kvalita,rychlost dodání
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hrozně dlouhé dodací lhůty
Vůbec nic. Velká neochota.
Všechno. Nelze se dovolat na info linku a dodnes nemám objednávku ani peníze.A nikdo nekomunikuje.
Moc hezká a kvalitní sedačka,mohu doporučit .
Rychlé jednání, snadná domluva
Děčata
Rychlost dodání
U sedací soupravy jeden zahlavnik nedrží
Doba dodání
vstřícnost a rychlost
rychle dodani
kvalita
Velký výběr , dobrá cena.
Pomalé dodání, žádné info o zpoždění či podobně.
rychlost
bez jakehokoli návodu kam namontovat nožičky
Dopravu
uchycení poličky nad šuplíky bylo potřeba upravit.
komunikace a jednání prodejce, kvalita zabalení mnohem lepší než jinde, kvalita samotného produktu včetě podrobného návodu, bezproblémový dovoz
Celkem bohatá nabídka.
Naprosto neprofesionální doprava. Den dopředu mi bylo telefonicky slíbeno, že řidič se ozve hodinu před příjezdem. Ozval se však s tím, že za čtyři minuty dorazí! Byl jsem předem upozorněn, že platba je možná pouze v hotovosti. Hotovost jsem měl, ale při platbě mi bylo řidičem řečeno, že nemá nazpět. Nikdo mě neupozornil, že hotovost musí být přesně na korunu. Kdyby to nebylo firemní auto ?.....
Vstřícnost obchodu při změně objednávky,jedno zbozi z objednavky zruseno a jine pridano po 2 tydnech od objednavky.
Zbozi po mesici zatim nedorazilo,ale pohovka nebyla skladem a dodani bylo uvedeno 42 pracovnich dni,takze se nezlobim a pocitam s delsi dodaci lhutou.
Zboží odpovídá nabídkové inzerci.
Že po složení zálohy jsem po týdnu musela sama zjišťovat kdy bude zboží dodané.
Rychlost dodání ( do 20 dnů)
