
Palec a tichá voda (Jarmila Pospíšilová, 2023)
- Pevná / vázaná
- Čeština
- Počet stran 222
- Rok vydání 2023
MOBA 2023 Vazba: pevná Stav: Nová U rybníka za vsí je nalezen mrtvý rybář Emil Rybka. Uzavřený samotář byl roky v invalidním…
v 13 obchodech

MOBA 2023 Vazba: pevná Stav: Nová U rybníka za vsí je nalezen mrtvý rybář Emil Rybka. Uzavřený samotář byl roky v invalidním…
v 13 obchodech
![The Match - Harlan Coben [EN] (2023, Brožovaná, Hachette Book Group USA)](/img/image-placeholder.png)
v 2 obchodech
![Dead Like You - Peter James [EN] (2023, Brožovaná, Pan Macmillan)](/img/image-placeholder.png)
\nThe sixth novel in the multimilion-copy bestselling Roy Grace series, from number one author Peter James\n…
v 3 obchodech

Howard Phillips Lovecraft patrí medzi najvýznamnejších hororových spisovateľov 20. storočia. Zmenil tvár žánru na nepoznanie…
v 11 obchodech

Autoři: Jiří Miček. Vydavatel: Atlas 2023. Použitá kniha. Počet stran: 194. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

nakl. Grada, 2023, 1. vydání, brožovaná, 320 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

\nWho really killed the princes in the tower?\n…
v 3 obchodech

Królowa kryminału w wakacyjnej odsłonie!Sięgnijcie po wyśmienitą kolekcję gorących opowiadań, które rozpalają emocje do…
Enbook.cz

V pokojnom prímorskom mestečku došlo k zvláštnemu zmiznutiu osemnásťročného Erika. Jeho matka Tova Sullivanová sa i po…
v 9 obchodech

Police Chief Nash Morgan is known for two things: being a good guy and the way his uniform accentuates his rear end. But two…
v 10 obchodech

Nevidíte je. Ale oni vidí vás. Ten les není vyznačený na žádné mapě. Každé auto se u jeho okraje porouchá. Stane se to i…
v 7 obchodech
![Fear Thy Neighbor - Fern Michaels [EN] (2023, Brožovaná, Kensington Publishing)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

New York Times bestselling author Anne Perry's twentieth heart-warming Christmas mystery. The festive season is fast…
v 4 obchodech
![Das Therapiezimmer - Aimee Molloy [DE] (2023, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Sturmopfer - Lloyd, Sam [DE] (2023, Brožovaná, Rowohlt Taschenbuch)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![SLEEPING DOG - LOCHTE, DICK [EN] (2023, Brožovaná, Penguin Books Ltd (UK))](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Wstyd - Robert Małecki [PL] (2023, Měkká, Czwarta Strona)](/img/image-placeholder.png)
\nWstyd zamyka nam usta. Ale przemilczane sprawy zawsze wracają. \nJulia Karlińska, była policjantka nazywana Karlą, uczy…
MEGAKNIHY.cz
![Dzień gniewu - Bartosz Szczygielski [PL] (2023, Brožovaná, Czwarta Strona)](/img/image-placeholder.png)
\nTego, co wydarzyło się w zwykły, słoneczny dzień, nie dało się przewidzieć. Rozpędzony samochód, który wjechał w sam…
MEGAKNIHY.cz

\nThe third mystery novel in the Palmer-Jones series by Ann Cleeves, winner of the CWA Diamond Dagger for \"a career’s…
v 3 obchodech

\nIncarcerated in a Norwegian high-security prison, a broken Alexander Blix joins forces with Emma Ramm to find a ruthless…
v 2 obchodech

Produkt Boscombe Valley Mystery - Conan Doyle, Arthur zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele BOTH Press.…
Bookshop.cz

\nBehind every strong woman is a girl who survived...\n…
v 3 obchodech

A poetic and mesmerizing novel, Ultramarine pushes us to the very edges of the narrative genre. Narrated in the first person…
v 2 obchodech

Produkt Girls in the Glen - McEwan, Lynne zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Canelo.…
Bookshop.cz

The new espionage thriller in Robert Ludlum's Bourne series featuring daredevil agent Jason Bourne, by bestselling author…
Bookshop.cz

Autoři: John Brownlow. Vydavatel: Domino 2023. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Marek Otta. Vydavatel: Kalibr 2023. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Poctivý…
Restorio.cz

Autoři: Glass. Vydavatel: Kalibr 2023. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Emma…
Restorio.cz

Autoři: Freytag Anne. Vydavatel: Vendeta 2023. Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Jiří Walker Procházka. Vydavatel: Kalibr 2023. Použitá kniha. Počet stran: 0. Žánr: Knihy - České a slovenské…
Restorio.cz

Autoři: Ladislav Beran. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Ladislav Beran. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

nakl. Mystery Press, 2023, 1. vydání, vázaná, 320 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 2023, 1. vydání, vázaná, lamino, 224 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Euromedia Group, 2023, 1. vydání, brožovaná, 296 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 2023, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela
![Brainwyrms - Rumfitt, Alison [EN] (2023, Brožovaná, Cipher Press)](/img/image-placeholder.png)
\nShocking, grotesque, and downright filthy, Brainwyrms confronts the creeping reality of political terrorism while…
v 2 obchodech

Trojice záhadologů z oblíbeného webu Temné stránky se vydává do hloubi šumavských hvozdů k usedlosti Pohádka spojené s…
v 15 obchodech

Detektiv Sherlock Holmes vyšetřuje skandál v Čechách. Podaří se mu i tentokrát vše brilantně vyřešit? V této komiksové…
v 20 obchodech

Život je příliš krátký na špatnou kávu, nekvalitní víno a nudné povídky. V této knižní kavárně naštěstí nic z toho…
v 12 obchodech

Kniha Mořští vlci na souši aneb jak nám uplavaly lodě tematicky navazuje na autorovu první knihu Námořnická kuchařka.…
v 10 obchodech

Pátá z řady detektivních příběhů z britského venkova s trochu vznětlivým, ale sympatickým detektivem inspektorem Stevem…
v 12 obchodech

King and Chizmar join forces again with a powerful stand-alone novel that is also the final chapter in the Gwendy…
v 9 obchodech

Milovníci vína aneb Smrt na ex je druhým ze série detektivních románů Leopolda Králíka. V novém příběhu se čtenáři opět…
v 12 obchodech

Podle statistiky dochází k vysokému procentu kriminálních záležitostí v rodinných kruzích. Poměry často inklinují ke…
v 14 obchodech
![Genesis - Chris Carter [EN] (2023, Brožovaná, Simon + Schuster UK)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz

Hořící, zborcená Praha vypustí ze svých útrob muže a ženu. Vše dosud platné platit přestává. Je otázkou, zda ona dvojice na…
v 6 obchodech
![Miłość, proszę pani - AGNIESZKA JEŻ [PL] (2023, Brožovaná, Filia)](/img/image-placeholder.png)
\nDWADZIEŚCIA MIĘDZYWOJENNYCH LAT- KOLOROWYCH I SZARYCH. BIEDNYCH I BOGATYCH. PEŁNYCH NADZIEI I ZWĄTPIENIA. WYJĄTKOWYCH -…
MEGAKNIHY.cz