Hlavní obsah stránky

Apple Watch Ultra 49 mm

 • chytré hodinky Apple Watch Ultra 49 mm
 • chytré hodinky Apple Watch Ultra 49 mm
 • chytré hodinky Apple Watch Ultra 49 mm
 • chytré hodinky Apple Watch Ultra 49 mm
 • chytré hodinky Apple Watch Ultra 49 mm
chytré hodinky Apple Watch Ultra 49 mm

Technicky vyspělé hodinky Apple Watch Ultra jsou určeny pro všechny příznivce sportovních aktivit, divočiny, ale také pro městské dobrodruhy. Odolné titanové pouzdro si skvěle rozumí se třemi specificky zaměřenými řemínky, které doplňuje jasný Retina displej a přesná GPS, se kterou se jen tak neztratíte.

Vybrat variantu (18)

Apple Watch Ultra 49 mm titan s temně inkoustovým oceánským řemínkem

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Technicky vyspělé hodinky Apple Watch Ultra jsou určeny pro všechny příznivce sportovních aktivit, divočiny, ale také pro městské dobrodruhy. Odolné titanové pouzdro si skvěle rozumí se třemi specificky zaměřenými řemínky, které doplňuje jasný Retina displej a přesná GPS, se kterou se jen tak neztratíte.

Klíčové vlastnosti
 • 1,92" Retina displej
 • akční tlačítko
 • ciferník Wayfinder
 • výdrž baterie až 36 hodin
 • siréna
 • voděodolnost

Elegantní chytré hodiny Apple Watch Ultra 49 mm

Design nejen sportovních hodinek Apple Watch Ultra v sobě skloubil typickou elegantnost hodinek Apple s vysokou odolností. Velké titanové pouzdro se zvýšenými hranami má nízkou hmotnost a je chráněno sklíčkem ze safírového krystalu. Displej je tak zcela rovný a nevystupuje z kovového pouzdra. Ovládací prvky hodinek jsou zde zvětšené, aby se snadněji ovládaly za každých podmínek. Apple Watch Ultra jsou také odolné proti prachu podle specifikace IP6X.

druhy řemínku Apple Watch Ultra
Vždy viditelný

Kovové pouzdro chytrých hodinek chrání stále zapnutý 1,92" Retina displej, který tak díky své velikosti poskytne více detailů a informací najednou. Jas displeje navíc může dosáhnout až 2000 nitů, což je dvakrát silnější jas než u jakékoliv předchozích modelů Apple Watch. Skvělou vychytávkou je ciferník Wayfinder se zabudovaným kompasem a nočním režimem, který po aktivaci přepne zobrazovací prvky na displeji do sytě červené barvy.

apple watch ultra s temně inkoustovém oceánským řemínkem
Akce a reakce

Na první pohled určitě zaujme oranžově zbarvené tlačítko na straně pouzdra. Toto tlačítko se nazývá Akce a slouží k ovládání různých funkcí, jako je např. Návrat, zahájení ponoru, ovládání cvičení atd., nebo také ke spuštění poplašné sirény po dlouhém podržení. Siréna je schopná vydat až na vzdálenost 180 metrů vysokodecibelový zvukový signál na přivolání pomoci. Na druhé straně se nachází korunka s hrubšími drážkami a vystouplé boční tlačítko pro bezpečnostní funkce. Ovládací prvky na pouzdře chytrých hodinek jsou doplněny dvěma reproduktory, GPS anténou, hloubkoměrem a soustavou tří mikrofonů.

Výdrž na dobrodružství

Tyto chytré hodinky vznikly především se zacílením na sportovce všeho druhu. V sobě tak ukrývají čipset Apple S8 a baterii s velkou kapacitou. Za normálního používání vydrží baterie hodinek na jedno nabití až 36 hodin. Hodinky navíc díky své odolné konstrukci zvládnou odololat teplotách hluboko pod bodem mrazu (-20 °C) a také vysokým teplotách dosahujících až 55 °C. Dvoufrekvenční GPS soustava by měla udržet dobrý signál jak ve městě, tak mimo město.

apple watch ultra s temně inkoustovém oceánským řemínkem
Vydrží i pod vodou

Apple se s chytrými hodinkami Apple Watch Ultra zaměřil i na (ne)profesionální potápěče. Hodinky disponují certifikací EN13319 a jsou voděodolné do 100 metrů podle normy ISO 22810. Hodinky je však doporučené využívat při přístrojovém potápění nebo freedivingu pouze do hloubky 40 metrů. Voděodolnost není trvalá a může se postupem času snížit. Integrovaný hloubkoměr navíc poskytne naměřené údaje a hodnoty. Specialitou těchto hodinek je aplikace Hloubka, která poskytne podporu a všechny potřebné funkce jako např. čas, teplotu vody, aktuální hloubku atd. při běžném šnorchlování.

přední pohled na Apple watch ultra s oranžově alpským řemínkem
Zdravotní a bezpečnostní funkce

Hodinky Watch Ultra disponují nejen sportovními funkcemi, ale také šikovnými zdravotními funkcemi, jako je snímání teploty, sledování spánku, aplikace EKG, která dokáže snímat rytmus a srdeční činnost. Zajímavou funkcí je také Saturace kyslíkem. Senzory hodinek dokáží zmeřit hodnoty hladiny kyslíku v krvi. Mezi bezpečnostní funkce patří detekce autonehody, detekce pádu nebo tísňové SOS volání, ke kterému stačí dlouhé stistknutí bočního tlačítka. Samozřejmostí je připojení přes WiFi, díky které je možné využít aplikace volání, zpráv, hudby, map nebo také využít App Store či Apple Pay.

Oceánský řemínek v temně inkoustovém

Oceánský řemínek je doplněn titanovou přezkou a nastavitelnou sponou s pružinou rovněž z titanového materiálu. Samotný řemínek je vyroben lisováním z pružné fluoroelastomerové gumy a díky trubicovitému designu lze snadno napnout i přes neopren.

Obsah balení
 • pouzdro
 • řemínek
 • magnetický rychlonabíjecí USB-C kabel

Parametry

Velikost displeje1,9"
Hmotnost61,3 g
Výdrž baterie2 den
Kapacita baterie542 mAh
Voděodolnéano
Vibraceano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Apple

Všechny chytré hodinky Apple