Komunikace obchodu byla nadstardartní, volali při jakékoliv změně ve stavu objednávky a odpovědi na mě dotazy vyřídili obratem.
Zboží dorazilo v pořádku a dopravce několikrát upozorňoval, ať si vše pořádně zkontrolujeme, než zásilku převezmeme
Skříňky byly lehce smontovatelné a žádná část nechyběla
Horší kvalita nábytku - dřevotříska že které se při zašroubovávání vrutu odlupovala barva. To se ale dalo čekat vzhledem k námi vybraném levnějším nábytku, naštěstí odlouplá barva je na místech, která nejsou vidět.
Delší doba dodání - 7 dnů ale eshop na to na svých stránkách upozorňuje
