Sedačka je pěkná
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
jsme spokojeni s kvalitou
dlouhé čekací doby a nepřehledné montážní plánky
Jednoduché nakupování.
Celý obchod proběhl rychle a bez závad.
Rychlost dodání zboží
Rychlost dodání zboží
Doba dodani
Rychlé vyřízení objednávky.
V objednávce stalo dodání do 7 dnů a stále nic.
Zboží nebylo kompletní
super přístup pracovníků, vše vysvětlili a pomohli naložit
Rychlost dodání
Výběr, super ceny
Původně měl stůl přijít do dvou měsíců. Po zaplacení jsem se ptala na infocentru, kde mi řekli, že dorazí v srpnu (cca půl roku po objednávce).
řidiče který byl ochotný
Rychlost a ochota
reklamační systém a kvalita výrobku.
Nikdo se mi doposud neozval, kdy sedačka dorazí, i přes uhrazení zálohy!
Kvalitní komunikace a dobré zboží
Rychlost dodání.
Komunikace po dodání výrobku.
Sedačka v ceně 23 000 Kč byla poškozená. Navržená kompenzace 300 Kč s odůvodněním, že se nejedná o pohledovou část sedačky (což bohužel není úplně pravda, protože máme sedačku v prostoru a částečně je poškození vidět).Nikdo si přece nekoupí poškozenou věc, i kdyby poškození nebylo na první pohled vidět! Další variantou je také zaslání zpět na vlastní náklady a posouzení. Samozřejmě kvalitně zabaleno a na paletě. Jak už psal někdo přede mnou - sedačka není malé rádio. Takto a tady už bych gauč nikdy nekupovala.
rychlost
