Rychlost (zboží dorazilo do 5 pracovních dní)
Ochota (slečna na infolince vše vysvětlila)
Dostupnost (nábytek celkově v této době jakoby zmizel na x týdnů dopředu)
Cena
Docela mě zaráží negativní hodnocení, které se objevují, ale chápu, že lidé, kteří měli jakýkoliv problém to musí vyhlásit do světa, než ti, kteří byli spokojeni, a že se negativní recenze píšou sami (tak snad má recenze někomu pomůže).
Po telefonickém hovoru & ověření jsem zboží objednal a to dorazilo do 5 pracovních dní úplně bez problému, o každém kroku jsem byl informován. Rychlé, levné, dostupné a vše v naprostém pořádku! Ostatní e-shopy se můžou jen učit.
Nic mě momentálně nenapadá
