Seznam.cz

Nejlepší vířivky pro rok 2023: Které modely vám přinesou zasloužený relax?

Muž ve vířivce
Zdroj: Pexels.com
petr-pohudka
Petr Pohůdka před 1 rokem

Relaxace po náročném týdnu nebo romantický večer s drahou polovičkou? Vířivka se doma rozhodně neztratí. Dnes si ji navíc pořídíte v podstatě kamkoliv –⁠ prodejci nabízí vnitřní i venkovní modely v mnoha provedeních. Na co se při výběru zaměřit a jaké vířivky by neměly uniknout vaší pozornosti?

Aktualizováno 25. 4. 2023

TOP 7 vířivek

Porovnat parametry
Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458
1.
top

Pro náročné uživatele

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

od  

Pokud jste ochotni si za prvotřídní relax připlatit, zvažte pořízení vířivky Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458. V pevné a odolné konstrukci si naráz odpočinou až 4 lidé. Nechybí regulace teploty, Hard Water System proti vodnímu kameni či technologie Hydro Aeration, která zlepšuje účinnost filtrace. Vítanou vychytávkou je ovládání přes mobilní aplikaci. Vytknout lze snad jen složitější instalaci.

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025
2.
top

Pro větší skupinu

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

od  

Potřebujete vířivku pro větší počet osob? Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025 s objemem 1123 litrů pojme až 7 dospělých. Díky povedenému designu s imitací dřeva poslouží vířivka i jako vkusný doplněk, a to jak na zahradě, tak v interiéru. Technologie Freeze Guard zabraňuje zamrznutí vody. Vířivku tedy můžete nechat bez obav v provozu po celý rok. Vzhledem k množství příslušenství v balení překvapí absence podložky.

Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit
3.
top

Řešení pro dva

Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

od  

Nafukovací vířivka Belatrix Mountine 120 PH050012 představuje ideální řešení pro 1–2 osoby. I přes menší objem byl model opatřen 130 tryskami. Díky oválnému tvaru a kompaktním rozměrům se vám vířivka vejde i do menších prostorů. Praktické zkosení rohů vytváří pohodlnou opěrnou plochu. K nevýhodám patří relativně častá výměna filtru. Některým uživatelům nemusí vyhovovat netradiční tmavé provedení.

NetSpa Octopus
4.
top

Pevná vířivka

NetSpa Octopus

od  

Nechcete nafukovací model a poohlížíte se spíše v kategorii pevných vířivek? Vsaďte na NetSpa Octopus. Přestože se jedná o pevnou vířivku, její instalace vám nezabere více než 15 minut. Do vany s objemem 1000 litrů se najednou vejdou 4 dospělí a 2 děti. Vnější potah z textilního PVC připomíná ratan – vzhledem tak vířivka bez problémů zapadne na zahradu či terasu. Na zimní využití ale hledejte jiné vířivky, provoz je možný až od 5 °C.

Marimex Simple Spa Bubble 11400246
5.
top

Chytrá koupě

Marimex Simple Spa Bubble 11400246

od  

Hledáte kvalitní nafukovací vířivku za přijatelnou cenu? Pokud vám stačí kapacita pro 4 osoby, Marimex Simple Spa Bubble 11400246 bude správnou volbou. Nafouknutí i vyfouknutí je velice jednoduché a nezabere vám více než pár minut. Dlouhou životnost a odolnost zajišťuje konstrukce I-Beam. Na přehledném ovládacím panelu si nastavíte teplotu podle svého gusta. Ohřev vody by ale mohl být rychlejší.

Belatrix Luxury 125
6.
top

Poměr cena/výkon

Belatrix Luxury 125

od  

Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125 svými parametry nijak nevybočuje, nicméně v celkovém součtu nabízí skvělý poměr cena/výkon. Za nadstandardní se dá označit počet trysek, nechybí integrovaný ovládací panel a nezklame ani zpracování, u něhož výrobce vsadil na PVC a vulkanizovanou kůži. Do vířivky se najednou vejdou až 4 osoby, ale při plné kapacitě již vnitřní prostor působí stísněně.

