Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 995

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dědička z telefonního seznamu - Inna Rottová

Dědička z telefonního seznamu - Inna Rottová

  • Rok vydání 1995

Autoři: Inna Rottová. Vydavatel: X-Egem 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

25 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ani papoušek neví všechno

Ani papoušek neví všechno

  • Brožovaná
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 1995

Detektivní a dobrodružné povídky, detektivní úlohy pro amatéry nakl. Lípa 1995, 1. vydání, brožovaná, 182 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weulersseová Odile - Posel z Athén

Weulersseová Odile - Posel z Athén

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 130
  • Rok vydání 1995

nakl. Olympia, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 130 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grisham John - Klient

Grisham John - Klient

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, první vydání, vázaná, s obálkou, 448 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Craig Philip R. - Případ z Martha's Vineyardu

Craig Philip R. - Případ z Martha's Vineyardu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1995

nakl. Argo, 1995, první vydání, vázaná, s obálkou, 214 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blobelová Brigitte - Moje krásná sestra

Blobelová Brigitte - Moje krásná sestra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1995

nakl. Albatros, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 144 stran, velmi dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Groultová Benoite - Na jedné lodi

Groultová Benoite - Na jedné lodi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 225
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 225 stran, pěkný stav, na předsádce otisk razítka se jmenovkou…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thiery Alain - Chirurg

Thiery Alain - Chirurg

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 1995

nakl. Sfinga, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, výborný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perry Rhodan 18: Rebelové z Tuglanu

Perry Rhodan 18: Rebelové z Tuglanu

  • Brožovaná
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1995

nakl. Ivo Železný, 1995, první vydání brožovaná, 64 stran dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Džungle v plamenech - Deighton LenPokles ceny

Džungle v plamenech - Deighton Len

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Deighton Len. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mayday - Thomas Block

Mayday - Thomas Block

  • Rok vydání 1995

Autoři: Thomas Block. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Obchodník se smrtí - Jerry Cotton

Obchodník se smrtí - Jerry Cotton

  • Počet stran 64
  • Rok vydání 1995

Autoři: Jerry Cotton. Vydavatel: MOBA 1995. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Transfer Manhattan - Leslie Waller

Transfer Manhattan - Leslie Waller

  • Angličtina
  • Rok vydání 1995

Autoři: Leslie Waller. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fata Morgana - Das Geheimnis der Schnallenschuhe [EST: The patriotic murders dt.] - Agatha Christie

Fata Morgana - Das Geheimnis der Schnallenschuhe [EST: The patriotic murders dt.] -…

  • Rok vydání 1995

Autoři: Agatha Christie. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ světélkujících prstů ; [z amerického originálu přeložila Marie Brabencová]. - Erle Stanley Gardner

Případ světélkujících prstů ; [z amerického originálu přeložila Marie Brabencová]. -…

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedné námluvy a další kriminální příběhy - Jana Šouflová

Vražedné námluvy a další kriminální příběhy - Jana Šouflová

  • Počet stran 154
  • Rok vydání 1995

Autoři: Jana Šouflová. Vydavatel: Magnet-Press 1995. Použitá kniha. Počet stran: 154. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kam se poděly děti? - Mary Higgins Clark

Kam se poděly děti? - Mary Higgins Clark

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: X-Egem 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Carolyn Keeneová - Nebezpečná dovolená

Carolyn Keeneová - Nebezpečná dovolená

  • Brožovaná
  • Počet stran 137
  • Rok vydání 1995

Stopy Zločinu / Nancy drew 5, nakl. Kredit, 1995, 1. vydání, brožovaná, 137 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Volný Zdeněk - Oko chiméry

Volný Zdeněk - Oko chiméry

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 1995

nakl. Baronet, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 269 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hall James - Proklatě vysoký příliv

Hall James - Proklatě vysoký příliv

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1995

nakl. Motýl, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, výborný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hailey Arthur - Letiště

Hailey Arthur - Letiště

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 454
  • Rok vydání 1995

nakl. Riosport-Press, 1995, vázaná, s obálkou, 454 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fast Howard - Nová země

Fast Howard - Nová země

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 424 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brooknerová Anita - Hotel u jezera

Brooknerová Anita - Hotel u jezera

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 137
  • Rok vydání 1995

nakl. Argo, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou,137 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Krantzová Judith - Manhattan bude můj

Krantzová Judith - Manhattan bude můj

  • Počet stran 425
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, tvrdá vazba, s obálkou, 425 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - To musí být vtip

Chase James Hadley - To musí být vtip

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 1995

nakl. Argo, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 164 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vražda prostitutky - Jiří Soukup

