Hlavní obsah stránky

Dellinger Samurai Professional Damascus VG-10 SXLK-HP8 20 cm černý

  • kuchyňský nůž Dellinger Samurai Professional Damascus VG-10 SXLK-HP8 20 cm černý
kuchyňský nůž Dellinger Samurai Professional Damascus VG-10 SXLK-HP8 20 cm černý

Dellinger Samurai Professional Damascus VG-10 SXLK-HP8 je robustní, velmi ostrý a těžký japonský nůž z damascénské oceli s působivým designem. Hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDellinger

Popis

Dellinger Samurai Professional Damascus VG-10 SXLK-HP8 je robustní, velmi ostrý a těžký japonský nůž z damascénské oceli s působivým designem. Hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento nůž japonského tvaru problémem. Díky výše položenému hrotu je též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů. Dlouhá čepel a rukojeť západního stylu poskytuje tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení. Celková délka nože je 315 mm a hmotnost činí 238 g.

Parametry

Materiál čepeleocel
Elektrickýne
Blokne
Produktové čísloSXLK-HP8
Délka ostří20 cm
Sadane
Počet kusů v sadě1

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Kuchyňské nože Dellinger