Seznam.cz

Analýza cen Apple Watch během Black Friday 2022

black-friday-apple-watch
Zdroj: Zboží.cz
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 5 dny

Chcete výhodně koupit Apple Watch během Black Friday? Nenaleťte na falešné slevy. Připravili jsme pro vás kompletní přehled nabídek včetně vývoje cen. Podívejte se, kde Apple Watch koupíte nejvýhodněji.

Aktualizováno 25. listopadu 2022.

Srovnání cen Apple Watch

Porovnat parametry

Jestliže vlastníte iPhone, potom je výběr chytrých hodinek poměrně jednoduchý. Díky propojenosti ekosystému jsou jasnou volbou Apple Watch. Aktuálně se prodávají v několika generacích – Series 3, SE, SE 2022, Series 7, Seires 8 a Ultra. Ve všech případech se jedná o zařízení, které bude s iPhonem perfektně spolupracovat. Množstvím aplikací a funkcí se hodinky řadí mezi naprostou špičku. Majitelé telefonů s Androidem se však musí porozhlédnout jinde, neboť kompatibilita je omezena pouze na iPhony.

Daní za řadu funkcí a senzorů je ovšem nízká výdrž na baterii. Ta i při úsporném využívání hodinek nepřekročí dva dny, ale spíše počítejte s nutností nabíjet každý den. Výjimkou je najdražší model Ultra, u kterého výrobce slibuje výdrž až 60 hodin (s omezením některých funkcí).

Při pohledu na medián cen jednotlivých sérií je zřejmé, že k výraznému snížení cen nedošlo. Medián cen se výrazněji snížil jen u Apple Watch Series 7, kdy klesl od začátku měření o cca 600 Kč. U ostatních modelových řad je cena prakticky neměnná.

Series 3

Pokud toužíte po Apple Watch, ale nechce se vám příliš utrácet, Series 3 představují ideální vstupní bránu do světa jablečných hodinek. Krom ceny vás potěší kvalitním Retina displejem (který ale zabírá menší plochu hodinek než ostatní Apple Watch v nabídce), voděodolností do 50 metrů, GPS či optickým snímačem na měření tepové frekvence a srdečního rytmu. Na rozdíl od dražších modelů ale nedisponují Always On displejem a některými pokročilejšími funkcemi. Pokud pro vás nic z výše uvedeného není problém, představují Series 3 výborný poměr výkon/cena. Hodinky koupíte ve dvou velikostech pouzdra, a sice 38, respektive 42 mm.

Series SE

Model SE disponuje ve srovnání se Series 3 výrazně menšími rámečky kolem displeje a novější generací optického snímače srdeční činnosti. Na rozdíl od základního modelu jej můžete pořídit také ve verzi Cellular (LTE konektivita) a ve velikosti pouzdra 40 nebo 44 mm. Přibyla také funkce detekce pádu a reproduktor je dle slov výrobce o 50 procent hlasitější než u Series 3. Hodinky jsou skvělým řešením pro ty, kteří se obejdou bez Always On displeje, ale „slyší“ na možnost mobilního datového připojení a některé pokročilejší funkce. Životnost na jedno nabití se pohybuje okolo spíše průměrných 18 hodin, ale to platí pro všechny Apple Watch v aktuální nabídce.

Series 7

Pokud toužíte po tom špičkových Apple Watch, ale nechcete utrácet za nejnovější generaci, a/nebo nepotřebujete senzor teploty, sedmá generace nabízí stále zapnutý LTPO displej, snímač kyslíku v krvi, elektrický snímač srdeční činnosti, optický snímač srdeční činnosti třetí generace či aplikaci EKG. Rámečky kolem displeje jsou oproti 6. generaci zmenšené. Watch Series 7 seženete velikostech pouzdra 41 nebo 45 mm a ve verzích GPS a GPS + Cellular. U hliníkových pouzder je displej krytý sklíčkem Ion-X, u nerezových pak safírovým sklíčkem. Voděodolnost je jako u ostatních modelů do 50 metrů a životnost baterie na jedno nabití stále slabých 18 hodin. Nabíjet tak budete každý den.

Series 8

Apple Watch Series 8 jsou ty nejlepší Apple Watch pro běžného uživatele. Novinkou je senzor teploty, který zlepšuje přesnost měření životních funkcí nebo pomáhá při monitorování ženského cyklu. V ostatních parametrech se ale oproti předchozímu modelu příliš neliší, nabízí stejnou škálu senzorů i rozměry – 41 nebo 45 mm. Hodinky se opět nabízí ve verzích s LET + GPS, nebo pouze se samotnou GPS. Bohužel nedošlo ani ke zlepšení výdrže baterie, počítejte proto s každodenním nabíjením.

Ultra

Nejnovějším přírůstkem do rodiny Apple Watch je model Ultra. Jedná se ovšem o model určený pro extrémní sportovce, čemuž odpovídá i výbava. Hodinky jsou tak vodotěsné až do 100 metrů, nabízí duální GPS nebo funkci nouzového volání. Tělo hodinek je vyrobeno z titanu a displej má úhlopříčku 49 mm. Vylepšena je i výdrž na baterii, při normálním použití Apple udává až 36 hodin, v úsporném režimu až 60 hodin. Funkcím ovšem odpovídá i cena, která je výrazně nad 20 000 Kč.

Kde koupit Apple Watch

Apple Watch Series 3 38 mm

Apple Watch Series 3 38 mm

od  

Apple Watch Series 3 42 mm

Apple Watch Series 3 42 mm

od  

Apple Watch SE 40 mm

Apple Watch SE 40 mm

od  

Apple Watch SE 44 mm

Apple Watch SE 44 mm

od  

Apple Watch Series 6 40 mm

Apple Watch Series 6 40 mm

od  

Apple Watch Series 6 44 mm

Apple Watch Series 6 44 mm

od  

Apple Watch Series 7 41 mm

Apple Watch Series 7 41 mm

od  

Apple Watch Series 7 45 mm

Apple Watch Series 7 45 mm

od  

Apple Watch Series 7 45 mm Cellular

Apple Watch Series 7 45 mm Cellular

od  

Apple Watch SE 2022 GPS 44 mm

Apple Watch SE 2022 GPS 44 mm

od  

Apple Watch SE 2022 GPS + Cellular 44 mm

Apple Watch SE 2022 GPS + Cellular 44 mm

od  

Apple Watch SE 2022 GPS 40 mm

Apple Watch SE 2022 GPS 40 mm

od  

Apple Watch Series 8 41 mm GPS + Cellular

Apple Watch Series 8 41 mm GPS + Cellular

od  

Apple Watch Series 8 45 mm GPS + Cellular

Apple Watch Series 8 45 mm GPS + Cellular

od  

Apple Watch Ultra 49 mm

Apple Watch Ultra 49 mm

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Podobná témata

Apple Apple Watch

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také