Hanscraft Net Spa Bohemian 111209
7.
top

Do 10 tisíc korun

Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

od  

Vířivky nejsou nejlevnější a najít solidní model do 10 tisíc korun bývá složité. Hanscraft NetSpa Bohemian 111209 tvoří výjimku. Vzhledem k ceně nemůžete čekat, že bude vše perfektní, ale za čtyřmístnou částku získáte poměrně odolnou vířivku, do které se vejde celá rodina. Bohužel se nevyhnete drobným dodatečným nákladům – v balení chybí obvyklé příslušenství.

Jakou vířivku hledáte?

V rámci vířivek dnes narazíte na zcela rozdílné produkty. Pevné modely pro 6 a více osob toho mají jen pramálo společného s malými nafukovacími vířivkami pro dva. Proto je důležité, abyste si na začátku výběru udělali alespoň hrubou představu o tom, jak by měla vířivka vypadat.

 • Kolik osob by se do ní mělo vejít?
 • Kam ji chcete umístit? Dovnitř, nebo ven?
 • Vyžaduje daný prostor specifický tvar vířivky?
 • Plánujete vířivku přesouvat?
 • Kolik jste ochotni zaplatit za pořízení a provoz vířivky?

Rozdělení vířivek podle konstrukce

Nejobecnější rozdělení vířivek vychází z typu konstrukce. Setkáte se s dvěma základními typy.

Pevné vířivky

Vířivky s pevnou konstrukcí. Mohou být zapuštěné do země, nebo volně stojící. U pevných vířivek musíte počítat se složitější instalací a vyšší pořizovací cenou. Tyto nevýhody se vám vykompenzují dlouhou životností, kvalitnějším zpracováním a většinou také elegantním vzhledem. Vířivky lze snáze doplnit o další příslušenství, například stolek či panel s rádiem.

Pevná vířivka v interiéru
Zdroj: Pexels.com
Pevné vířivky se pyšní dlouhou životností, ale oproti nafukovacím modelům jsou mnohem dražší.

Nafukovací vířivky

Nafukovací vířivka představuje mnohem levnější variantu. Kromě ceny vás potěší i jednoduchá instalace a možnost přemístění. Nejsou zapotřebí žádné stavební úpravy, vířivku zkrátka jen nafouknete a naplníte vodou. K nevýhodám patří nižší životnost a zpravidla méně kvalitní filtrace.

Rozdělení vířivek podle počtu osob

Další velmi časté dělení zohledňuje kapacitu vířivky. Kromě velikosti vany tento aspekt úzce souvisí s rozvržením sedacích ploch. Přestože se dnes vyrábí modely pro rozličný počet osob, následující typy dominují.

 • Vířivka pro dva: Nejmenší a cenově nejdostupnější vířivky. Objem vany se standardně pohybuje od 600 do 800 litrů. Sedátka budou umístěna vedle sebe, případně naproti sobě.
 • Vířivka pro 4 osoby: Nejrozšířenější typ vířivek, proto máte na výběr z velkého množství modelů. Objem vany obvykle činí 800–1000 litrů. Před koupí se vždy ujistěte, zda jsou čtyřmi osobami myšleni čtyři dospělí. Některé vířivky počítají s dvěma dospělými a dvěma dětmi. Tomuto rozložení odpovídají i sedací plochy.
 • Vířivka pro 6 a více osob: Největší varianta v rámci běžných typů. Objem vany se pohybuje od 1000 do 1400 litrů. S velikostí rostou také nároky na volný prostor kolem vířivky, především kvůli manipulaci s krytem. Obecně se doporučuje alespoň metr z každé strany. Větší vířivky budou pochopitelně i dražší.

Další typy vířivek

Vířivky lze rozdělit ještě podle dalších kritérií. Poměrně často uvidíte dělení na vnitřní (interiérové) a venkovní vířivky. Rozdíly mezi oběma kategoriemi nejsou nijak zásadní, řadu modelů využijete jak uvnitř, tak venku. Odlišnosti se většinou týkají použitých materiálů. Další typ představují mobilní vířivky. Ty můžete snadno přesouvat, nezřídka právě i mezi venkovním a vnitřním prostředím.

Výčet zdaleka není konečný. V nabídce prodejců narazíte na další specifické druhy, například na koupací sudy. Tyto dřevěné kádě mohou být opatřeny tryskami. V takovém případě se z nich stanou netradiční, ale velmi elegantní vířivky.

Co při výběru vířivky neopomenout

Výběr vířivek se vám zúží již tím, že si zvolíte pevný, nebo nafukovací typ a ujasníte si, kolik osob má vana pojmout. S dalším rozhodováním vám pomohou dílčí parametry a vlastnosti vířivek. Na jaké byste se měli zaměřit?

Tvar

Tvar vířivky pro vás bude klíčový zejména v situaci, kdy pracujete s omezeným prostorem. Rozšířený je především kruhový a oválný tvar spolu se čtvercem. Velké vířivky se často vyrábí jako osmiúhelník. Nedá se říct, že by některý z tvarů byl lepší a jiný horší – záleží na vašich preferencích. Počítejte ale s tím, že tvar vířivky zásadně ovlivňuje další důležité aspekty, mimo jiné vnitřní rozložení či umístění sedacích ploch a trysek.

Čtvercová vířivka
Zdroj: Unsplash.com
Čtvercový tvar patří spolu s tím kruhovým a osmiúhelníkovým k těm nejrozšířenějším.

Trysky

U trysek ještě zůstaneme. Právě tato součást odlišuje vířivky od bazénů. Trysky se dají rozdělit do dvou hlavních skupin na vodní a vzduchové.

 • Vodní trysky: Starají se o uvolnění svalů. Podle vytvářeného proudu se dále dělí na několik typů. Setkáte se například s přímými, pulzními nebo rotačními tryskami.
 • Vzduchové trysky: Vytváří ve vířivce bubliny, které vaši pokožku povrchově masírují.

Počet trysek se u vířivek pohybuje okolo stovky. Dražší modely jich mají až dvojnásobek. Zjednodušeně se dá říct, že čím větší počet trysek, tím lépe. Nejde však o jediný faktor, na který byste se měli zaměřit. Ideální je, když vířivka kombinuje různé typy trysek. Nezapomeňte si zkontrolovat, zda máte možnost regulovat výkon trysek a jakým způsobem k regulaci případně dochází.

Materiál

Pevné vířivky se vyrábí převážně z akrylu či podobných syntetických materiálů. Navrch se aplikuje obkladová vrstva, která zvyšuje odolnost, a navíc působí lépe z hlediska designu. K obložení se používá například dřevo nebo plast.

Nafukovací vířivka je z pohledu materiálů pochopitelně zcela odlišná. Důraz se klade hlavně na pružnost a nízkou hmotnost. Zároveň ale musí být zajištěna dostatečná odolnost. Nejčastěji se používají různé formy PVC.

 • Laminované PVC: Skládá se ze dvou vrstev těžkého PVC a síťoviny či textilu mezi nimi. U novějších vířivek může svrchní vrstva PVC obsahovat ochranu proti UV záření, ale nemusí to být pravidlem.
 • RhinoTech: Velmi rozšířený materiál, někdy označovaný jako Premium PVC. Je tvořen z více vrstev – kromě PVC uvnitř najdete výztuhy či laminátové tkaniny. Ochrana proti UV záření bývá samozřejmostí. V porovnání s laminovaným PVC vykazuje RhinoTech vyšší odolnost a lépe si poradí i s nízkými teplotami.
 • I-Beam: Méně rozšířený systém, který jako vnitřní výztuhy využívá vzduchové komory.

Filtrace

Filtrace má za úkol udržet kvalitu vody ve vířivce. Měla by být schopna přefiltrovat veškerou vodu ve vaně zhruba za jednu hodinu. Špičkové filtrace to během tohoto intervalu zvládnou i dvakrát. Existují dva základní typy filtrace.

 • Kartušová filtrace: Dominantní varianta. Je levnější, ale náchylnější k poruchám a kvůli výměně filtru rovněž náročnější na údržbu.
 • Písková filtrace: Dražší systém, který znáte z klasických bazénů. Dokáže vyčistit větší množství vody. Písková filtrace vám ušetří starosti s údržbou, písek stačí vyměnit jednou za 2–3 roky.

Příslušenství

Doplňky a příslušenství vám zpříjemní užívání vířivky. Někdy mohou být rovnou součástí balení. Jaké příslušenství přijde vhod?

 • Termokryt: Neměl by chybět u žádné vířivky. Jedná se o plachtu, která vanu zakryje v době, kdy ji nepoužíváte. Termokryt zabraňuje vniknutí nečistot a pomáhá udržet teplotu vody.
 • Podložka: Chrání vířivku před poškozením a chladem od země. Zároveň vyrovná drobné nerovnosti povrchu.
 • Schůdky: Zajišťují pohodlný vstup i výstup.
 • Síťka: Slouží k vylovení nečistot zejména z hladiny.
 • Vysavač: Díky vysavači odstraníte nečistoty i ze dna vířivky.
 • Přípravky na udržování pH: Chemické prostředky, jež vám pomohou udržovat pH vody v doporučených hodnotách, tj. mezi 6,5–7,4.
 • HWT (Hard Water Treatment): Systém, který zabraňuje usazování vodního kamene v trubkách a filtrech vířivky.
 • SWS (Salt Water System): Způsob dezinfekce vody za pomoci soli. Vhodná funkce pro osoby citlivé na chemické přípravky.

Pečlivě zvažte umístění vířivky

Volbu správného místa pro vířivku byste rozhodně neměli podceňovat. Zdaleka nejde jen o prostorové možnosti. Uvědomte si, že vířivka s vodou a osobami váží klidně přes 1000 kg, u větších modelů je celková hmotnost ještě daleko vyšší. Hlavně u interiérových vířivek se ujistěte, že podlaha podobné zatížení snese. Dále počítejte s tím, že si daná místnost musí poradit s vysokou vlhkostí. Dobré odvětrávání je naprostá nutnost.

Nejlepší vířivky pro rok 2023

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
NetSpa Octopus

NetSpa Octopus

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
NetSpa Octopus

NetSpa Octopus

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Marimex Simple Spa Bubble 11400246

Marimex Simple Spa Bubble 11400246

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Marimex Simple Spa Bubble 11400246

Marimex Simple Spa Bubble 11400246

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Belatrix Luxury 125

Belatrix Luxury 125

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Belatrix Luxury 125

Belatrix Luxury 125

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky
Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

od   zobrazit nabídky skrýt nabídky

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

Špičková nafukovací vířivka, kterou můžete ovládat na dálku přes mobilní aplikaci.

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458
Zdroj: Intex
Nafukovací vířivka Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

Základní parametry

Výrobce: Intex | Typ: Nafukovací vířivka | Kapacita: 4 osoby | Objem: 795 l | Tvar: osmiúhelník | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 201 × 210 × 71 cm | Materiál: Fiber-Tech | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 120

Konstrukce Fiber-Tech

Poškození či natrhnutí materiálu? To by vám s nafukovací vířivkou Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458 hrozit nemělo. Konstrukce Fiber-Tech s třívrstvým laminátem je zárukou dlouhé životnosti.

Hydro Aeration a Hard Water Treatment System

Technologie Hydro Aeration provzdušňováním zlepšuje účinnost filtrace a cirkulace vody. Hard Water Treatment System upraví tvrdou vodu a zajistí, že krystaly minerálů zůstanou ve filtrační vložce.

Ohřejte si vířivku na dálku

Rádi byste si dopředu nahřáli vodu ve vířivce? V aplikaci na telefonu si nastavíte požadovanou teplotu na preferovaný čas odkudkoliv. Méně intuitivní než aplikace je bohužel manuál k vířivce, což může vést k drobným komplikacím při jejím sestavování.

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

Vířivka pro 7 osob s vysokým počtem trysek a vkusným designem.

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025
Zdroj: Bestway
Nafukovací vířivka Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

Základní parametry

Výrobce: Bestway | Typ: Nafukovací vířivka | Kapacita: 7 osob | Objem: 1123 l | Tvar: kruh | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 180 × 180 × 66 cm | Materiál: laminované PVC | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 180

Pro velkou rodinu i na večírek

Sháníte model pro početnou rodinu nebo „párty vířivku“? Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025 pojme až 7 osob. Objem vany činí 1123 litrů a k dispozici máte celkem 180 trysek.

Bezstarostný provoz po celý rok

Do vířivky můžete skočit i v zimě. Funkce automatického ohřevu Freeze Guard udržuje teplotu mezi 3 až 10 °C. V zimních měsících se tak nemusíte obávat zamrznutí vody. Pokud vás pobyt ve vířivce v těchto podmínkách neláká, postavte si ji rovnou ve vyhřátém interiéru.

Vkusná imitace dřeva

Design připomínající dřevěné obložení se výrobci opravdu povedl. Vířivka dobře zapadne do vnitřního i venkovního prostředí. V balení najdete kromě vířivky také kryt, ruční pumpu, tlakoměr, sadu na opravu nebo dávkovač chemikálií. Podložka bohužel chybí.

Belatrix Mountine 120 PH050012

Kompaktní vířivka pro 1–2 osoby s nadstandardním počtem trysek.

Belatrix Mountine 120 PH050012
Zdroj: Belatrix
Nafukovací vířivka Belatrix Mountine 120 PH050012

Základní parametry

Výrobce: Belatrix | Typ: Nafukovací vířivka | Kapacita: 2 osoby | Objem: 500 l | Tvar: ovál | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 195 × 120 × 65 cm | Materiál: laminované PVC | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 130

Prostorově nenáročná

Rádi byste si pořídili vířivku, ale řešíte nedostatek místa? Belatrix Mountine 120 PH050012 potěší kompaktními rozměry, na šířku měří pouhých 120 cm. Vanu s oválným tvarem se vám podaří umístit i do menších prostorů.

Zkosení rohů a množství trysek

Zkosením rohů vzniká komfortní opěrná plocha pro oba uživatele. Pokud je ve vířivce jen jedna osoba, může se pohodlně natáhnout. Navzdory menším rozměrům a objemu 500 litrů disponuje vířivka 130 tryskami.

Imitace ratanu jako alternativa

Nevyhovuje vám tmavá barva vířivky? Podívejte se na modelovou alternativu, která byla navržena jako imitace ratanu. V obou případech vířivka spoléhá na klasický kartušový filtr s krycí textilií. Proto počítejte s poměrně častou výměnou filtru.

NetSpa Octopus

Pevná vířivka potěší rychlou instalací a velkým objemem vany.

NetSpa Octopus
Zdroj: NetSpa
Pevná vířivka NetSpa Octopus

Základní parametry

Výrobce: NetSpa | Typ: Pevná vířivka | Kapacita: 4 dospělí + 2 děti | Objem: 1000 l | Tvar: osmiúhelník | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 193 × 193 × 60 cm | Materiál: laminované PVC | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 100

Robustní konstrukce

Vnitřní konstrukce se skládá z 8 panelů z pevné pěny o síle 14 cm. K pevnému zafixování vnitřní části slouží vnější kryt z textilního PVC. Svojí strukturou vnější kryt připomíná ratan, vířivka tak perfektně zapadne na zahradu či terasu.

Instalace na 15 minut

V rychlosti a jednoduchosti instalace obvykle vítězí nafukovací vířivky. NetSpa Octopus staví tyto předpoklady na hlavu. Instalace vám nezabere více než čtvrt hodiny. I přes pevnou konstrukci si tento model uchovává výhody mobilních vířivek.

Zima venku s otazníkem

Vířivku můžete postavit v interiéru i venku. Konstrukce celoroční venkovní umístění zvládne, nicméně minimální teplota provozního prostředí byla stanovena na 5 °C. Pokud ve vířivce rádi odpočíváte i v zimě, musíte se smířit s přesunutím vany dovnitř.

Marimex Simple Spa Bubble 11400246

Cenově dostupná, ale kvalitní nafukovací vířivka s odolnou konstrukcí.

Marimex Simple Spa Bubble 11400246
Zdroj: Marimex
Nafukovací vířivka Marimex Simple Spa Bubble 11400246

Základní parametry

Výrobce: Marimex | Typ: Nafukovací vířivka | Kapacita: 4 osoby | Objem: 795 l | Tvar: kruh | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 196 × 196 × 66 cm | Materiál: I-Beam | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 100

Relax uvnitř i venku

Nafukovací vířivka Marimex Simple Spa Bubble 11400246 je uzpůsobena pro vnitřní i venkovní použití. O odolnost a funkčnost se postará prověřená konstrukce I-Beam s PVC a silnou síťovinou.

Regulace teploty

Na intuitivním ovládacím panelu si nastavíte teplotu, která vám vyhovuje. Regulovat ji můžete v rozmezí od 20 do 40 °C. Ohřev vody hodnotí zákazníci v našich recenzích spíše jako pomalejší. Výrobce udává rychlost ohřevu vody 2,5 °C/h.

Bohaté příslušenství

Nemusíte složitě dokupovat další příslušenství, vše potřebné vám přijde rovnou s vířivkou. V balení najdete například termoizolační kryt, podložku, dvě filtrační vložky nebo tester na volný chlor, pH a celkovou zásaditost.

Belatrix Luxury 125

Stylová nafukovací vířivka s výborným poměrem cena/výkon – to je Belatrix Luxury 125.

Belatrix Luxury 125
Zdroj: Belatrix
Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125

Základní parametry

Výrobce: Belatrix | Typ: Nafukovací vířivka | Kapacita: 2 dospělí + 2 děti | Objem: 600 l | Tvar: osmiúhelník | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 155 × 155 × 65 cm | Materiál: laminované PVC | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 130

Síla v nenápadnosti

Na první pohled tato vířivka vaši pozornost možná neupoutá. Design ani parametry zásadně nevybočují. Vše je však na vysoké úrovni při zachování nízké ceny. Pozitivní hodnocení sbírá vířivka i v hodnocení zákazníků.

PVC a vulkanizovaná kůže

Konstrukce je vyrobena z kvalitního PVC a vulkanizované kůže. Zkosení rohů vytváří ideální opěrnou plochu. Na integrovaném ovládacím panelu si nastavíte preferovanou teplotu až do 42 °C.

Plná kapacita na hraně

Vířivka je navržena pro 4 osoby, konkrétně pro 2 dospělé a 2 děti. S většími dětmi si ale relax již příliš neužijete. V našem výběru jde s rozměry 155 × 155 × 65 cm o nejmenší vířivku.

Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

Levná nafukovací vířivka s kapacitou pro běžnou rodinu.

Hanscraft NetSpa Bohemian 111209
Zdroj: Hanscraft
Nafukovací vířivka Hanscraft NetSpa Bohemian 111209

Základní parametry

Výrobce: Hanscraft | Typ: Nafukovací vířivka | Kapacita: 2 dospělí + 2 děti | Objem: 650 l | Tvar: čtverec | Rozměry (délka × šířka × hloubka): 158 × 158 × 70 cm | Materiál: laminované PVC | Filtrace: kartušová | Počet trysek: 100

Ideální pro rodinu s malými dětmi

Do nafukovací vířivky Hanscraft Net Spa Bohemian 111209 se vejdou 2 dospělí a 2 děti. Rozměry vany jsou přesto kompaktní. Čtvercovou vířivku postavíte i do nevelkých prostorů.

Solidní zpracování

Konstrukce z laminovaného PVC o síle 0,8 mm a 100 trysek? Na podobné parametry často narazíte i u mnohem dražších modelů. Pořizovací cena je vzhledem ke zpracování velmi sympatická.

Čekají vás dodatečné náklady

Příznivá cena je z části dána tím, že v balení chybí příslušenství. K dispozici není kryt ani podložka. Zakoupení těchto doplňků však finální cenu zásadně nenavýší. Někteří uživatelé možná použijí příslušenství z předchozích vířivek.

Zobrazit nabídku všech vířivek

Kde koupit nejlepší vířivky

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

Intex Jet & Bubble Spa Deluxe Octagon 28458

od  

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

Bestway Lay-Z-Spa Helsinki 60025

od  

Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

Belatrix Mountine 120 PH050012 tmavý antracit

od  

NetSpa Octopus

NetSpa Octopus

od  

Marimex Simple Spa Bubble 11400246

Marimex Simple Spa Bubble 11400246

od  

Belatrix Luxury 125

Belatrix Luxury 125

od  

Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

Hanscraft Net Spa Bohemian 111209

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Podobná témata

Léto

petr-pohudka

Petr Pohůdka

Redaktor

Nadšenec do sportu, technologií, moderních domácích spotřebičů a dalších vychytávek, které lidem šetří čas. Ve volných chvílích vyráží na výlety do přírody, cestuje s fotoaparátem v ruce nebo se zdokonaluje v cizích jazycích.

Více článků od Petra

Přečtěte si také