Hlavní obsah stránky

Apple Watch Series 3 38 mm

  • Chytré hodinky Apple Watch Series 3 38 mm
  • Chytré hodinky Apple Watch Series 3 38 mm
Chytré hodinky Apple Watch Series 3 38 mm

Nekompromisní, designové, nabité funkcemi – to jsou chytré hodinky od společnosti Apple, které jsou víc než jen módní doplněk. Apple Watch Series 3 budou vaším novým společníkem, trenérem nebo i záznamníkem.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Podobné výrobky

Všechny podobné

Mohlo by vás zajímat

Chytré hodinky Apple

Všechny chytré hodinky Apple

Informace o výrobkuApple

Popis

Nekompromisní, designové, nabité funkcemi – to jsou chytré hodinky od společnosti Apple, které jsou víc než jen módní doplněk. Apple Watch Series 3 budou vaším novým společníkem, trenérem nebo i záznamníkem.

Klíčové vlastnosti
  • vodotěsnost do 50 metrů
  • chytré koučování
  • vylepšená aplikace pro měření srdečního tepu
  • oblíbené playlisty
  • vestavěný výškoměr

Designové chytré hodinky Apple Watch Series 3

S těmito hodinkami budete neustále ve spojení a neuteče vám už nic důležitého, budete posilovat svou motivaci, své zdraví a jednoduše zvládnete více věcí. Jejich nástupcem jsou Apple Watch Series 4 40 mm.

Apple Watch Series 3 stříbrný hliník s bílým sportovním řemínkem
Ještě výkonnější

Třetí generace Apple Watch přináší kromě skvělého výkonu i řadu nových funkcí. Pro plynulou práci hodinek slouží rychlý dvojjádrový procesor s čipem W2. Přepínání mezi aplikacemi, jejich spuštění a práce s nimi bude bezproblémová a pohodlná. K dispozici má také interní paměť s kapacitou 8 GB, která slouží pro uložení aplikací a jejích údajů. Hodinky mají integrovaný GPS a GLONASS, barometrický výškoměr, akcelerometr a gyroskop.

šedé Apple Watch Series 3 s šedým řemínkem
Jedinečný design

Smart hodinky vás budou provázet během celého dne a vytvoří designový doplněk pro ranní sportovní aktivity či schůzku v odpoledních hodinách. Hliníkový okraj skvěle doplní celkový design hodinek. Ciferník hodinek poskytuje množství možností jeho úprav - je to jen na vás. Displej je posílen o Ion-X sklo, které se postará o ochranu před škrábanci.

Inteligentní sledování aktivity

Apple Watch Series 3 sledují v průběhu dne tvůj pohyb na všechny způsoby. Ať jedeš na kole do práce, děláš kotrmelce s dětmi, nebo cvičíš v posilovně. Tři kroužky ti každý den přehledně ukazují, jak jsi aktivní, a povzbuzují tě k pohybu. Podívej se, jestli už nesedíš moc dlouho. Sleduj nachozené kroky a spálené kalorie. A věnuj aspoň 30 minut denně fyzické aktivitě. Klidně i po troškách.

Parametry

Velikost displeje1,8"
Hmotnost26,7 g
Výdrž baterie1 den
Bluetooth specifikace4,2
Voděodolnéano
Vibraceano

Hodnocení a recenze