Vražda prostitutky - Jiří Soukup

  • Počet stran 132
  • Rok vydání 1995

Autoři: Jiří Soukup. Vydavatel: Nava 1995. Použitá kniha. Počet stran: 132. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedná neřest - Karel Štorkán

Vražedná neřest - Karel Štorkán

  • Počet stran 127
  • Rok vydání 1995

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 1995. Použitá kniha. Počet stran: 127. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dlouhý levandulový pohled - John Dann MacDonald

Dlouhý levandulový pohled - John Dann MacDonald

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: John Dann MacDonald. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Špatná láska - Jonathan Kellerman

Špatná láska - Jonathan Kellerman

  • Čeština
  • Počet stran 381
  • Rok vydání 1995

Autoři: Jonathan Kellerman. Vydavatel: VIK 1995. Použitá kniha. Počet stran: 381. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
14 detektivů - Magda Cindričová

14 detektivů - Magda Cindričová

  • Počet stran 254
  • Rok vydání 1995

Autoři: Magda Cindričová. Vydavatel: Oddych 1995. Použitá kniha. Počet stran: 254. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ruka doktora Fu-Manchu - Sax Rohmer

Ruka doktora Fu-Manchu - Sax Rohmer

  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1995

Autoři: Sax Rohmer. Vydavatel: Ametyst 1995. Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ karmínového polibku a jiné povídky - Erle Stanley Gardner

Případ karmínového polibku a jiné povídky - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Beta-Dobrovský 1995. Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mimo zákon - Ivo Bartík

Mimo zákon - Ivo Bartík

  • Počet stran 141
  • Rok vydání 1995

Autoři: Ivo Bartík. Vydavatel: Littera Bohemica 1995. Použitá kniha. Počet stran: 141. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pairaultová Suzane - Tajemství sanitky

Pairaultová Suzane - Tajemství sanitky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 97
  • Rok vydání 1995

nakl. Olympia, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 97 stran, výborný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pasternaková Anna - Zamilovaná princezna

Pasternaková Anna - Zamilovaná princezna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1995

nakl. Nava, 1995, vázaná, s obálkou, 158 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pairaultová Suzane - Pohotovost

Pairaultová Suzane - Pohotovost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 1995

nakl. Olympia, 1995, 1. vydání, vázaná, lamino, 106 stran, výborný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Blackhall Susan, Blundell Nigel - Skandály britské koruny

Blackhall Susan, Blundell Nigel - Skandály britské koruny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 1995

nakl. Baronet, 1995, vázaná, s obálkou, 382 stran, fotografické přílohy, výborný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fast Howard - Druhá generace

Fast Howard - Druhá generace

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Homola Bořek - Nejbohatší lidé světa

Homola Bořek - Nejbohatší lidé světa

  • Brožovaná
  • Počet stran 109
  • Rok vydání 1995

nakl. Magnet Plus, 1995, první vydání brožovaná, 109 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fast Howard - Druhá generace

Fast Howard - Druhá generace

  • Počet stran 472
  • Rok vydání 1995

nakl. Knižní klub, 1995, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrisonová Sarah - Horký dech

Harrisonová Sarah - Horký dech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 314
  • Rok vydání 1995

nakl. Ivo Železný 1995, první vydání, vázaná s obálkou, 314 stran, pěkný stav…

32 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zvláštní schopnosti - Finder, Joseph,Marečková, Zdeňka

Zvláštní schopnosti - Finder, Joseph,Marečková, Zdeňka

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Finder, Joseph,Marečková, Zdeňka. Vydavatel: Naše vojsko 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Miami Vice Horká půda, Trpká příchuť pomsty - Stephen Grave

Miami Vice Horká půda, Trpká příchuť pomsty - Stephen Grave

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1995

Autoři: Stephen Grave. Vydavatel: Ikar 1995 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ zatoulaného manžela a ještě jeden navíc - Erle Stanley Gardner

Případ zatoulaného manžela a ještě jeden navíc - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda po plese - Marsh, Ngaio,Heroldová Šťovíčková, Věra

Vražda po plese - Marsh, Ngaio,Heroldová Šťovíčková, Věra

  • Čeština
  • Rok vydání 1995

Autoři: Marsh, Ngaio,Heroldová Šťovíčková, Věra. Vydavatel: Grafoprint-Neubert 1995. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ chamtivé exmanželky - Erle Stanley Gardner

Případ chamtivé exmanželky - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Ametyst 1995. Použitá kniha. Počet stran: 190. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ oživlé mrtvoly - Erle Stanley Gardner

Případ oživlé mrtvoly - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1995

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Perseus 1995. Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
To je vražda napsala - Donald Bain | Jessica Fletcher

To je vražda napsala - Donald Bain | Jessica Fletcher

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1995

Autoři: Donald Bain | Jessica Fletcher. Vydavatel: OSNA 1995. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Detektivky,…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie