kvalitní,,splnil naše očekávání, nic nebylo poškozeno
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Služba byla velmi profesionálně zajištěna.
Doba dodani trva to kdyz to je na sklade
rychlost
nedobrý montážní návod
Rychlost dodání na jedničku. Navíc křeslo je opravdu královské! Poctivé provedení, krásná látka. Bylo třeba jen přimontovat nožičky (jednoduché přišroubování - žádné klínky, lepidla, samostatné šroubečky,...)
zboží stále nemám
Jednani s lidmi který tam pracuji
Objednáte si něco a do dvou dnů chtěj zálohu a když to nestihnete zaplatit stornuji to naco ta záloha když si to člověk bude chtít koupit tak si to koupí a zaplatí až při předání to se mi nelibi
Od 27.2 cekam stale na zboží
Spolehlivost, kvalita materialu
Délka dodaní
krátká čekací doba
Rychle dodání
rychlost
nemohu nic pochválit
výběr sedačky dle obrázku v žádném případě neodpovídalo skutečnosti, sedačka s opěrnými polštáři, polštáře na obrázku vypnuté foremné, ale skutečnost, špatná výplň a kostrbaté tím pádem nevzhledné (sedačka karibik) , při řešení reklamace, absolutně nevstřícný přístup. Snažili se nám donutit abychom vrátili na své náklady zboží, místo aby to reklamovali.
Již máme zkušenost a budem volit jinou firmu a kvalitní nábytek. Zakoupili jsme i policovou knihovnu, materiál nekvalitní( také jsme reklamovali)
Rychle jednání
Záloha poslána, obchod se dva týdny neozval. Jen automatická odpověď o přijetí objednávky.
Rychlé doručení, kvalita odpovídá ceně
Rychlost a příjemné jednání
rychlost vyřízení objednávky
Čekám objednávku
Už zaplatím záloha
Rychlost
