Hlavička stránky
Logo obchodu EU-nabytek.cz

EU-nabytek.cz

86 % spokojených zákazníků

292 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 4 956 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dlouhá čekací doba na zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Jeste sedacku nemam, stale cekam az ji vyrobi a daji me vedet

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé jednání a vyřízení objednávky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Komunikace s obchodem, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Komunikace obchodu, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Lukas před 3 lety
Nedoporučuji obchod

V půlce prosince objednáno a zaplacená záloha. Doba dodání psali cca měsíc. Dá se pochopit že nastane nějaká komplikace s materiálem nebo něco podobného ale jsou to více jak 3 měsíce a stále nic a ani žádný mail nebo telefonát že bude zpoždění.. tak jsem volal v čem je problém a odpověď byla že ten den mají zrovna dovoz zboží a dají mi hned vědět mailem jestli to přišlo nebo ne a pochopitelně opět nic takže doufám že se jednou dočkám když už mi přišlo X mailu jak jsem spokojený s dodáním. vyjimecne jsem se unáhlil s objednáním než jsem si přečetl recenze pac se mi zboží opravdu líbilo tak jsem rovnou objednal. Takovou chybu už neudělám a rozhodně ne v tomhle obchodě

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlost a kvalitu

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlé dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jiří Kotlánpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Zboží objednáno 5.1.2023, zaplacena záloha 20% 6.1.2023. Informace, že zboží bude dodáno do 40ti pracovních dní. 3x urgováno, stále zboží nemám, dají vědět.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Stále se čeká na zboží 49 dní od platby.

Komunikace mizerná,paní mi řekla, že se musi spojit s dodavatelem a že pošle pak zprávu.Tak jsem tedy zvědavá jak to dají do pořádku.Zboži nikde nelze hodnotit jen čekat.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

přístup společnosti při objednávce

prakticky nulová informovanost o vývoji situace s objednávkou

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

rychlost a komunikaci

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

včasné dodání, zabalení zboží, kvalita

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlá komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Profesionální přístup

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Dodání zboží trvá, do dnes ještě nepřišlo.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod, ale...

Dobrá komunikace, rychlost dodání.

Barva - všechny drobečky jsou vidět. Ale hodí se k nábytku i koberci. Byl to můj výběr, to není kritika. Ale po jedné návštěvě vnoúčat je již roztržená zadní část pohovky, musíme tedy udělat změnu a přesunout ji ke zdi pokoje.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Co mám chválit, když jsem dosud neobdržela objednané zboží

Kontakt s dodavatelm

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Nedoporučuji obchod

Objednala jsem si sedačku hnědou světlehnědou ..dorazila v barvě pouze šedá barva... A zjistili jsme že nám chybí šrouby takže jí nemůžeme smontovat..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 3 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání.komunikace.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Vlastní přeprava

Kontaktní údaje