Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 994

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Taylorová Rosenbergová Nancy - Polehčující okolnosti

Taylorová Rosenbergová Nancy - Polehčující okolnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 1994

nakl. Ikar, 1994, vázaná, s obálkou, 310 stran, výborný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblečte ji do indigové - John Dann MacDonaldPokles ceny

Oblečte ji do indigové - John Dann MacDonald

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: John Dann MacDonald. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

23 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hellerová Eva - S dalším mužem bude všechno jinak

Hellerová Eva - S dalším mužem bude všechno jinak

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub a Ikar, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Davies Robertson - Krev se nezapře

Davies Robertson - Krev se nezapře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 454
  • Rok vydání 1994

nakl. Odeon, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 454 stran, velmi dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pohl Frederik - Teror

Pohl Frederik - Teror

  • Počet stran 175
  • Rok vydání 1994

nakl. Ivo železný, 1994, 1. vydání, vázaná s obálkou, 175 stran, velmi pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pilcherová Rosamunde - Divoký tymián

Pilcherová Rosamunde - Divoký tymián

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 214 stran, velmi dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spodní proudy - Ridley Pearson

Spodní proudy - Ridley Pearson

  • Čeština
  • Počet stran 393
  • Rok vydání 1994
  • Pevná / vázaná

Žánr Detektivky, Krimi; Světová literatura; Nakladatel Knižní klub Rok vydání / 1.vydání 1994 Edice nebo Série Boldt /…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brána smrti - Ritchie Jean (1994, tvrdá vazba s obálkou, 240 stran)

Brána smrti - Ritchie Jean (1994, tvrdá vazba s obálkou, 240 stran)

  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, první vydání, tvrdá vazba s obálkou, 240 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rudé náměstí - Martin Cruz Smith

Rudé náměstí - Martin Cruz Smith

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1994

Autoři: Martin Cruz Smith. Vydavatel: East Art Agency Publishers 1994. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy -…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prezidentův Agent - Upton SinclairPokles ceny

Prezidentův Agent - Upton Sinclair

  • Počet stran 501
  • Rok vydání 1994

Autoři: Upton Sinclair. Vydavatel: Erika 1994. Použitá kniha. Počet stran: 501. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ nastražené návnady - Gardner, Erle Stanley,Jansa, Pavel

Případ nastražené návnady - Gardner, Erle Stanley,Jansa, Pavel

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Gardner, Erle Stanley,Jansa, Pavel. Vydavatel: Riopress 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

29 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gigant - Ladislav Mňačko

Gigant - Ladislav Mňačko

  • Čeština
  • Počet stran 198
  • Rok vydání 1994

Autoři: Ladislav Mňačko. Vydavatel: Český spisovatel 1994. Použitá kniha. Počet stran: 198. Žánr: Knihy - Detektivky,…

29 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osamělý stříbrný déšť - John Dann MacDonald

Osamělý stříbrný déšť - John Dann MacDonald

  • Počet stran 251
  • Rok vydání 1994

Autoři: John Dann MacDonald. Vydavatel: Gabi 1994. Použitá kniha. Počet stran: 251. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

31 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt zaživa - Honzák, Radek,Rendell, Ruth

Smrt zaživa - Honzák, Radek,Rendell, Ruth

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Honzák, Radek,Rendell, Ruth. Vydavatel: Mht 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

35 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
24 záhad - Detektivem na pět minut - Ken WeberPokles ceny

24 záhad - Detektivem na pět minut - Ken Weber

  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1994

Autoři: Ken Weber. Vydavatel: Český spisovatel 1994. Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

35 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gillová B. M. - Hojivý čas

Gillová B. M. - Hojivý čas

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 193
  • Rok vydání 1994

nakl. X-Egem, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 193 stran, velmi pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McMurtry Larry - Pro Billyho cokoliv

McMurtry Larry - Pro Billyho cokoliv

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 234
  • Rok vydání 1994

nakl. Mustang, 1994, první vydání, vázaná s obálkou, 234 stran, dobrý stav, desky mírně zašlé, o legendárním pistolníkovi…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hartová Josephine - Posedlost

Hartová Josephine - Posedlost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 121
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 121 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Creasey John - Případ Londýn-New York

Creasey John - Případ Londýn-New York

  • Brožovaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1994

nakl. BB art, 1994, první vydání brožovaná, 168 stran pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Toland John - Dillingerovy dny

Toland John - Dillingerovy dny

  • Brožovaná
  • Počet stran 274
  • Rok vydání 1994

nakl. Laguna, 1994, brožovaná, 274 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kolárová Jaromíra - Veronika prostě Nika

Kolárová Jaromíra - Veronika prostě Nika

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 118
  • Rok vydání 1994

nakl. Futura, 1994, vázaná, lamino, 118 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stout Rex - Zmije hraje golf

Stout Rex - Zmije hraje golf

  • Brožovaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1994

nakl. BB art, 1994, první vydání brožovaná, 207 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hammesfahrová Petra - Tichý pan Genardy

Hammesfahrová Petra - Tichý pan Genardy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 1994

nakl. Ikar, 1994, vázaná, lamino, s obálkou, 238 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stoupenci plamene - Morrell, David,Janáček, Zbyněk,Chovancová, Božena

