 1998

Autoři: Lorenzo Carcaterra. Vydavatel: Beta-Dobrovský 1998. Použitá kniha. Počet stran: 327. Žánr: Knihy - Detektivky,…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na koho to slovo padne - Chase, James Hadley,Válková, Marie

Na koho to slovo padne - Chase, James Hadley,Válková, Marie

  • Čeština
  • Rok vydání 1998

Autoři: Chase, James Hadley,Válková, Marie. Vydavatel: Ametyst 1998. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhadné policejní případy - Václav Pavel Borovička

Záhadné policejní případy - Václav Pavel Borovička

  • Čeština
  • Počet stran 309
  • Rok vydání 1998

Autoři: Václav Pavel Borovička. Vydavatel: Baronet 1998. Použitá kniha. Počet stran: 309. Žánr: Knihy - Detektivky,…

80 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Holubí pošta - Arthur Ransome

Holubí pošta - Arthur Ransome

  • Čeština
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 1998
  • Pevná / vázaná

Autoři: Arthur Ransome. Vydavatel: Toužimský & Moravec 1998. Použitá kniha. Počet stran: 340. Žánr: Knihy - Detektivní a…

138 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie