Dlouhá čekací doba na zboží
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Jeste sedacku nemam, stale cekam az ji vyrobi a daji me vedet
Rychlé jednání a vyřízení objednávky.
Komunikace s obchodem, rychlost dodání
Komunikace obchodu, rychlost dodání
V půlce prosince objednáno a zaplacená záloha. Doba dodání psali cca měsíc. Dá se pochopit že nastane nějaká komplikace s materiálem nebo něco podobného ale jsou to více jak 3 měsíce a stále nic a ani žádný mail nebo telefonát že bude zpoždění.. tak jsem volal v čem je problém a odpověď byla že ten den mají zrovna dovoz zboží a dají mi hned vědět mailem jestli to přišlo nebo ne a pochopitelně opět nic takže doufám že se jednou dočkám když už mi přišlo X mailu jak jsem spokojený s dodáním. vyjimecne jsem se unáhlil s objednáním než jsem si přečetl recenze pac se mi zboží opravdu líbilo tak jsem rovnou objednal. Takovou chybu už neudělám a rozhodně ne v tomhle obchodě
rychlost a kvalitu
Rychlé dodání
Zboží objednáno 5.1.2023, zaplacena záloha 20% 6.1.2023. Informace, že zboží bude dodáno do 40ti pracovních dní. 3x urgováno, stále zboží nemám, dají vědět.
Stále se čeká na zboží 49 dní od platby.
Komunikace mizerná,paní mi řekla, že se musi spojit s dodavatelem a že pošle pak zprávu.Tak jsem tedy zvědavá jak to dají do pořádku.Zboži nikde nelze hodnotit jen čekat.
přístup společnosti při objednávce
prakticky nulová informovanost o vývoji situace s objednávkou
rychlost a komunikaci
včasné dodání, zabalení zboží, kvalita
Rychlá komunikace
Profesionální přístup
Dodání zboží trvá, do dnes ještě nepřišlo.
Dobrá komunikace, rychlost dodání.
Barva - všechny drobečky jsou vidět. Ale hodí se k nábytku i koberci. Byl to můj výběr, to není kritika.
Ale po jedné návštěvě vnoúčat je již roztržená zadní část pohovky, musíme tedy udělat změnu a přesunout ji ke zdi pokoje.
Co mám chválit, když jsem dosud neobdržela objednané zboží
Kontakt s dodavatelm
Objednala jsem si sedačku hnědou světlehnědou ..dorazila v barvě pouze šedá barva... A zjistili jsme že nám chybí šrouby takže jí nemůžeme smontovat..
Rychlost dodání.komunikace.