Stoupenci plamene - Morrell, David,Janáček, Zbyněk,Chovancová, Božena

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Morrell, David,Janáček, Zbyněk,Chovancová, Božena. Vydavatel: OSNA 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rekviem - McClure, Ken,PošustováMenšíková, Stanislava,Drobná, Hana

Rekviem - McClure, Ken,PošustováMenšíková, Stanislava,Drobná, Hana

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: McClure, Ken,PošustováMenšíková, Stanislava,Drobná, Hana. Vydavatel: Columbus 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

37 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Marnivost umírá jen stěží - Romány o zločinu - Ruth Rendell

Marnivost umírá jen stěží - Romány o zločinu - Ruth Rendell

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Ruth Rendell. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tiše zemřeš, nepromluvíš - Roman Cílek

Tiše zemřeš, nepromluvíš - Roman Cílek

  • Čeština
  • Počet stran 137
  • Rok vydání 1994

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Impreso Plus 1994. Použitá kniha. Počet stran: 137. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mein ist die Rache - Elizabeth George

Mein ist die Rache - Elizabeth George

  • Rok vydání 1994

Autoři: Elizabeth George. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlatá horečka - George Goodchild

Zlatá horečka - George Goodchild

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1994

Autoři: George Goodchild. Vydavatel: Návrat domů 1994 . Použitá kniha. Počet stran: 228. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt má jméno Doon - Rendell, Ruth,Slavík, Ivan,Merhautová, Milada

Smrt má jméno Doon - Rendell, Ruth,Slavík, Ivan,Merhautová, Milada

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Rendell, Ruth,Slavík, Ivan,Merhautová, Milada. Vydavatel: Mht 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Postrach v bielom plášti - Evelyn Marshová

Postrach v bielom plášti - Evelyn Marshová

  • Počet stran 169
  • Rok vydání 1994

Autoři: Evelyn Marshová. Vydavatel: Allegro 1994. Použitá kniha. Počet stran: 169. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Longfellow Pamela - Čínské blues

Longfellow Pamela - Čínské blues

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 1994

nakl. Šulc a spol., 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 464 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Mary, Mary

McBain Ed - Mary, Mary

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1994

nakl. Český spisovatel, 1994, 1. vydání, brožovaná, 288 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Malpass Eric - Ranní ptáček

Malpass Eric - Ranní ptáček

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, první vydání, vázaná, lamino, 138 stran, výborný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schiraldi Vittorio - Ruku líbám

Schiraldi Vittorio - Ruku líbám

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1994

nakl. Futura, 1994 brožovaná, 144 stran velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Higgins Jack - Útes Thunder Point

Higgins Jack - Útes Thunder Point

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, první vydání vázaná, 256 stran dobrý stav, flíčky na ořízce…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brentová Madeleine - Ostříží panství

Brentová Madeleine - Ostříží panství

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1994

nakl. Knižní klub, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Higgins Jack - Krvavá cesta

Higgins Jack - Krvavá cesta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 165
  • Rok vydání 1994

nakl. Ivo Železný, 1994, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 165 stran, velmi pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vergés Jacques - Krvelačné bestie

Vergés Jacques - Krvelačné bestie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1994

nakl. Art Press servis, 1994, 1. vydání, vázaná, lamino, 214 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ bázlivé tanečnice - Erle Stanley Gardner

Případ bázlivé tanečnice - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Erle Stanley Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pokrevní svazky - Sheldon, Sidney,Dufek, Pavel

Pokrevní svazky - Sheldon, Sidney,Dufek, Pavel

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Sheldon, Sidney,Dufek, Pavel. Vydavatel: Knižní klub 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mys hrůzy - John Dann MacDonald

Mys hrůzy - John Dann MacDonald

  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1994

Autoři: John Dann MacDonald. Vydavatel: Ssp 1994. Použitá kniha. Počet stran: 173. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zamrazení - Ross Macdonald

Zamrazení - Ross Macdonald

  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1994

Autoři: Ross Macdonald. Vydavatel: M&G 1994. Použitá kniha. Počet stran: 252. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Splátka krví - Elizabeth George

Splátka krví - Elizabeth George

  • Čeština
  • Počet stran 284
  • Rok vydání 1994

Autoři: Elizabeth George. Vydavatel: Knižní klub 1994. Použitá kniha. Počet stran: 284. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Perry Mason & paličatá slečna - Gardner, Erle Stanley,Houba, Michal,Bartl, Otakar

Perry Mason & paličatá slečna - Gardner, Erle Stanley,Houba, Michal,Bartl, Otakar

  • Čeština
  • Rok vydání 1994

Autoři: Gardner, Erle Stanley,Houba, Michal,Bartl, Otakar. Vydavatel: Naše vojsko 1994. Použitá kniha. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nouzové přistání - Milada Večeřová

Nouzové přistání - Milada Večeřová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 1994

Autoři: Milada Večeřová. Vydavatel: LIKA KLUB 1994 . Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ďábelský kolotoč a další kriminální příběhy - Špirhanzl Radslav

Ďábelský kolotoč a další kriminální příběhy - Špirhanzl Radslav

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1994

Autoři: Špirhanzl Radslav. Vydavatel: Magnet Press (ČR) 1994. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Adamsová, Stadiem - Nahý Hollywood: Madam 90210

Adamsová, Stadiem - Nahý Hollywood: Madam 90210

  • Počet stran 285
  • Rok vydání 1994

nakl. Cesty, 1994, pevná vazba, s obálkou, 285 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie