Seznam.cz

Analýza cen Apple Watch během Black Friday 2021

black-friday-apple-watch
Zdroj: Zboží.cz
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 3 týdny

Chcete výhodně koupit Apple Watch během Black Friday? Nenaleťte na falešné slevy. Připravili jsme pro vás kompletní přehled nabídek včetně vývoje cen. Podívejte se, kde Apple Watch koupíte nejvýhodněji.

Aktualizováno 26. listopadu 2021.

Srovnání cen Apple Watch

Porovnat paramentry

Jestliže vlastníte iPhone, potom je výběr chytrých hodinek poměrně jednoduchý. Díky propojenosti ekosystému jsou jasnou volbou Apple Watch. Aktuálně se prodávají ve čtyřech generacích – Series 3, SE, Series 6 a letošní Series 7. Ve všech případech se jedná o zařízení, které bude s iPhonem perfektně spolupracovat. Množstvím aplikací a funkcí se hodinky řadí mezi naprostou špičku. Majitelé telefonů s Androidem se však musí porozhlédnout jinde, neboť kompatibilita je omezena pouze na iPhony.

Daní za řadu funkcí a senzorů je ovšem nízká výdrž na baterii. Ta i při úsporném využívání hodinek nepřekročí dva dny, ale spíše počítejte s nutností nabíjet každý den.

Při pohledu na medián cen jednotlivých sérií je zřejmé, že k výraznému snížení cen nedošlo. Apple Watch SE zlevnily až 20. listopadu, kdy střední cena klesla o zhruba 150 Kč. Paradoxně během černého pátku, 26. listopadu, došlo ke zvýšení mediánu o více než 100 Kč.

Po zahájení prodeje Apple Watch 7 se mírně zlevnila loňská Series 6, kterou přímo nahrazují, ale pokles je v řádu stokorun. V případě Apple Watch 3 se medián cen oproti září dokonce zvýšil – přibližně o 100 Kč.

Apple Watch 7 jsou dostupné pouze krátce, proto je ve slevových akcích neočekáváme.

Series 3

Pokud toužíte po Apple Watch, ale nechce se vám příliš utrácet, Series 3 představují ideální vstupní bránu do světa jablečných hodinek. Krom ceny vás potěší kvalitním Retina displejem (který ale zabírá menší plochu hodinek než ostatní Apple Watch v nabídce), voděodolností do 50 metrů, GPS či optickým snímačem na měření tepové frekvence a srdečního rytmu. Na rozdíl od dražších modelů ale nedisponují Always On displejem a některými pokročilejšími funkcemi. Pokud pro vás nic z výše uvedeného není problém, představují Series 3 výborný poměr výkon/cena. Hodinky koupíte ve dvou velikostech pouzdra, a sice 38, respektive 42 mm.

Series SE

Model SE disponuje ve srovnání se Series 3 výrazně menšími rámečky kolem displeje a novější generací optického snímače srdeční činnosti. Na rozdíl od základního modelu jej můžete pořídit také ve verzi Cellular (LTE konektivita) a ve velikosti pouzdra 40 nebo 44 mm. Přibyla také funkce detekce pádu a reproduktor je dle slov výrobce o 50 procent hlasitější než u Series 3. Hodinky jsou skvělým řešením pro ty, kteří se obejdou bez Always On displeje, ale „slyší“ na možnost mobilního datového připojení a některé pokročilejší funkce. Životnost na jedno nabití se pohybuje okolo spíše průměrných 18 hodin, ale to platí pro všechny Apple Watch v aktuální nabídce.

Series 6

Pokud toužíte po tom nejlepším, ale zároveň se vám nechce čekat nebo utrácet za Series 7, šestá generace nabízí stále zapnutý LTPO displej, snímač kyslíku v krvi, elektrický snímač srdeční činnosti, optický snímač srdeční činnosti třetí generace, aplikaci EKG či čip S6. Rámečky kolem displeje jsou stejné jako u modelu SE a zároveň představují jediný na první pohled viditelný rozdíl v porovnání s nejnovější generací. Ta má již rámečky minimální. Stejně jako SE seženete předposlední generaci ve velikostech pouzdra 40 nebo 44 mm a ve verzích GPS a GPS + Cellular. U hliníkových pouzder je displej krytý sklíčkem Ion-X, u nerezových pak safírovým sklíčkem. Voděodolnost je jako u ostatních modelů do 50 metrů a životnost baterie na jedno nabití stále slabých 18 hodin. Nabíjet tak budete každý den.

Kde koupit Apple Watch

Apple Watch Series 3 38 mm

Apple Watch Series 3 38 mm

od  

Apple Watch Series 3 42 mm

Apple Watch Series 3 42 mm

od  

Apple Watch SE 40 mm

Apple Watch SE 40 mm

od  

Apple Watch SE 44 mm

Apple Watch SE 44 mm

od  

Apple Watch Series 6 40 mm

Apple Watch Series 6 40 mm

od  

Apple Watch Series 6 44 mm

Apple Watch Series 6 44 mm

od  

Apple Watch Series 7 41 mm

Apple Watch Series 7 41 mm

od  

Apple Watch Series 7 45 mm

Apple Watch Series 7 45 mm

od  

Apple Watch Series 7 45 mm Cellular

Apple Watch Series 7 45 mm Cellular

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Podobná témata

Apple Apple Watch

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také