Hlavní obsah stránky

Orion Grande lívanečník černý 27 cm

  • Orion Grande lívanečník černý 27 cm
Orion Grande lívanečník černý 27 cm

Pánev Orion Grande vám dokonale usnadní přípravu lívanců, volských ok i bramboráčků. Odlévaná masivní pánev je opatřena sníženým okrajem a rozdělena na 7 sekcí o průměru 8 cm.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOrion

Popis

Pánev Orion Grande vám dokonale usnadní přípravu lívanců, volských ok i bramboráčků. Odlévaná masivní pánev je opatřena sníženým okrajem a rozdělena na 7 sekcí o průměru 8 cm. Vyrobená je z kvalitního hliníku a doplněná o nepřilnavý povrch Pfluon Granit, který zamezí připalování pokrmů a umožní vaření jen s minimem tuku. Komfortní používání zajistí plastové držadlo a určitě oceníte také možnost používat pánev na všech typech ohřevů. Na konci držadla je umístěné praktické očko, s jehož pomocí ji lze zavěsit na kuchyňskou linku.

Parametry

Typ pánvena lívance
Průměr27 cm
Vhodná do troubyne
Materiál pánvehliník
Indukceano
Sadane

Články k tématu

Domácnost a zahradaJaké nádobí na indukci? Poradíme vám!

Blížící se Vánoce jsou spojené s přípravou dobrého jídla, kterou je dobré si co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit. Pokud máte v plánu si v blízké době pořídit sporák s indukční deskou, budete…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Pánve Orion

Všechny pánve Orion