Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

287 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Sedačka je pěkná

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

jsme spokojeni s kvalitou

dlouhé čekací doby a nepřehledné montážní plánky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Jednoduché nakupování.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Celý obchod proběhl rychle a bez závad.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Doba dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlé vyřízení objednávky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

V objednávce stalo dodání do 7 dnů a stále nic.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží nebylo kompletní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

super přístup pracovníků, vše vysvětlili a pomohli naložit

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Výběr, super ceny

Původně měl stůl přijít do dvou měsíců. Po zaplacení jsem se ptala na infocentru, kde mi řekli, že dorazí v srpnu (cca půl roku po objednávce).

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

řidiče který byl ochotný

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost a ochota

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

reklamační systém a kvalita výrobku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nikdo se mi doposud neozval, kdy sedačka dorazí, i přes uhrazení zálohy!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Kvalitní komunikace a dobré zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Rychlost dodání.

Komunikace po dodání výrobku. Sedačka v ceně 23 000 Kč byla poškozená. Navržená kompenzace 300 Kč s odůvodněním, že se nejedná o pohledovou část sedačky (což bohužel není úplně pravda, protože máme sedačku v prostoru a částečně je poškození vidět).Nikdo si přece nekoupí poškozenou věc, i kdyby poškození nebylo na první pohled vidět! Další variantou je také zaslání zpět na vlastní náklady a posouzení. Samozřejmě kvalitně zabaleno a na paletě. Jak už psal někdo přede mnou - sedačka není malé rádio. Takto a tady už bych gauč nikdy nekupovala.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje