Stůl je hezký, vypadá i bytelně, díky dobrý.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Moc spokojená
Dodržení dodací lhůty.
Zboží skladem dodání 7-10dni a je to 3 týdny a stále nedorazilo
Stále na zboží čekám
Nakoupila jsem před 30ti dny a zboží mi stále nebylo doručeno. V tomto období mi přišel jeden informativní email o tom, že zboží není stále na skladě a druhý (na můj dotaz), ve kterém rozhodně nezazněla žádná omluva , pouze suchá informace o dalším zpoždění.
Zboží ještě nedorazilo zálohu jsem zaplatila nedali vědět
Rychlost dodání,komoda krásná
Na jednom šuplíku jsou o 1/2cm špatně vyvrtané dírky,snad se podaří rozebrat,ale lepidlo drží
Rychlost dodání zboží, velmi milou komunikaci
Nic nechybelo
Rychlé,pohodové vse
Dlouhá doba výroby a dodání zboží
Sedacka a jidelni stul s zidlemi dorazily rychle a v poradku. Navic personal byl velmi sympaticky a ochotny a pomohli nam vse odnest az do obyvaku.
zboží je na dlouhé cestě-/10-20týdnů/tak pochválit zatím nemohu nevím v jakém stavu obj.bude...
dlouhá čekaci dodací doba i když zboží skoro za 11tisíc zaplacené ihned pri objednávce ,čekání 10-20týdnů???a to nevím v jakém stavu obj.bude... ještě potřebuji další nabytek ,ale ...
Nabídku jinde nepritomneho zboží
Ještě nedorazilo
Zboží stále nedorazilo a to je měsíc zaplacené!
Úplně všechno.Katastrofa!
Rychlost dodání, komunikace prodejce
PC stůl- předvrtané otvory nebyly dostatečně velké, takže při zašroubovaní to okolo otvoru popraskalo a odloupala se "barva". A ač jsem složila bezpočet nábytku, tak tento návod byl...rekněme nepřesný
velky vyběr zboží
Kvalitu zboží. Komunikaci s prodejcem.
