Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 024

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Jednou jsi dole, jednou nahoře - Jan J. Vaněk

Jednou jsi dole, jednou nahoře - Jan J. Vaněk

  • Rok vydání 2024

Autoři: Jan J. Vaněk. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Až pak můžeme zapomenout - Syrový thriller ze zapomenutých čtvrtí Berouna a nočních ulic P

Až pak můžeme zapomenout - Syrový thriller ze zapomenutých čtvrtí Berouna a nočních…

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2024

Dramatický příběh a zároveň melancholický triptych zcela rozdílných osudů, zasazený do nostalgické atmosféry nedávných let,…

od 199 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
The Unusual Histories of a Curious Dog - Aravind Corera, G. Sarang, Niranjan Kumar, Sam Gentile, Scott McLean, Simon Robinson, Stephen Fraser [EN] (2024, Brožovaná, Austin Macauley Publishers)

The Unusual Histories of a Curious Dog - Aravind Corera, G. Sarang, Niranjan Kumar,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Night House - Jo Nesbo Vintage

The Night House - Jo Nesbo Vintage

  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2024

A twisted spin on the classic coming-of-age horror story from the Sunday Times No.1 bestselling author Jo Nesbo WHEN THE…

od 250 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Jozefowicz Marian - Interlingva pro začátečníky

Jozefowicz Marian - Interlingva pro začátečníky

  • Brožovaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 2024

nakl. Nová Forma, 2024, 1. vydání, brožovaná, 164 stran, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
By Night in Chile (Roberto Bolano)(Brožovaná)

By Night in Chile (Roberto Bolano)(Brožovaná)

  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2024
  • Angličtina

Father Sebastian Urrutia Lacroix is dying. A priest, a member of Opus Dei, a literary critic and a poet, in his feverish…

od 193 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Hranice - Pavlína Kozlíková

Hranice - Pavlína Kozlíková

  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2024
  • Pevná / vázaná

Autoři: Pavlína Kozlíková. Vydavatel: Kalibr 2024. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rozervaný muž - Thomas BaggerPokles ceny

Rozervaný muž - Thomas Bagger

  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2024
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Bagger. Vydavatel: Vendeta 2024. Použitá kniha. Počet stran: 376. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

25 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neonová cizinka - Filip Klouda

Neonová cizinka - Filip Klouda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Autoři: Filip Klouda. Vydavatel: Kalibr 2024. Použitá kniha. Počet stran: 0. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

36 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejmenší společný násobek

Nejmenší společný násobek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 2024

První díl autobiografické trilogie z Helsinek — román odehrávající se ve čtyřech dnech, a přitom během několika desetiletí…

od 200 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
I v pekle potkáš anděly

I v pekle potkáš anděly

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2024

Etel bylo deset, když do jejího života vtrhla válka. Netušila, že se právě stala úhlavním nepřítelem člověka, který hlásal…

od 206 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Päť zlých skutkov - Caz Frear

Päť zlých skutkov - Caz Frear

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2024

Napínavý príbeh o pomste, lojalite a tajomstvách ukrytých medzi stenami najkrajšieho domu v meste. Ellen Walshová urobila…

od 217 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Zvířata ven

Zvířata ven

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2024

Mladý agronom Florián se vydává na odlehlý statek v Patagonii, aby tam z výzkumných důvodů sesbíral vzorky škodlivého hmyzu.…

od 217 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Pavilon šelem - Martin Černý

Pavilon šelem - Martin Černý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 2024

Cítili jste se už někdy jako zavření v kleci? Zachvátila vás někdy bolest, která byla naprosto k nevydržení? Přesně takové…

od 219 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Smrt v zimě - Ian McFadyen

Smrt v zimě - Ian McFadyen

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2024

Do Vánoc zbývají jen čtyři dny a v lancashirských vesnicích a malých městech panuje sváteční atmosféra. Inspektor Steve…

od 221 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Post Solis

Post Solis

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2024

Na pláži pod obratníkem Raka se potulují mladí chlapci, vykonávají služby odvozené od pohybu slunce po obloze a konspirují,…

od 221 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Upiory - Nesbo Jo [PL] (2024, Měkká, Dolnośląskie)

Upiory - Nesbo Jo [PL] (2024, Měkká, Dolnośląskie)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nRynkiem narkotyków w Oslo rządzi tajemniczy Dubaj. Dochodzi do zabójstwa z rodzaju tych, które zasługują najwyżej na…

161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Nightmare of Driscoll - Pegg, Misty [EN] (2024, Brožovaná, Austin Macauley Publishers LLC)

The Nightmare of Driscoll - Pegg, Misty [EN] (2024, Brožovaná, Austin Macauley…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde - Stevenson Robert Louis [EN] (2024, Brožovaná, Birlinn General)

The Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde - Stevenson Robert Louis [EN] (2024,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nThe Strange Case of Dr Jekyll and Mr Hyde follows the story of respectable Dr Jekyll\'s strange association with the…

163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Czarnobogi - Michał ZgajewskiPokles ceny

Czarnobogi - Michał Zgajewski

  • Thriller
  • Rok vydání 2024

Nowa beskidzka zagadka od laureata nagrody Kryminalny Debiut Roku 2024\nNiektóre legendy nie umierają. Mówią szeptem i…

163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Adama

Adama

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2024

THERE IS NO LAND WITHOUT BLOOD, AND I WATER THIS LAND WITH THE BLOOD OF MY MEN. Ruth's family were in Budapest when the…

od 164 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
usuń_to! - Żak Tomasz [PL] (2024, Brožovaná, Sine Qua Non)

usuń_to! - Żak Tomasz [PL] (2024, Brožovaná, Sine Qua Non)

  • Rok vydání 2024

\nUmiera znany polski raper Dawid Dybuk, który wykorzystywał swoją muzykę do ewangelizacji. Policja uznaje śmierć artysty za…

164 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sierociniec - Kopka Krzysztof, Pruchniewski Marek, Kowalewski Maciej, Kamza Paweł, Urbański Robert, Wojcieszek Przemysław [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

Sierociniec - Kopka Krzysztof, Pruchniewski Marek, Kowalewski Maciej, Kamza Paweł,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nCzerwiec 1975 roku. Do Biura Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Milicji Obywatelskiej zgłasza się Irenka, była…

164 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
No. 1 Lawyer - Patterson, James

No. 1 Lawyer - Patterson, James

  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2024

Produkt No. 1 Lawyer - Patterson, James zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Cornerstone.…

od 250 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes Whodunits: Can You Crack the Case? - Jessup, Joel (Writer)

Sherlock Holmes Whodunits: Can You Crack the Case? - Jessup, Joel (Writer)

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2024

Produkt Sherlock Holmes Whodunits: Can You Crack the Case? - Jessup, Joel (Writer) zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Death Stake - Mayne, Andrew

Death Stake - Mayne, Andrew

  • Počet stran 315
  • Rok vydání 2024

Produkt Death Stake - Mayne, Andrew zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Amazon Publishing.…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Murder on Lexington Avenue - Smith, Fiona Veitch

Murder on Lexington Avenue - Smith, Fiona Veitch

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2024

Produkt Murder on Lexington Avenue - Smith, Fiona Veitch zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Bonnier Books Ltd.…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Secrets Of The Shadows - Phifer, Helen

Secrets Of The Shadows - Phifer, Helen

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2024

The stunning second book in the Annie Graham crime thriller series…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Three Little Birds - Blake, Sam

Three Little Birds - Blake, Sam

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2024

A dark and twisting mystery featuring strong female leads from the Irish Times No. 1 bestselling author, perfect for fans of…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Murder at Crime Manor - Craig, Fergus

Murder at Crime Manor - Craig, Fergus

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2024

The manor house murder mystery gains a very Fergus Craig touch as his absurd Detective Roger LeCarre finds himself a guest…

250 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Krimi 4/2024 Zmizení nenápadné účetní

Krimi 4/2024 Zmizení nenápadné účetní

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2024

Vydavatel: VÍKEND 2024. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Skutečné případy.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Velká válka malých mužů a další krimi povídky

Velká válka malých mužů a další krimi povídky

  • Rok vydání 2024

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Duch v knihovně a další kriminální příběhy - Roman Cílek

Duch v knihovně a další kriminální příběhy - Roman Cílek

  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Autoři: Roman Cílek. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pražský Modrovous - Ivan Černý

Pražský Modrovous - Ivan Černý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2024

Autoři: Ivan Černý. Vydavatel: Olympia 2024. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektiv Tom Shark - Jan Moštěk

Detektiv Tom Shark - Jan Moštěk

  • Čeština
  • Počet stran 40
  • Rok vydání 2024

Autoři: Jan Moštěk. Vydavatel: Dobrý důvod 2024. Použitá kniha. Počet stran: 40. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Refrén zapomenuté písně a další krimi povídky

Refrén zapomenuté písně a další krimi povídky

  • Rok vydání 2024

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sladké ovoce z pásu cudnosti - Lubomír Macháček

Sladké ovoce z pásu cudnosti - Lubomír Macháček

  • Čeština
  • Rok vydání 2024

Autoři: Lubomír Macháček. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mortalis - Dominik Jell

Mortalis - Dominik Jell

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2024

Autoři: Dominik Jell. Vydavatel: Zoner Press 2024. Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Larrson Anna - Všem na očích

Larrson Anna - Všem na očích

  • Brožovaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2024

nakl. Dobrovský, 2024, brožovaná, 376 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Varberg Jeanette - Země vdov

Varberg Jeanette - Země vdov

  • Brožovaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2024

nakl. Dobrovský, 2024, brožovaná, 448 stran, pěkný stav…

140 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robert Kate - Proradná kráska

Robert Kate - Proradná kráska

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2024

nakl. Dobrovský, 2024, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

220 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robert Kate - Oslnivý hřích

Robert Kate - Oslnivý hřích

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 306
  • Rok vydání 2024

nakl. Dobrovský, 2024, vázaná, s obálkou, 306 stran, velmi dobrý stav…

230 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
London Jack - Tulák po hvězdách

London Jack - Tulák po hvězdách

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2024

nakl. Dobrovský, 2024, vázaná, s obálkou, velmi dobrý stav…

390 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ve spárech múzy - Tomáš Marton

Ve spárech múzy - Tomáš Marton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 2024

Říká se, že autor potřebuje pro svou tvorbu múzu. Tomáše Martona čas od času do svých spárů polapí jedna velmi náruživá.…

od 223 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Kronika smrti

Kronika smrti

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2024

Radoslav Kozák si dal poměrně zajímavý cíl – vytvořit společnou knihu českých a slovenských hororových autorů.…

od 224 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Ti tiší / The Silent Ones

Ti tiší / The Silent Ones

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 130
  • Rok vydání 2024

Chtěli jste někdy vidět ve tmě? Odhalit veškerá tajemství ukrývající se za temnou oponou? Projekt The Silent Ones / Ti tiší…

od 227 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Mikrozločiny: Sherlock Holmes a smrt z Temže

Mikrozločiny: Sherlock Holmes a smrt z Temže

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2024

Zločincům v patách se Sherlockem Holmesem Zločin nikdy nespí, a to ani v Londýně. Stíny a uličkami se plíží lupiči, vrazi i…

od 229 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Pejskaři

Pejskaři

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2024

Do poklidného světa libeňsky´ch pejskařů vtrhly zprávy o ruské agresi jako ras, ktery´ se chystá utratit jejich milované…

od 230 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie