Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

287 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Komunikace obchodu byla nadstardartní, volali při jakékoliv změně ve stavu objednávky a odpovědi na mě dotazy vyřídili obratem. Zboží dorazilo v pořádku a dopravce několikrát upozorňoval, ať si vše pořádně zkontrolujeme, než zásilku převezmeme Skříňky byly lehce smontovatelné a žádná část nechyběla

Horší kvalita nábytku - dřevotříska že které se při zašroubovávání vrutu odlupovala barva. To se ale dalo čekat vzhledem k námi vybraném levnějším nábytku, naštěstí odlouplá barva je na místech, která nejsou vidět. Delší doba dodání - 7 dnů ale eshop na to na svých stránkách upozorňuje

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Přístup řidiče, velmi ochotný mladý muž

Sedací souprava dodána v hroznem stavu, celá od pilin a vatelinu, nešlo ani vysavačem vysat, čištěním jste strávili čtyři hodiny

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Nikdo se ani neobtěžoval mě informovat jak to vypadá s objednávkou

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Dostal jsem to, co jsem si objednal a dokonce neponičené.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Velký výběr

Dlouhá doba na naskladnění zboží, stále čekám.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Všechno....veškerý přístup. Jsme spokojeni.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Celkem dobre info ...o objednávce a potvrzení platby zálohy na obj.zbozi....dale před dodanim zboží možnost tel.spojeni s dopravcem.

Na malé zboží ......není sběrné místo a možnost přebrat jako dobírku a platit Kartou.....platby pouze hotově při převzetí zboží ????!!!!! Celý den čekat na Zboží s oznámením jedné hodiny předem.....mám čerpat dovolenou ???

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Zbozi jeste nedorazilo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Všechno! Komunikace, doba dodání, kterou jste nesplnili (42 prac. dnu) návod na sedacku nepřehledny, plno věcí v plánku chybělo! Dopravce nas chtel nechat tahat sedacku 100m od bydliště od hlavni silnice. Nedoporučuji Vás vůbec nikomu!!! Uz nikdy vic, ztráta peněz!!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Bohužel objednávka ještě nebyla doručena.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

pozdní dodání, u židle chybí kolečka

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

kvalitu výrobku

dost složité se do obchodu dovolat

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

zboží ještě nedorazilo, bylo uvedeno 7 až 10 dnů . Je to už více jak 10 dnů a zboží nikde

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Zatím níc, sedačka ještě nedorazila.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

dobrá komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Nedoporučuji obchod

Špatná komunikace,nic jsem si u Vás nekoupila.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod, ale...

Zboží stále nedorazilo

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 5 lety
Doporučuji obchod

Pěkná sedačka, barva odpovídá obrázkům.

Je trošku tvrdší, než bych potřebovala.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje