Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 022

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Watch Her Fall - Kelly, Erin [EN] (2022, Měkká, Hodder And Stoughton Ltd.)

Watch Her Fall - Kelly, Erin [EN] (2022, Měkká, Hodder And Stoughton Ltd.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
You Can Stay - Connel, Elle

You Can Stay - Connel, Elle

  • Thriller
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2022

\nA gripping page-turner, perfect for fans of Stephen King, Ruth Ware and Tana French.\n…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Nebezpečná láska - Katerina Petruševska-Seebach

Nebezpečná láska - Katerina Petruševska-Seebach

  • Rok vydání 2022

Autoři: Katerina Petruševska-Seebach. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Robert Kate - Neonoví bohové

Robert Kate - Neonoví bohové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rok v Brně

Rok v Brně

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 223
  • Rok vydání 2022

Kniha povídek o tom, že i zdánlivě všední životy bývají okořeněny nečekanými událostmi, které mnohdy zcela změní…

od 228 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Cry Wolf

Cry Wolf

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2022
  • Detektivka

Hannah Wester, a detective in the remote northern Swedish town of Haparanda, finds herself on the precipice of chaos. When…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Character Edge : Leading and Winning with Integrity

The Character Edge : Leading and Winning with Integrity

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

True leadership is about character - this is the key to winning 'the right way'. In a world where we're bombarded by…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Totenfels - Erzberg, Tim [DE] (2022, Měkká, HarperCollins)

Totenfels - Erzberg, Tim [DE] (2022, Měkká, HarperCollins)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
164 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The City of Tears

The City of Tears

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2022

A breathtaking historical novel of revenge, persecution and loss, The City of Tears by Kate Mosse follows on from her Sunday…

od 164 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Die Kunst zu sterben - Grue, Anna [DE] (2022, Měkká, Atrium Verlag)

Die Kunst zu sterben - Grue, Anna [DE] (2022, Měkká, Atrium Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
164 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Illusionary (Hollow Crown 2)

Illusionary (Hollow Crown 2)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 345
  • Rok vydání 2022

Reeling from betrayal at the hands of the Whispers, Renata Convida is a girl on the run. With few options and fewer allies,…

od 165 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Still Life

Still Life

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2022

1944, Italy. As bombs fall around them, two strangers meet in the ruined wine cellar of a Tuscan villa and share an…

od 165 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
A Killer Christmas at Honeychurch Hall - Dennison, Hannah

A Killer Christmas at Honeychurch Hall - Dennison, Hannah

  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2022

\nThe ninth charming murder mystery in the Honeychurch Hall series featuring Kat Stanford.\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Winter is Coming - Wood, Dan

Winter is Coming - Wood, Dan

  • Thriller
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

\nThe second book in the Ignatius Winter thriller series\n…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Blood Rights - Phillips, Mike

Blood Rights - Phillips, Mike

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2022

A gripping new thriller from the master of crime...…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Lying Wife - Croft, Kathryn

Lying Wife - Croft, Kathryn

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2022

Produkt Lying Wife - Croft, Kathryn zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele Canelo.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Safe With You - Ward, R.M.

Safe With You - Ward, R.M.

  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2022

'An unimaginably suspenseful thriller, with twist after twist' Heat 'A gripping thriller . . . Highly recommended' C.S.…

275 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Death of Sherlock Holmes - Raffensperger, John a Krevolin, Richard

Death of Sherlock Holmes - Raffensperger, John a Krevolin, Richard

  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2022

Produkt Death of Sherlock Holmes - Raffensperger, John a Krevolin, Richard zakoupíte na Bookshop.cz od nakladatele MX…

294 Kč

Bookshop.cz

Zobrazit detail
Sherlock Holmes and The Twelve Thefts of Christmas - Major, Tim

Sherlock Holmes and The Twelve Thefts of Christmas - Major, Tim

  • Thriller
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2022

\nA thrilling chase as Sherlock Holmes is set a fiendish puzzle by Irene Adler over a snowy London Christmas, in this…

od 297 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pan Ředkvička a vesmírné úvahy, které končí boulí - Kateřina Závadová

Pan Ředkvička a vesmírné úvahy, které končí boulí - Kateřina Závadová

  • Čeština
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kateřina Závadová. Vydavatel: Mladá fronta 2022. Použitá kniha. Počet stran: 80. Žánr: Knihy - Detektivní a…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Návrat psa baskervillského - Miroslav Macek

Návrat psa baskervillského - Miroslav Macek

  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Autoři: Miroslav Macek. Vydavatel: XYZ 2022. Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Představte…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v ledu - Krutá zima. Daleko od lidí. A někde tu číhá vrah ... - Amy McCullochPokles ceny

Smrt v ledu - Krutá zima. Daleko od lidí. A někde tu číhá vrah ... - Amy McCulloch

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

Autoři: Amy McCulloch. Vydavatel: Kalibr 2022. Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Štvanice - Nicolas Lebel

Štvanice - Nicolas Lebel

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2022

Autoři: Nicolas Lebel. Vydavatel: XYZ 2022. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Den komisaře…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Arthur Conan Doyle v roli obhájce - Margalit Foxová

Arthur Conan Doyle v roli obhájce - Margalit Foxová

  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Autoři: Margalit Foxová. Vydavatel: Vyšehrad 2022. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na hraně - René Manzor

Na hraně - René Manzor

  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Autoři: René Manzor. Vydavatel: Metafora 2022. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
I když je postel společná... - a další kriminální příběhy - Ladislav Beran

I když je postel společná... - a další kriminální příběhy - Ladislav Beran

  • Čeština
  • Rok vydání 2022

Autoři: Ladislav Beran. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Martin-Lugand Agnes - Hotel pod šťastnou hvězdou

Martin-Lugand Agnes - Hotel pod šťastnou hvězdou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2022

nakl. Motto, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, vemi dobrý stav…

125 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Youngová Samantha - Pomýlené srdce

Youngová Samantha - Pomýlené srdce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2022

nakl. Ikar, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, velmi dobrý stav…

140 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cherezińska Elźbieta - Hrdá

Cherezińska Elźbieta - Hrdá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 512 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stage Zoje - Útěk za svobodou

Stage Zoje - Útěk za svobodou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Roberts Nora - Stejná jako ona

Roberts Nora - Stejná jako ona

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2022

nakl. Alpress, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, výborný stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Witten Matt - Poprava

Witten Matt - Poprava

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2022

nakl. Euromedia Group, 2022, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 328 starn, velmi dobrý stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reeds Brandi - Den, kdy jsem zmizela

Reeds Brandi - Den, kdy jsem zmizela

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 322
  • Rok vydání 2022

nakl. Dobrovský, 2022, vázaná, s obálkou, 322 stran, velmi dobrý stav…

160 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poprava - David Nedoma

Poprava - David Nedoma

  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Ležím bezmocně na nemocničním lůžku. Nevím, kdo jsem. Nevím, jak jsem se sem dostal. Vím jen, že ten, kdo mě na to lůžko…

od 229 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Jmenuji se Václav a zachráním ti život

Jmenuji se Václav a zachráním ti život

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 217
  • Rok vydání 2022

True Road Liebe Story aneb první román improvizátora, učitele improvizace a cestovatele Václava Wortnera. Otočím se a za…

od 230 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Záblesk v temnote - Stacy Willingham

Záblesk v temnote - Stacy Willingham

  • Slovenština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná
  • Thriller

NIEKTORÉ TIENE NIKDY NEZMIZNÚ Keď mala Chloe Davisová dvanásť rokov, z malého mestečka v Louisiane zmizlo šesť…

od 237 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Skleněný ghát

Skleněný ghát

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2022

Výbor sedmi povídek představuje tvorbu jednoho z nejuznávanějších moderních autorů píšících v urdštině Najjara Masúda. Tento…

od 244 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Temná zima

Temná zima

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 193
  • Rok vydání 2022

Po sérii neočekávaných letních vánic pomalu ustává sněžení, ale teploty nadále klesají, fouká ledový vítr a s každým dalším…

od 249 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Statek v ohrožení

Statek v ohrožení

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2022

Možná je znáte z knížky „Statek je rodu ženského”. Koho? Přece Alex, Bibi, Darju a Marušku. Rádi byste aspoň trošku nakoukli…

od 256 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Smrtelně nebezpečná tajemství - Ian McFadyen

Smrtelně nebezpečná tajemství - Ian McFadyen

  • Čeština
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

V ospalé lancashirské vesnici Moulton Bank byl ve svém domě nalezen oběšený význačný matematik a bývalý poradce vlády Marcus…

od 258 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
One Step Too Far - Lisa Gardner [EN] (2022, Brožovaná, Penguin LCC US)

One Step Too Far - Lisa Gardner [EN] (2022, Brožovaná, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
165 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Husband Material

Husband Material

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 422
  • Rok vydání 2022

Wanted: One (very real) husband Nowhere near perfect but desperately trying his best Two years ago, Luc O'Donnell and Oliver…

od 165 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
The Nameless Ones

The Nameless Ones

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2022

In Amsterdam, three people are butchered in a canal house, their remains arranged around the crucified form of their…

od 165 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Trudne osobowości - McGrath Helen, Edward Hazel [PL] (2022, Měkká, Rebis)

Trudne osobowości - McGrath Helen, Edward Hazel [PL] (2022, Měkká, Rebis)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022

\nZrozum biologiczne i psychologiczne mechanizmy leżące u podstaw ludzkich zachowań i ułatw sobie życie i pracę z trudnymi…

165 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rabbit Hole - Billingham, Mark [EN] (2022, Měkká, Little, Brown Book Group)

Rabbit Hole - Billingham, Mark [EN] (2022, Měkká, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Rok vydání 2022

\nThe shocking, original and completely unpredictable new novel from multi-million selling master Mark Billingham is a…

od 165 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pieces of Her

Pieces of Her

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2022

The gripping standalone thriller from Sunday Times No. 1 bestselling author Karin Slaughter, soon to be a Netflix series A…

od 165 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
When You Get The Chance

When You Get The Chance

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2022

When You Get The Chance is a heartwarming read from Emma Lord, the New York Times bestselling author of the Reese…

od 167 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
How to Kidnap the Rich - Raina, Rahul [EN] (2022, Měkká, Little, Brown Book Group)

How to Kidnap the Rich - Raina, Rahul [EN] (2022, Měkká, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie